Tie, ktoré ste sa zoznámili na zoznamke

22. mar 2023

Tie, ktoré ste sa zoznámili na zoznamke, po asi koľkých stretnutiach ste si zrušili zoznamku? Urobili ste to ako prvé alebo po vzájomnom rozhovore?

divokykonik
22. mar 2023

Ja hneď v ten deň, ako sme sa dali dokopy. 🙂 A potom aj manžel hneď zrušil profil.

kris_tin257
22. mar 2023

Ja si to vôbec nepamätám, viem že som len nejaký čas zoznamku nepoužívala ale kedy som si ju vymazala netuším 🤔

gabika128
22. mar 2023

Ja mám stále účet na pokeci 😂 už od 14 rokov, nechodím tam ale. Človek si nemusí rušiť účet, ak tú aplikáciu nepoužíva...😁

michaela412
22. mar 2023

Ja tiež mám pokec doteraz, ale vôbec tam nechodím. Aj keď sme sa zoznámili na pokeci, už sme si potom písali len na FB ;)

janetinka27
22. mar 2023

pisali sme si na tej zoznamke dalej. vztah na dialku. prestala som si pisat s ostatnymi, ked som si zacala pisat s nim. cize uz pred stretkom som chodila na pokec iba kvoli nemu. neskor sme si uz pisali cez skype

gabriela2952
22. mar 2023

M sme sa s mojim spoznalo cz badoo, a účet som si nezruší la len som tam už nepotrebovala chodiť. Pokec mam doteraz, ale chodím tam len na mail.

katka2602
22. mar 2023

Ja mam pokec doteraz, chodia mi tam také menej podstatne maily. A to mam pokec cez 20 rokov 🤣🤣🤣

galganka
22. mar 2023

...tiež mám stále pokec. Posielam na ten mail spamy a blbosti. A raz za čas, keď sa prihlásim, aby som to premazala, dostanem hneď aj pár dickpic-ov, ponuky na sexstretko a nasledný pucung, prečo tam leziem, keď som vydatá... 🤣

tosomja
22. mar 2023

Nevymaxala som účet, ale nepotrebujem si z nikým vypisovať ani sa zoznamovať. Vlastne ani neviem, či je ešte vôbec ten účet. Už 6 rokov tam nechodím 🙂

jovka
22. mar 2023

Asi po 3 týždňoch intenzívneho stretávania 😊

jovka
22. mar 2023

Jaj a sama od seba,on tiež zmazal sám od seba.

oliviakatka
22. mar 2023

Hneď ako sme komunikáciu presunuli na Facebook 🙂 aspoň ja teda. Nezmazala som, ale viac som sa tam neprihlásila 🙂 on neviem, nezisťujem

vroni
22. mar 2023

Fuha, no ked sa tak pytas.... tak nikdy. Fakt mi to ani nenapadlo, rusit ju. Ani viac pouzit. Sme spolu 19 rokov, tak snad je uz aj automaticky deaktivovana 🤣🤣🤣

xux
22. mar 2023

My sme obaja tak nejako hned po prvom stretku vedeli, ze to bude nieco riadne vynimocne a obaja nezavisle od seba to zrusili na druhy den 😅

akiana
22. mar 2023

Po vzajomnom dohovore, obaja. Bolo to relativne skoro, ked sme sa dohodli, ze sme v exkluzivnom vztahu. Ak ma muz stale profil na zoznamke, nenechaj sa oklamat - nie je to pre nic ine, ako pre to, ze este hlada a teda teba ma len docasne. V minulosti na mna muzi vytahovali kadejake vyhovorky, dokonca jeden zadrel, ze potom to "strati svoje caro" 😂

1sally12
22. mar 2023

V deň, keď sme sa dali dokopy.

syslik81
22. mar 2023

ja som mojho nasla na pokeci a stale tam mam ucet a aj on .. mam tam email .. kedysi som iny nemala a tak som ho pouzivala casto .. a on ani neviem - je mi to jedno ved ked ma ma podviest najde inu aj na ulici ...

pininka1
22. mar 2023

Aj ja mam pokec doteraz kedze tam mam mail ostalo mi aj dost kamaratov na pisanie odtial.

ascotka
22. mar 2023

Ja som po tom ako sme sa dali dokopy prestala na Pokec chodiť, už je asi účet deaktivovaný. Manžel účet nezrušil, občas si tam píše s kamarátom, ale uviedol si tam že je zadaný a nič nehľadá, čo ma celkom milo prekvapilo 😀

tosomja
22. mar 2023

@ascotka ach, s koľkými som si ja takými písala, zadnými, čo nič nechceli. 🤣🤣 Nechcela som ťa znepokojiť 🫣

vlastnynazor
22. mar 2023

Nechodila som tam a nastavila som konto na pasivne, odkedy som sa dala s dotycnym dokopy. Zrusila som asi tak do 1 mesiaca, ako som si myslela, ze je to vaznejsie. Ten dotycny si este na zaciatku robil alibi, ze mu opat stiahli poplatok, ze preto tam ma stale konto. A potom sa raz nechtiac prekecol, ze tam stale chodi. On ani nezaregistroval, ze ja som si konto zrusila, kedze od kedy sme spolu chodili, tak si pisal (mozno sa i stretaval) aj s dalsimi (zly vyber, co uz), cize moje spravy, co sme si pisali na zaciatku (ak by este konto existovalo), by boli az po xy dalsich komunikaciach s dalsimi zenami.
Ak sa nedohodnete na zruseni obaja, tak ja by som uz konto nerusila vopred.

jujala
22. mar 2023

...normalne som skusila pokec po 27rokoch, a deaktivovany.

vilma7
22. mar 2023

My sme sa asi necelý mesiac na to dohodli , že môžeme. A bolo.

hankab
22. mar 2023

Po prvom stretnuti sme sa obaja presunuli na fb a zhodli sa na tom, ze si rusime ucty, kedze tam boj vzajomny zaujem

autor
22. mar 2023

@vlastnynazor ďakujem aj za takýto názor, je mi asi najbližší

zabka79
22. mar 2023

Nezrusila nikdy a uz si nepamatam ani heslo 😄

ascotka
22. mar 2023

@tosomja mňa týmto neznepokojíš, lebo tam prakticky nechodí a nepíše si isto so ženami len tak aby zabil čas alebo čo... Tolko ho nemá 😄 Navyše my už nemáme 20 a ani 30 veru, aj 40 už minulo a uvedomujeme si obaja ako nám je spolu dobre a ze sme sa v tak vyššom veku konečne našli. Tak nemám obavu. Len som proste chcela napísať ze aj keď niekto vyslovene nezruší Pokec, vôbec nič to nemusí znamenať

tosomja
22. mar 2023

@ascotka ale veď ja srandujem. 🙂

ascotka
22. mar 2023

@tosomja v pohode 😁 dôverujem ale preverujem sem-tam 😄 lebo chlapi sú chlapi a mam všelijaké skúsenosti, ale tento ma zatiaľ nesklamal... On hlavne dobre vie, že keby niečo, tak bez mihnutia oka odídem. Predošlého manžela som vyhodila z domu (s nim sme byvali u mňa) v ten deň ako som sa dozvedela o nevere a bol koniec. Ja sa rozhodujem rýchlo a málokedy to ľutujem. A nevera je u mňa okamzite stop. No a tiez som tomu aktualnemu vysvetlila veľmi jasne, ze aj nejaké namotavacky cez net sú u mňa nevera. Aby sa nemohol vyhovárať keby dačo 😁 Ale on je fakt fajn chlap. Konečne 🫠

tosomja
22. mar 2023

@ascotka moje slová