Tetovanie a vzťah

4. máj 2023

Ahoj, v puberte som bola trocha sibnuta a našťastie mám tetovanie na stehne, bruchu a chrbte. Väčšie tetovanie. Sú to miesto čo keď som oblečená nevidno. Vidím, že keď to chlapi vidia sú len tqky zaskočený. Posledný mi povedal asi po dvoch dňoch čo videl, že takto žena nemá vyzerať čo chce rodinu a deti, že to je hrozne. No ja viem, nepáčia sa mi po rokoch, ale čo mám ako robit?

janka_23
4. máj 2023

Dat si odstranit tetovanie napr. alebo si nájsť takého ktorému sa tetovanie paci.

kliatana
4. máj 2023

no to nemyslis vazne🙂 taky chlap, ktoremu sa to hnusi, asi za vela nestoji🙂 alebo si najdi nejakeho, ktory ma tiez tetovania a je 🙂 mna by ale zaujimalo, ze co to tam vlastne mas za obrazky?🙂 tiez mam tetovania aj rodinu, tak ta jeho teoria asi trosicku pada by som povedala :D to je strasne trapny a zadubeny nazor.

lenka.25
4. máj 2023

Tak ono aj záleží aké je to tetovanie . Ja mám kamarátku , fakt super baba, aj kočka , ale tie tetovania čo má ešte z pubertálneho obdobia , to je jedna katastrofa . Pôsobí to velmi nevknusne, lacno ,ako keby jej to tetoval väzeň odsúdený za vraždu 😂 , no je to veľmi odpudzujúce .
Pokial ani ty s tým nie si spokojná, treba si ich dať odstrániť , alebo nájsť kvalitného tatera a pretetovať

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jesenzima
4. máj 2023

Dnes je už potetovaný každý druhý človek (aj keď o kvalite pomlcim), takže nechápem, že sa niekto čuduje ...

oli18
4. máj 2023

@lenka.25 po 15, 20, 30rokoch budu vsetky hnusne. Hlavne, ak ludia priberu a obrazky sa roztiahnu, farba vybledne 🙉

lenka.25
4. máj 2023

@oli18 to môže byt , ale pokial je to kvalitná práca , nemusí to byt až taká katastrofa. Ale tato baba to mala škaredé hneď ako si dala tie tetovania urobiť.

rhodesian
4. máj 2023

Mam 48 tetovaní, 2 deti a chlapa ktorý nemá ani jedno 🤣 Kto ťa bude naozaj lubit , tomu bude ukradnuté či máš tetovania, strie, kila navyše alebo hocičo iné ❤️🌹

zuzulka558
4. máj 2023

Take tetovanie v pohode je si myslím aj keď nemám,,, ja stretávam ženu a chlapa nie sú manželia ani sa nepoznajú ale hnus potetovana tvár a majú deti, rodicia sú dobrý ale prídu mi ako čerti

autor
4. máj 2023

@lenka.25 čo ma vytetované ?☺️

lindusss2016
4. máj 2023

@oli18 nemas vobec pravdu, vzdy to vie sikovny tater opravit. Treba aj rozmyslat, na ake miesto si tetovanie dat, samozrejme su miesta na tele, ktore vraskaveju viac, tak tam by som to ozaj nedala. Ale ako pisem, staci sikovneho tatera a opravi kazdy obrazok. Urcite sa neoplati hladat tatera podla ceny

denden77
4. máj 2023

daj si to "opravit" 🤷‍♀️😊 vsetko sa da, ked su € a sikovny clovek 😊

mikadooo
4. máj 2023

Koľko máš rokov? A koľko vzťahov za sebou? Nemôže to byť tým, že tento posledný to zvalil na tvoje tetovania, tak teraz o Tom rozmýšľaš, že či to nie je kameň úrazu, prečo sa ti vo vzťahoch nedarí? Možno sú tie tetovania naozaj otrasné, nehádam sa, ale chlap, ktorí sa rozíde kvôli tetovaniam, podľa mňa len nechce povedať pravý dôvod rozchodu... Skôr to bola len zásterka, ako ukončiť vzťah... (Aj keď sú aj takí, ale podľa mňa minimum, že na základe tetovania zahodí vzťah s fajn babou). Skôr by som porozmýšľala, čo im reálne môže vadiť. Veď vždy vieš odpovedať, že si trebárs šetríš na ich odstránenie 😉.

mircalla
4. máj 2023

Nuz suhlasim s nazorom, ze takto vyzerat zena nema. Mam jedno male decentne tetovanie. Odstranit, pokial sa to vobec da

lenka.25
4. máj 2023

@autor má nejakú ružu , čo vôbec nevyzerá ako ruža , potom nejakú biblickú postavu - v tom sa ja nevyznám , čiže ani neviem , potom má svoje znamenie - škorpion a ešte niečo , ja som to nejako neštudovalo , má to naozaj veľmi škaredo urobené

mircalla
4. máj 2023

@kliatana Preco by to nemyslela vazne? Zato, ze tebe sa pacia velke tetovania, neznamena, ze kazdemu. Chlapi, co sa mu to nepaci, za nic nestoji? Zaujimavy nazor

lindusss2016
4. máj 2023

Ja som si dala svoje prve tetovanie ako 36 rocna manzelka a matka dvoch deti. A rozhodne nie posledne. Nevidim dovod, preco by dospela zena nemohla mat tetovanie. Ale mam naozaj kvalitnu pracu sikovneho vytvarnika, nie cmaranicu vytetovanu niekde v pivnici. Takze ak tam mas nejake amaterske kresby, tak tomu celkom rozumiem. Ale staci si to dat prerobit na nieco pekne a najst chlapa, ktoremu sa tetovania pacia. Je ich vela 😃
Ale teda zaujimalo by ma, co tam mas

pribinak
4. máj 2023

@kliatana prečo za veľa nestojí? Má právo na svoj názor aj keď je negatívny. Nie každý je nadšený z tetovania

Ja poznám kocku čo má take otrasne tetovanie že des a na tvári. Vyzerá to maximálne nevkusne
Ak má niekto tetovanie na ruke či chrbte alebo lytku, ok, ale na tvári?
Asi som staromódna

@ daj si to odstrániť laserom, ale priprav sa na útok na tvoje bankové konto

mmoni89
4. máj 2023

Nie každému sa tetovanie paci, ja to chápem. Je to každého osobná vec ale taktiež keď s tým mám problém je tiež v poriadku. Ak sama s tým máš problém tak si daj odstrániť. Ak nie tak hľadaj chlapa ktorému sa tetovanie paci

mmoni89
4. máj 2023

@mircalla no presne, to je taky názor ako zo základnej školy 😄

mane01
4. máj 2023

Podla mna zena ma vyzerat tak, ako sama uzna za vhodne… este by som uznala, keby niekto ohrna nosom nad velmi obeznou zenou… ale tetovanie? To co je za predpotopny nazor, ako ma zena vyzerat? Pan je asi z tych, podla ktorych ma mat zena zasadne dlhe vlasy, nosit vysoke podpatky, byt vzornou zienkou, vecera vcas na stole a gula na nohe pri sporaku 🤦🏼… by ma zaujimalo, ako vyzeral on… dufam, ze minimalne George Clooney… 😉

babulkomale
4. máj 2023

@mane01 ale ved tetovanie je stare ako ludstvo, tak aky predpotopny nazor? Kazdy ma iste esteticke citenie. Tetovanie sa tu obhajuje a nikto nemoze proti nemu nic povedat, ale na ludi ktorym sa to nepaci sa kyda jedna radost.
Ked to babenka nema niekde na zoznamke nafotene a chlap to zisti, ma pravo aby sa mu to nepacilo. Ved v idelanom pripade by sa na nu pozeral desatrocia, nie?

mmoni89
4. máj 2023

@mane01 a co je na tom ze ma niekto na to svíň názor a sa mi to nepáči? Mne sa tiež tetovanie nepáči ani by som nechcela aby môj chlap mal. Ani môjmu mužovi sa nepáčia a je to úplne normálne, čo je na tom mat iný názor.

lindusss2016
4. máj 2023

@mane01 no ja si nemyslim, ze je to predpotopny nazor. Naozaj sa to nrmusi kazdemu pacit. Ak je chlap elegan, tak sa mu pacia snad aj zeny elegantne. Je to uplne normalne.

kliatana
4. máj 2023

@mircalla nemyslela som to tak, ale ze chlap, ktory necha zenu kvoli tomu, ze ma tetovanie stoji za prd :D

lindusss2016
4. máj 2023

@kliatana ale oni asi nemali ziaden vazny vztah. Kym sa nevyzliekla, nebol upovedomeny. No mna by tiez nepotesilo, keby pod oblecenim najdem chlapovi nieco, co sa mi nepaci a odpudzuje ma. Ved intimita je vo vztahu dolezita, super, ze bol od zaciatku uprimny

zuzulka558
4. máj 2023

@mmoni89 ani môjmu, raz som len tak doma povedala dcére aj jemu ze si ich dám vytetovat na ruku, muž vedel ze srandujem ale dcéra mi len povedala ze je to trápne aby som ju mala na ruke, tej sa zatiaľ tetovania nepáčia keď niektorých vidí

vesimelonimarsista
4. máj 2023

Nuz, to je nevyhoda tetovania, nikdy nevies, ci sa ti bude pacit po rokoch. Preto som sa nikdy nenechala tetovat, hoci som tetovanie velmi chcela. Ale to je jedno. Ked natrafis na toho praveho, bude ta milovat taku aka si. Aj s tetovaniami. A uz vobec si neber k srdcu kecy, ako ma nejaka zena matka vyzerat. Dobru matku charakterizuje nieco uplne ine ako malby na kozi. Casy, ked tetovanie bolo spajane len s kriminalnikmi, su uz davno prec, dnes ma tetovanie hadam kazdy, tak kasli na chlapov s blbymi recami 😉

komplikovana
4. máj 2023

Kto urcuje ako ma zena vyzerat, ktora si chce zalozit rodinu? Vobec sa za ne nehanbi. Teraz sa daju tetovania odstranit alebo pretetovat. Hanbit by sa mal chlap, ktory take nieco povie.

a_alexandra_a
4. máj 2023

Tak povedal to na hulváta, ale je to jeho názor. Nie každému sa páčia tetovania, je to úplne normálne. Tak ako sa niekomu páčia, pre iných je to asexuálne. Treba to rešpektovať. Mne sa tiež nepáčia na ženách veľké tetovania, najmä na nohách, hrudníku, chrbte... takisto sa mi nepáči keď si dá niekto na celé predlaktie vytetovať mená a dátumy narodenín svojich detí. Nepopulárny názor, ale aký intelekt, taká voľba tetovania, bohužiaľ. Ale napríklad som videla jedného muža, ktorý mal na ramene krásne tetovanie, také geometrické vzory, ktoré do seba zapadali, to vyzeralo vkusne.