Tajnosti priateľa s telefónom

12. júl 2024

Ahojte. Ako by ste reagovali vy? S partnerom sme mali dávnejšie problémy a dosť sa vtedy zblížil so svojou ex (ako veľmi neviem). No teraz zrazu zostal v poslednej dobe zvláštny, chladný, na prechádzke ma nechytí za ruku ako to mal vo zvyku a pod... Proste vnímam také emocionálne odcudzenie, zato na telefóne je takmer nonstop. Naposledy mi to nedalo a len tak námatkovo som si chcela pozrieť s kým si píše... mal otvorený chat so svojou ex!! no správy v tom chate veľmi staré....ked som sa ho na to spýtala jeho odpoveď bola, že to sa mu muselo samé nejak vo vrecku otvoriť, zevraj nekomunikuju 🙈 samozrejme že mu neverím a myslím ze tie spravy narýchlo vymazal. Co robiť ďalej? Ako sa dozvedieť viac? Telefón ma samozrejme zaheslovany.

bloger
12. júl 2024

Porozprávaj sa s ním o tom. Aj o tom ako to cítiš. Neostáva ti iné len trochu dôverovať. Bez toho nemôže vzťah fungovať žiaden.

koniarova
12. júl 2024

A čo viac potrebuješ vedieť? Ti nebliká majáčisko?

koniarova
12. júl 2024

@bloger dôverovať chlapovi, ktorý mi tvrdí chujoviny o otvorení četu vo vrecku???? 😁😁😁😁 Nesranduj.

sissy27
12. júl 2024

Niekto, komu neverim, nemoze byt moj priatel 🤷‍♀️

zuzana9393
12. júl 2024

Bývalá mu chýba, možno si ani nepísali, len spomínal ... Evidentne premýšľa, či zostať s tebou, alebo ísť za ňou. Možno ho ona nechce, preto ostáva s tebou.

denkabemommy
12. júl 2024

No zbohom, keď tam má staré správy, tak logicky si nepísali.. Musela by aj ona vymazať správy z “aktuálnej” konverzácie po jednej, aby tam ostali len staré správy.. si taká dôležitá, aby si dali obaja na tom tak záležať? Pochybujem. Správy možno otvoril on ale zvyšok je tvoja hlúpa fabulácia. Rob dačo užitočné, keď sa nudíš 🤦‍♀️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blonde_bella
12. júl 2024

Záleží koľko máš rokov.
Máš čas strácas čas s ním?
Nechceš radšej niekoho pre koho budeš prvá voľba?

mondolina
12. júl 2024

s mojím mužom som 10 rokov...ani raz som mu nebola v telefóne. nikdy.

mimka1402
12. júl 2024

@denkabemommy ak to bol messenger je možnosť tajného chatu, ktorý otvoris iba cez klasicky chat a ideš do nastavení chatu a otvorís ho tak. Takže môže mať s nou tajný chat a preto mal otvorený klasicky chat 😀 je to vec o ktorej veľa ľudí nevie, ale využíva sa na všeličo.

blonde_bella
12. júl 2024

@mimka1402 a on mizne? Tie správy v ňom myslím....

denkabemommy
12. júl 2024

@mimka1402 vidíš, na túto možnosť som aj zabudla 😅🙈 keďže to nevyužívam

mimka1402
12. júl 2024

@blonde_bella vieš si dat časovač, takže ano. Daj si fo Google tajny chat. Otvoris ho iba na konkrétnom zariadení napríklad ak si vyberies mobil. A na inom napríklad ntb, ho neotvorís bez kódu špeciálneho. 🙂
@denkabemommy Ani ja nie, ale napadlo mi to pri tejto diskusii

kristinka92
12. júl 2024

@mimka1402 môžem vedieť ako? pozerala som ale taku možnosť som nenašla

blonde_bella
12. júl 2024

@mimka1402 vďaka. Ja idem tiež študovať 😂 toto je pre mňa novinka 😂

koniarova
13. júl 2024

@denkabemommy prečo by nemohol on vymazať aktuálne správy? Ak má napr. WhatsApp,tak to bezproblémov ide.

autor
13. júl 2024

@bloger no jasne ale čo on urobil preto aby som mu verila? Robí presný opak

bloger
13. júl 2024

O dôvod viac aby ste sa porozprávali.

denkabemommy
13. júl 2024

@koniarova ale len jeho, inej osoby správy nevymaže

koniarova
13. júl 2024

@denkabemommy akože nevymaze? Klikne na správu od dotyčného a dá kôš. A je to.

iceberg
14. júl 2024

Treba hľadať a riešiť príčinu až potom riešiť ostatné veci . Spávate spolu ešte ? Nenudí sa v sexe s tebou ? Alebo mimo sexu máte spoločné záujmy nejaké ?

gerber58
15. júl 2024

Za "odcudzením" hľadaj ženu a to je jeho ex. Takže buď by som sa s nim porozprávala, nech mi povie pravdu a ak nie, tak konec. Z vlastnej skúsenosti, tuto čakanie a plakanie nad rozliatym mliekom nepomôže. Zober to do vlastných rúk.