Stretnutie zo zoznamky

4. okt 2022

Už je to nejaký čas, čo si píšem s jedným mužom na zoznamke. Chce sa stretnúť. Fotky sme si navzájom videli, mám normálne foto bez filtrov, proste moje prirodzené ja. Napriek tomuto mám obavy, že či sa mu budem páčiť. Mám jednu malú vadu, mám mierny predkus a strašne sa zaň hanbím. Smiať sa je pre mňa nočná mora, napriek tomu, že sa smejem rada a veľa. Zuby mám pekné, bez kazov, čisté, len ten malý predkus.
Ja som mu aj poslala foto kde sa usmievam a ukazujem zuby, ale ono to na foto moc dobre nie je vidno.
Mám strach sa s ním stretnúť. Bojím sa odmietnutia.

doriiis
4. okt 2022

Vacsina ludi sa neboji odmietnutia ako takeho...ale toho,ze sa s nim nebudu vediet vysporiadat.Pozri sa na to takto....co mozes stratit? Nic.Chod do toho.Sebavedome a s usmevom

solange7
4. okt 2022

Ale prosim ta. Vobec nestresuj ved nejde o nic. Hadam by si sa nestretavala s nejakym idiotom, uz co to ste si o sebe povedali. Mozno ho tvoj usmev, ktory beries ako slabinu ocari.

ninusa221
4. okt 2022

Prosim ťa kludne sa môžete stretnut a tebe sa ňom nebude niečo pačiť kludne aj povaha…🙂😉 všetko dopadne tak ako má😇držim palce🫶🏼

dzulli1980
4. okt 2022

Stretni sa s ním, čím skôr, tým lepšie ... lepšie pravda ako pol roka "virtuálne motúze popod fúze" ... on má možno kratšiu nohu, pivný pupok atď. ... musíš sa mať rada taká, aká si, to je tajomstvo úspechu 😉

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. okt 2022

Ja sa mužom páčim, ale za ten predkus sa hanbím. Ja sa usmievam perami, aby mi neboli vidno zuby. Ale nejak sama cítim, že je to hovadina toto riešiť.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. okt 2022

Ja sa hanbím aj za svoj hlas, ktorý nenávidím a aj za svoj smiech..

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pukina
4. okt 2022

nauc sa prijat samu seba taku, aka si. muzov neodradi to, ze mas nejaku "chybicku krasy", ktora im prave moze prist pritazliva, ale skor to, ze nebudes kvoli tomu sama sebou, pripadne ze budes na to poukazovat alebo to velmi napadne skryvat.

dagmarovita
4. okt 2022

Mne sa páčia ženy s miernym predkusom. Želám Ti, aby si našla svoju asi potlačenú ženskosť.

daniela2202
4. okt 2022

Ale ideš....😁..... si to ty a basta, predaa sa nebudeš zhadzovať...sama seba, len sa pekne smej, chlapi milujú usmiate ženy..... aj ja som mala tesáky 😁😁😁👉👉👉

jajanka31
4. okt 2022

Ja mam tiež predkus a nikdy ma ani nenapadlo ze to môže byť vada ci problém ze sa nebudem niekomu páčiť. Na schôdzke cez zoznamka som si našla manžela.

gabika0825
4. okt 2022

A myslíš si že on bude vyzerať presne ako na foto? Jasne že fotka je iná vec a realita uplna, a to je úplne jedno, či má filter na fotke alebo nema. Každopádne tebe by som poradila, aby si vystupovala sebavedomo. Ten predkus je súčasť teba. Pises že sa rada smejes, ale zrazu sa budeš báť čo i len pootvoriť ústa pri nejakom cudzom chlapovi? S ktorým sa vidíš prvý krát? Ty buď sama sebou, usmievaj sa, smej sa na plne ústa. Keď sa mu proste nebudeš páčiť kvôli nejakej kozmetickej vade, tak vidíš aký je to typ človeka, ktorému nejde o to aká naozaj si, ale o to či máš nejakú estetickú chybičku. Takze môžeš byt za to rada. Aspoň uvidis aký je. A nikdy nevieš, čo ak sa do tvojho úsmevu zamiluje? 🙂 veľa šťastia

mandzula
4. okt 2022

@autor pozri, aj Kurilovska si nasla Totha, a to teda ten jej hlas je ina atomova bomba. Mimochodom, predkus by mozno vyriesil strojcek.

savanna
4. okt 2022

Ale to vobec neries, kazdy ma nieco. Mozno on bude mat krive zuby alebo vysku 150 cm a ty sa otocis na opatku.
Ja som vzdy skor riesila pri takychto stretkach, ci to nebude nejaky psychos (vacsinou bol 😀). Takze aj to je dalsia moznost, ze na pohlad sa ti bude zdat neviem aky fesak a neskor zistis, ze je to manipulator, ziarlivec alebo nieco podobne. Preto je vzdy najlepsie stretnut sa cim skor, nie si dlho vypisovat.

plnenapaprika
4. okt 2022

A mozno Ti po strernuti nezavola, lebo sice si sa mu pacila, ale vobec si sa nezasmiala..
Hm?

p.j.jacky
5. okt 2022

Ahoj . Páčiť sa môžeš ,ale nemusí fungovať chémia … a komplexi z predlkusu čo tak to riešiť u zubára ?

oli18
5. okt 2022

Predkus zubar nenapravi. Jedine operacia.

katkine_terapie
5. okt 2022

Autorka: Vsetko co si vymenovala, ze naxsebe nenas rada je tvoj subjektivny pocit a druhym sa to môže pacit alebo si to ani nevsimnu, lebo to na nich nebude posobit vôbec nijako rusivo.

autor
5. okt 2022

Baby díky za podporu. No nech sa stane čo sa má stať, dúfam, že to dobre dopadne.

anos18
5. okt 2022

Ja napríklad vyslovene milujem na ľuďoch nedostatky krásy, väčšie nosy, jazvy, okuliare,alebo račkovanie a pod. Možno som čudná,ale vadí mi krása ako z katalógu 😁

autor
5. okt 2022

@katkine_terapie No mne vadí aj faldíky na bruchu, nie príliš pevný zadok.. ja neviem, ak by tá schôdzka dopadla výborne, tak zas by som sa bála vyzliecť pred ním 🤷

katkine_terapie
5. okt 2022

Autorka: A nie je to celkovo nizkym sebavedomim? Ak ano, bolo by fajn ti riesit s odbornikom.

autor
5. okt 2022

@katkine_terapie Vieš čo ja na sebe neznášam asi všetko. Neviem prečo si vytváram takéto komplexy.

modrykonik33
17. okt 2022

@autor ako to dopadlo?