Stretnutie na slepo

16. máj 2022

Baby mam ist na stretnutie na slepo, bojim sa ako to dopadne... Nie som štíhla som plnsej postavy, bojim sa ze čaká nejaku chudu... Zasa písať mu to nechcem neberiem to ako hendikep nie som obezna len mam plnšie tvary, rit a boky stehna 😃porazí ma

diamond007
16. máj 2022

Vela mužom sa to páči, držím palce a hlavu hore 😉

iv007
16. máj 2022

Mozno by bolo lepsie si predtym vymenit fotky, predidete obaja sklamaniu a zaroven sa spoznate na ulici

zooeynka
16. máj 2022

Aby si nakoniec este nebola sklamana ty z jeho vyzoru;) V klidku, ak to nevyjde s tymto tak to vyjde s inym....

petamich
16. máj 2022

ak si mu pred tym neposlala vyretusovane fotky, tak to bude v pohode ;) maximalne nebudes jeho typ alebo on tvoj

mimka1402
16. máj 2022

Ja som mala ísť von, myslela som si ako sa mu nebudem páčiť lebo to a tamto... Nakoniec naživo to dopadlo naopak, mne sa extrémne nepáčil, no ja jemu ano... Nejde o nič. 🙂
Inak. Ako si sa dostala k tomuto slepemu rande? Videl aspoň foto?
Lebo za mňa aspoň keď už idem s niekym z netu tak aspoň najprv skrz foto si vyselektujem, aby sme obaja nestracali čas, keď ani na fotkách by sme sa nepáčili tomu druhému

mandzula
16. máj 2022

A možno čaká tučnejšiu a bude sklamaný, že si chudšia, ako čakal.🙂 Fotky ste si predtým nevymenili? Bez nich by som rande naslepo neriskovala.

luccija
16. máj 2022

@mandzula možno dala fotku len tváre🙂
Autorka určite chod...

mandzula
16. máj 2022

@luccija ved práve, fotka len tváre je značný ofajč, preto, keď by som sa už rozhodla pre rande naslepo, automaticky by som dala a aj žiadala foto celej postavy. A to, že ja by som to neriskovala, neznamená, že autorku odhováram, je to na nej, samozrejme.🙂

luccija
16. máj 2022

@mandzula tak rande naslepo by malo byť prekvapko či príjemné či nepríjemné🙂
Bez fotky.Inac zaujímave,že človek Ta písaním zaujme a, keď ho zbadas tak je po láske:(

mandzula
16. máj 2022

@luccija vidíš, ja tu stále meliem o fotkách neuvedomujúc si podstatu rande naslepo, moja hluposť, priznávam.😃 Je to asi tým, že som o takejto srande nikdy neuvažovala, bol by pre mňa hrozný trapas, keby sa pán zvrtol na päte. 😄

danica2711
16. máj 2022

to máš 50:50, buď sa mu budeš páčiť alebo nie. Šance, či sa on bude páčiť tebe, sú rovnaké. Keďže sa vlastne nepoznáte, určite sa z neúspechu ani jeden z vás psychicky nezrúti, v podstate o nič nejde. Takže veľmi nerieš, choď s úsmevom a uvidíš

miskamicha
16. máj 2022

Sla by som. Nemas co stratit.

kakakina
16. máj 2022

Moje rande na slepo je so mnou už 15 rokov, mám s ním dve deti, a tiež nie som chudá.

nestastna21
16. máj 2022

Och určite chod. Plnšie tvary by som nebrala ako nevýhodu, ved kopa mužov to vyslovene vyhľadáva. Iskra závisí od veľa okolností nie len od výzoru.

luccija
16. máj 2022

@mandzula veď ani ja som nikdy nevyužila tieto zoznamky.Za môjho "mladí" to ešte nebolo tak rozšírené.Este bola zoznamka na teletexte🙂Ale minule som sa nalogovala na partner na úrovni a zaujímavi chlapi tam boli🙂)

sima338
16. máj 2022

Určite choď, veď možno len nebudete typ jeden druhého, to sa stáva 🙂

moonlight1210
16. máj 2022

Len aby si este nerozmyslala, ako sa z toho vykrutit a zmiznut, ked ti nesadne on. 🙂
Nerob si starosti, dako to dopadne. Hlavne sa nesnaz urobit dojem, lebo takmer isto vykuzlis nejaky trapas. 🙂
Pekne sa oblec, aby si sa citila dobre sama so sebou a bud usmievava. Zvysok sa vyvrbi sam.

evkamotka
16. máj 2022

Ja som na takom bola, sme uz 6r manzelia. Nie som nejaka chuda.

A manžel vravi, ze kazda zena je krasna, len nie každý muz to vidi ;)

daniela2202
16. máj 2022

Ak si si neupravovala fotky na fb a podobne..... tak neodpadne 😂😂😂👉

henrietkatr
17. máj 2022

A ty nemas nejaku fotku, ze ak ste si teda pisali na nejakej socialnej sieti, hadam ta videl ci to vobec? 🙂 Ale bude to ok drzim palce, minimalne je to fajn skusenost si tak myslim.

simona1994
17. máj 2022

Môjho snúbenca som stretla pred dvoma rokmi keď začal Covid spoznali sme sa na Badoo 🤣🤣
Nemám 70kg a tiež som sa bála ako to celé vypáli samozrejme fotku som mu poslala ale len tváre 🤪 iba som mu povedala toľko, že som vzácna a preto mám vankúšiky na tele 😁😁
Naše stretko prebehlo na vyhliadkovej veží v lese akože zážitok ako sviňa ale v ten deň som sa zabavila asi najviac v mojom živote
Bolo to prvé stretko na slepo
Síce sa mi potom mesiac neozval a keď prišiel ku mne na kávu, ktorá sa zmenila na víno nechcel odomna odísť a je somnou doteraz. Povedal mi, že žena má mať rici aj cici nech to nieje taka hrkálka
V prvom rade musíš vedieť, či mu plnšie ženy nevadia a aký má k tomu postoj potom by som riešila stretko