Stretávame sa už 2 mesiace a stále necítim motýle v bruchu

22. jún 2023

Začala som randiť s chlapom, už 2 mesiace sa intenzívne stretávame, rôzne výlety, prespávačky a stále necítim motýle v bruchu, počkať? Môže to prísť neskôr? Za aký čas ste sa dokázali zaľúbiť so svojimi polovičkami?

sim10
22. jún 2023

Toto si neviem predstaviť.. ja mám motýle aj po 6 rokoch vzťahu vždy keď ho uvidím 😁 a to bývame spolu. u mňa to bola láska doslova na prvý pohľad

veronikaszabova
22. jún 2023

Uz v prvych hodinach som vedela, ze to tam je 🙂 sme spolu 17 rokov a stale ho milujem. Po 2m by som to uz nechala tak, ak to necitis.

mane01
22. jún 2023

Ja som na tom tiez tak, motyle tam boli hned… a tiez som z neho paf este aj teraz…

salamistka
22. jún 2023

Nuž u mňa to prišlo neskôr, po pár týždňoch, postupne a trvá to stále...takže nemusí to byť vždy láska na prvý pohľad, niekedy to trvá dlhšie

dilino
22. jún 2023

Aj u mňa tak bolo iskra preskočila hned.Po dvoch mesiacoch ked to necitiš nechaj to tak a ukonči to.

toskanka
22. jún 2023

Čo máš na mysli pod prespavackami? Dva mesiace spolu aj intímne žijete? To trochu môže trvať, kým sa dvaja ľudia zladia, ale nejaká zmena v pocitoch by tam už určite mala byť. Inak ste len parťáci na voľný čas a tak to aj zostane.

liusa82
22. jún 2023

ja som tiež takto mala jedného frajera.Síce sa mi páčil fyzicky aj všetko ale motýle nikde.Ked sme sa mali stretnúť skôr sa mi nechcelo isť na rande ako chcelo.Niekedy to tak proste je.Ked to nemáš hned asi ťažko to príde postupne.Ale to píšem o svojej skúsenosti.My sme randili pár mesiacov a potom sme sa rozišli.Nebude to asi ten pravý ešte pre teba

mamickalisticka
22. jún 2023

My sme s mužom spolu chodili týždeň, keď musel ísť pracovne na dva týždne preč.. pisali sme si len a zo mňa to opadavalo, že asi to nebude ok, asi nechcem byť s nim..a potom sme sa išli stretnúť, keď sa vratil a ako som ho uvidela, tak ma oblial pot a hneď som mala v bruchu mdlo.. 🤍 samé sa ukázalo, že nemá byť koniec.. ja by som na tie motýle dala

hope87
22. jún 2023

Motyle v bruchu ti uz po dvoch mesiacoch vztahu nepridu...toto prichadza vacsinou hned v zaciatkoch vztahu a tie motyle su z toho, ze je clovek totalne zalaskovany...to je ta prvotna zamilovanost, kde su este ruzove okuliare, nevnimas prilis chyby partnera, len jeho vonkajsok...jeho tvar, jeho vonu, mimiku, atd. Je to viac o fyzicne ako o tom vnutornom pocite, ze uz vies, ze niekoho naozaj lubis. Je super, ked ma niekto motyle v bruchu aj po tak dlhej dobe ako pise @sim10 ale to je skor vynimocne. Co vlastne citis, ked si ho predstavis? Tesis sa velmi alebo je to len z rozumu, ze chcem mu dat sancu? Ja som napr. mala taky vztah, kde sme sa spoznali cez mojho vtedajsieho partnera a on bol jeho kamarat a mal tiez dlhorocnu priatelku. Skamaratili sme sa, chodievali spolu von, atd. Potom mne vztah krachol...resp. ja som sa rozisla, neklapalo to. A po nejakom case sa aj ten kamarat rozisiel s priatelkou. Stale sme sa stretavali, mali sme rovnakych kamaratov a po neviem kolkych mesiacoch sme sa do seba "akosi" zamilovali 😀...a ked prislo to uvedomenie, ze nieco medzi nami je, tak tam prisli totalne motyle...