Stretávame sa len u mňa

31. aug 2023

Stretávame sa tri mesiace, na začiatku sme si povedali, že zatiaľ nič vážne, ak by sme si rozumeli a bolo nám spolu fajn, tak časom by sme videli či aj niečo vážne. Trikrát sme spolu boli vonku, na káve, na obed, prechádzka atď. Potom som ho pozvala k sebe. Problém je..alebo neviem či problém, skôr neviem čo si o tom myslieť je, že on ma k sebe zatiaľ nepozval. Ja už premýšľam, analyzujem čo v tom môže byť, či nemá partnerku prípadne manželku, keď sme len u mňa a ani nenavrhne stretnutie u neho.
Neviem či to má nejakú budúcnosť, ja by som chcela vzťah. Mali sme sa stretnúť teraz v sobotu, ale že dostal ponuku ísť niekde na trip, že nad tým premýšľa, ale zároveň dodal, že ale už je dohodnutý so mnou. Prišlo mi to také manipulačné...
Chcela by som len vedieť nestranné názory.
Ďakujem 🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chances
31. aug 2023

Áno, znie to ako veľmi nezrelá komunikácia z jeho strany. Buď by mal výlet odmietnuť a nemusí ťa o tom ani informovať, alebo by sa mal otvorene spýtať, či vaše stretnutie možete odložiť. Takto to posobí veľmi nedoveryhodne, neisto, testuje, čo ty na to, a hádže zodpovednost za svoje rozhodnutie na teba, alebo, ešte horšie, rád by šiel na výlet a dúfa, že sama odložíš stretnutie. U mňa by teda asi záujem oňho klesol voľným pádom, takéto "maličkosti" majú pre mňa veľkú výpovednú hodnotu. Rovnako ale aj ty možeš komunikovať otvorene a spýtať sa jeho, čo ťa zaujíma: bývaš sám, alebo s niekým? atp.

bluka2
31. aug 2023

Možno ma svincik doma a nechce sa mu upratovať / zaplatiť pár € za upratovanie 😄 ale môžeme len hádať

tiezjedna
31. aug 2023

asi býva u rodičov 😉

littlefiona
31. aug 2023

Prv ako niekoho pozvem k sebe domov, zistím si či je ženatý, alebo zadaný a nie naopak🙈

autor
31. aug 2023

@bluka2 Podľa toho čo hovorí je veľmi poriadkumilovný.

autor
31. aug 2023

@littlefiona Niekedy to ani nezistíš.

bluka2
31. aug 2023

@littlefiona ako to zistíš?

littlefiona
31. aug 2023

@bluka2 máš pravdu, niekedy to nie je šanca zistiť, s tým súhlasím. Ale to sa nevieš otvorene spýtať? Kde žije a s kým? Svoje telo mu dáš a toto sa hanbíš opýtať? Asi budeš ešte veľmi mladá.

0silvia0
31. aug 2023

Skus ho k sebe nepozyvat, uvidis ako sa k tomu postavi.

autor
31. aug 2023

@littlefiona Prečo mi podsúvaš veci? Ja som sa ho spýtala ako býva, či niekoho má..to sú samozrejmé veci. Býva sám, má psa a partnerku nemá.

autor
31. aug 2023

Pravdaže som sa ho spýtala také základné veci..býva sám, má psa a partnerku nemá.

autor
31. aug 2023

@sheila121 On sa k tomu pozývaniu moc nemal, tak som to urobila ja.

samimami777
31. aug 2023

Napadá ma či buď nežije "skromne" v dákom malunkom byte za ktorý sa "hanbí" poprípade v zdieľanom s nejakým kamošom alebo ti trepal že má byt a možno žije u rodičov doma 🤷

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
littlefiona
31. aug 2023

Tak pises, ze uz si myslis ze je zenaty a preco si to teda myslis, ked nikoho nema a spytala si sa ho?

autor
31. aug 2023

@littlefiona Spýtala. Ja rozmýšľam nad všetkými možnosťami, lebo kvôli čomu by ma nezavolal k sebe? Príde mi to zvláštne a ja som dosť podozrievava.

bbshop
31. aug 2023

Po 3 mesiacoch už by bolo fakt na čase prísť aspoň na kávu k nemu domov..aspoň formálna návšteva už mohla prebehnúť aj u neho doma. Buď niečo skrýva alebo sa proste hanbi za to kde býva čo sa stáva dosť často..ľudia si nechcú hneď známosť brat k sebe domov a hlavne, ak žijú skromne a nemá to doma tip top. On si možno myslí, že ti na tom záleží a nechce, aby si ostala sklamaná, keď tam prídeš. Nevieme to posúdiť môžeš to zistiť jedine ty alebo skús to navrhnúť..viem, že je to blbe sa "vnucovať" k nemu domov, ale skús nejako taktne naznačiť, že rada by si videla aj niečo z jeho sveta, kde sa on pohybuje jeho domov atď

stanulienkat
31. aug 2023

Myslím, že by mu manželka veľmi vynadala, keby si domov priniesol frajerku.🤔🙄

bbshop
31. aug 2023

A k tomu či je zadaný to zistíš aj inak..hlavne podľa toho ako sa správa, ako odpisuje, v akom čase sa stretávate.. ak by mal ženu nebolo by to len o tom, že ťa nezaberie domov, ale cítila by si to aj pri iných veciach a hlavne nebol by k dispozícii často

maratonka
31. aug 2023

Tak skús na katasterportáli zistiť, či je dom, resp. byt na jeho meno, alebo má tiež majiteľku.

autor
31. aug 2023

@bbshop Stretávame sa podvečer, okolo 17-18 a čo sa týka písania, píšeme si často, v priebehu celého dňa. Teraz bol v kempe s kamošmi, tak posielal foto atď..

autor
31. aug 2023

@maratonka Nenašla som tam nič.

bbshop
31. aug 2023

Keby mal ženu nemal by veľmi priestor si vypisovať..takí chlapi zvyknú odpisovať v cykloch..keď je sám tak odpisuje a keď je s ňou tak ani nepozrie na mobil ..poprípade nemá nejaké hluché miesta počas dňa kedy nevieš čo robí a s kým?

ysseba
31. aug 2023

A byvate v rovnakom meste? Chodite sa aj prechadzat po meste? Proste ste aj na verejnosti? Je to zvlastne. Naozaj v tom moze byt nejaka partnerka, ale mozno aj to, ze zije skromne. Alebo ma fakt doma bordel a nechce sa mu to kvoli tebe upratat 🤷🏼‍♀️ to s tym vyletom v sobotu je take manipulacne, mas pravdu. Na to by som nereagovala, len mu vzdy na to odpovedala, ze sa musi on rozhodnut.

anonymanonym
31. aug 2023

Alebo za tym nic nie je len sa hlbokovo nezamysla a ked ste mali dohodnuty nejaky plan a/alebo ste boli dohodnuti, ze pojdete k tebe. Pozvala by som sa sama 😁 "co keby sme pre zmenu isli zajtra/dnes k tebe? Co povies?" ...
A ani ten trip ja neberiem ako nejaku tragediu. "Pochopim ak budes chciet ist na vylet a stretko prehodime. Ale potesim sa aj moznosti, ak bude nase stretko platit. Je to na tebe." ... alebo by som si kludne povedala svoje ako to mam ci uz by to bolo aby na trip nesiel alebo aby siel alebo by som sa aj na ten pozvala, ze vsak moze spojit obe aj trip aj cas so mnou 😁
Ja proste nemam rada tieto domyslacky, taktiky a podobne. Jednam na rovinu.

klip0
31. aug 2023

A nepisala si tu už ? Lebo veľmi rovnaký príbeh 😁

autor
31. aug 2023

@bbshop Odpisuje často, niekedy hneď, inokedy za polhodinu, za hodinu, dve , tri...

bbshop
31. aug 2023

Pokiaľ v odpisovaní nevidíš nejaké pofidernej medzery, tak nema veľmi kedy tráviť so svojou ženou čas..jedine, že by na drzovku pred ňou ti pisal

autor
31. aug 2023

@bbshop Nie, v odpisovaní problém nevidím. Problém alebo skôr rozmýšľam, že prečo ma nepozve k sebe, veď ja mám malý byt, ale nehanbí sa zaň.