Strata libida u ženy

sabi139
21. jún 2024

Ahojte s priateľom som už 6ty rok a ja vôbec nemám chuť na sex
Úplne som stratila libido už to beriem skôr ako povinnosť do ktorej sa mi veľmi nechce.
5 rokov bolo všetko okej a zrazu posledný rok je kriticky..
niekedy má to bolelo pri sexe myslite že preto mám odpor k tomu a vôbec ziadnu chuť ?
Nemáte niektorá skúsenosť čo robiť ďalej aby dom zachránila vzťah ?
Ďakujem

matrioshka333
21. jún 2024

@sabi139 skús byliny. Ak to bude pretrvávať (a hlavne bolesť pri styku) obráť sa na lekára. Môže (nemusí) ísť o zmenu hormónov, štítna žľaza, vaječníky, stres... príčin je veľa. Lekári vedia čo s tým.

matrioshka333
21. jún 2024

@sabi139 a ak je váš vzťah založený len na tom, tak porozmýšľaj či sa ho oplatí zachraňovať.
Úprimne držím palce 🙂

sabi139
autor
21. jún 2024

@matrioshka333 tak jasne že nieje založený len na tom ale je to dosť dôležité vo vzťahu si myslím 😊 ďakujem za radu

blonde_bella
21. jún 2024

@sabi139 skús hormonálny profil...keď máš veľa progesterónu môžeš strácať chuť.

sabi139
autor
21. jún 2024

@blonde_bella myslela som si že to je len nejaké obdobie ale asi vidím že si s tým neporadím sama že musím skočiť k DR. Ohľadom tých hormónov ako píšeš ďakujem

blonde_bella
21. jún 2024

@sabi139 nemáš antiku náhodou?
Ak nie, tak si daj vyšetriť určite hormony

sabi139
autor
21. jún 2024

@blonde_bella antiku som brala asi 3 roky do zadu naposledy ale ako píšem všetko bolo Oki
Na hormóny tuším že tiež som bola vyšetrovaná a povedal mi že mám viac mužského hormónu teda myslíš že to môže byt tým ?

blonde_bella
21. jún 2024

@sabi139 určite sa daj znova. Keď máš ovuláciu a si žena v reprodukčnom období, proste musíš mať chuť .
Držím ti palce

sabi139
autor
21. jún 2024

@blonde_bella a to niesom ani po pôrode a mám 24r 😏 a uz si neviem rady ale každopádne si má utvrdila v tom že to môže byt aj zdr. Pôvodu nie teda len v mojej hlave

fido69
21. jún 2024

1.) Koľko máš rokov?
2.) Múdre rozhodnutie, že sa tým vážne zaoberáš, pretože vzťah síce nie je len o sexe, ale sex tvorí významnú zložku. Pokiaľ chýba jednému z partnerov, tak sa to nakoniec vo vzťahu prejaví a bude to čoraz horšie.

sabi139
autor
21. jún 2024

@fido69 24 🙂 no pomaly sa mi rúca vzťah ale som ochotná urobiť všetko aby som to zachránila

fido69
21. jún 2024

@sabi139 Teraz vidím, že si ten vek písala v príspevku, ktorý bol zverejnený, ked som pisal ten svoj.
Si prakticky na počiatku svojho (aj sexualneho) zivota. Bez toho si žiadneho chlapa dlhodobo neudržíš. Riešiť svoju nechuť s lekárom je jediné správne riešenie. Držim palec👍

tenerifka
21. jún 2024

@sabi139 dolezite je vediet, ci to tak citis len pri manzelovi, alebo ta nedokaze vzrusit myslienka na ziadneho ineho chlapa, kolegu, suseda, herca. Ak je to to prve, tak normalny jav, my zeny sa po rokoch z jedneho chlapa unavime. Ak je to to druhe, tak mas problem a treba ho riesit

deti95060810
21. jún 2024

iné lieky neberieš?

janickacrazy
21. jún 2024

@sabi139 a vás vzťah s priateľom je v poriadku? Nezmenilo sa tam niečo? Bývate spolu? Okrem sexu všetko ostatné klape?

sabi139
autor
21. jún 2024

@janickacrazy všetko ostatne klape no len ten sex bohužiaľ no :( dosť dôležitá rola vo vzťahu

sabi139
autor
21. jún 2024

@deti95060810 nie nič neberiem len vitamíny klasika