Strata chuti do sexu počas neho

10. nov 2021

Mam 20 rokov a prvého sexuálneho partnera s ktorým som už cca 3 roky. Niekedy si sex viem veľmi užiť no neviem či som niekedy mala orgazmus. Ale vacsinou z toho sexu nemam nic moc… ale v poslednej dobe citim že si to uzivam a mam pocit že už idem dosiahnuť orgazmus, proste úžasný pocit a v tom zrazu úplne prestanem mat chuť na sex. Zrazu ma už nebaví a chcem skončiť. Môže to byt že som dosiahla vrchol a potom stratila chut? Stáva sa to aj Vám?

dadulamamula
10. nov 2021

Dostala vrchol? To musíš vedieť sama ci si ho dosiahla.. Nedá sa opísať.. Každá žena ho inak vníma.. Keď ťa to nebaví skúste niečo obmeniť, alebo niečo zaujímavé kúpiť

autor
10. nov 2021

@dadulamamula ja proste citim úplne super pocit a v tom hneď prestane a už potom necitim nic… len cakam kym sa ten sex skončí :D divne vsak?

silviazlat
10. nov 2021

Môžeš mať problem dosiahnuť vnútorný orgazmus. Väčšinou takéto ženy majú ale velmi silný ten vonkajší.

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desore
11. nov 2021

@dadulamamula V 20ke??? Ved mlada zena sa este len uci ako sexualne zit.

dadulamamula
11. nov 2021

@desore podaktoré v 20 sú lepšie než tie v 30 ci v 40.. Takže niet o com... Niekde je problém keď ju to nebaví.. Preto by bolo treba niečo nové vymyslieť a tým sa aj niečo nové naučiť žeby?

desore
11. nov 2021

@dadulamamula V com su lepsie? Nechapem, co sa mi snazis povedat.
Ze 20 rocna dokaze prezivat sex lepsie ako 40 rocna?🤣

dadulamamula
11. nov 2021

@desore by si sa čudovala.. Nie každá staršia zena je skúsenejšia..

bluka2
11. nov 2021

@desore áno, kľudne môže byť, že niekto pochopí, ako na to uz aj v 16 tke...

klaudiakaja
11. nov 2021

Ahoj 😊 podľa mňa orgazmus si mala a to vnútorný, uspokojila si sa a dosť.. niektoré ženy to tak majú

doli1320
12. nov 2021

Ahoj nápis mi moja kamoska mala podobný problém 🙂

desore
12. nov 2021

@dadulamamula @bluka Aka je tema? Prezivanie sexu alebo skusenosti? To su absolutne dve rozdielne veci.
Vazene damy, ako mozte povedat, ze 16 rocna resp 20 rocna vie o sexe viac.
Evidentne ste este mentalne 20+-, a s detmi sa mi na tuto temu nechce bavit. 🙄

dadulamamula
13. nov 2021

@desore tak dieťa si tu ty sama a pravdepodobne ešte veľmi neskúsené veľa šťastia v živote

desore
13. nov 2021

@dadulamamula Dakujem. ☺️