Starší partner

20. sep 2021

Ahojte možno je to trochu primitívna téma ale zaujíma ma názor niekoho iného ... mám staršieho rozvedeného partnera poznáme sa pol roka za tú dobu sme boli iba kamaráti ale oficiálne vo vzťahu sme 4 týždne. Sex sme spolu ešte nemali a ani neviem či už som na to naozaj pripravená. Minule sa ma spýtal či už to nechcem posunúť niekam ďalej viem že je muž a je o dosť starší takže potrebuje sex aj mne chýba ale neviem 4 týždne sú 4 týždne.. veľmi ma priťahuje ale neviem či to nie je priskoro. Aký názor na to máte? Viem že záleží na tom ako to cítim atď ale chcem vedieť nestranný nazor. Ja mám 24 on 37. Ďakujem 😊😊

1aduliatko1
20. sep 2021

nerob nič nasilu, keď budeš pripravená, príde to 🙂

kate211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. sep 2021

@1aduliatko1 ja viem že pripravená som iba neviem či to nie je priskoro po 4 týždňoch vzťahu...nechcem aby hneď dostal všetko 😄

autor
20. sep 2021

@kate211 rok nevydržím asi ani ja nie to ešte on 😄😄

1aduliatko1
20. sep 2021

niekomu nie je zavčasu ani neskoro hneď...tak keď si pripravená, tak čoho sa bojíš?

autor
20. sep 2021

@1aduliatko1 nebojím sa iba chcem vedieť názor niekoho iného

esteregres
20. sep 2021

Aky mate na to nazor? Rozchod!

autor
20. sep 2021

@esteregres rozchod prečo?

esteregres
20. sep 2021

Ma decka? Preco sa rozviedol?

lavienocka
20. sep 2021

Tak ja by som čakala do svadby, lebo sa mi to paci žiť čistý vzťah. Ale to som ja, čiže ja takto radím. Napríklad Anka Kolesarova ma inšpiruje svojim životom a hodnotami. Ty sa musíš rozhodnúť nie podľa toho čo očakáva muž ale podľa tvojich hodnôt.

autor
20. sep 2021

@esteregres nie nemá deti a dôvod jeho rozvodu s týmto nemá nič spoločné

h2
20. sep 2021

Tak teraz neviem, čo je vlastne problém: či vekový rozdiel a to, že je rozvedený, alebo to, či mať sex po 4 týždňoch vzťahu. Ak sa pýtaš na to druhé, tak podľa mňa v pohode, ak sa na to cítiš. Veď sa poznáte už pol roka. No ja osobne by som o toľko staršieho chlapa nechcela. Možno v Tvojom veku je to ešte v pohode, ale do budúcnosti z toho môžu byť problémy (moji rodičia mali 12 rokov rozdiel).

kate211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esteregres
20. sep 2021

Inak krasna presmycka ze Strasi partner 😂😂😂

autor
20. sep 2021

@kate211 to bolo písané len obrazne jasné že sex nie je všetko preto tam je aj ten smajlík 😄😄

autor
20. sep 2021

@h2 neriešim čo bude v budúcnosti možno nám to fungovať bude a možno nie to nezistíme kým to neskúsime... máme sa radi a chceme to skúsiť spolu 🙂

ivkazba
20. sep 2021

No pozri, s posledným ex som mala sex na prvom rande (predtým sme sa nepoznali), vydržalo nám to rok a pol, dnes máme každý nového partnera a ideme spolu podnikať. So súčasným partnerom som mala sex asi po mesiaci randenia, poznáme sa niekoľko rokov (môj klient). Nemyslím si, že ti tu niekto dá odpoveď na tvoju dilemu. Proste rob ako to pri tom človeku cítiš. Nad čím by som sa skôr zamýšľala je to, či si ochotná akceptovať vzťah, v ktorom má partner deti. Teda ak ich má. Zažila som taký vzťah práve s posledným ex, s jeho deťmi mám relatívne dobrý vzťah (dcéru beriem v zime na dovolenku k moru ako darček k jej 18, iba my dve). Len je potrebné byť pripravená na to, že pre normálneho človeka budú deti vždy dôležitejšie ako nová partnerka. Často sú tu diskusie, kde sú ženy nešťastné, pretože ich partner dáva deťom z prechádzajúceho vzťahu peniaze, stretáva sa s nimi, chce od novej partnerky aby chodila s ním a jeho deťmi na dovolenky či výlety, stretáva sa kvôli deťom s ex atd atd. Čiže ak sú tam deti, skôr by mala byť toto pre teba téma na zamyslenie.

h2
20. sep 2021

No tak to teda skúste, neexistuje časový harmonogram, koľko treba čakať do prvého intímneho zblíženia.

kate211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esteregres
20. sep 2021

@ivkazba a ten uz je ex? Teraz si single?

h2
20. sep 2021

@esteregres Fakt, ani som si nevšimla. 😁

autor
20. sep 2021

@ivkazba môj partner deti nemá takže toto riešiť nebudem musieť

ivkazba
20. sep 2021

@esteregres nie som single, ex je ex, ja mám niekoho nového (aj to v príspevku spomínam), ex má niekoho nového.

autor
20. sep 2021

@kate211 pýtala som sa na názor či je podľa vás skoro mať sex po 4 týždne...ide mi iba o názor na to o nič viac 😄

kate211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
20. sep 2021

Ale na to sa nedá exaktne odpovedať. Záleží od mnohých faktorov. Ak sa to Tebe zdá skoro, tak ešte počkaj. Sama musíš vedieť. 🤷🏻‍♀️

autor
20. sep 2021

@kate211 Ďakujem . Len tak som sa pýtala na niekoho názor na to. Lebo mesiac je taká doba že je to aj skoro aj nie podľa mňa 😄

autor
20. sep 2021

@h2 vďaka

asia83
20. sep 2021

Neviete jej normálne odpovedať? Kašlať na to, čo si kto myslí? Iba posmech, irónia (česť výnimke/dvom). Autorka: pýtajte sa samej seba, ako to cítite. Ak vás niečo akoby “ťahá” od toho urobiť to, nerobte to. Vo všeobecnosti to skoro, podľa mňa, je. Ja mám iné zásady (sex iba s manželom/budúcim), vy máte iné. Ak pozerám na vaše zásady, počkala by som ešte jeden mesiac. Potom môžete. 😉

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz