Spýtal sa ma na moju váhu

9. jan 2023

ahojte, ako by ste brali keby si píšete s nejakým chlapcom/chlapom a chceli by ste sa stretnúť a on by sa vás doslova opýtal ,,Koľko vážiš? " :( neviem trochu sa ma to dotklo, ale za mňa je to nevhodná otázka, avšak bola by som v pohode sa variantou alebo brala by som ešte v pohode otázku ,,môžem sa ťa opýtať, aký máš typ postavy?" ale vyslovene koľko vážiš...hmm neviem čo si o tom myslíte?

sofia1
9. jan 2023

Nikdy by som sa s takým nestretla....ukazal sa primitiv

dzulli1980
9. jan 2023

Len tak zo srandy by som mu napísala, že 150 kg, ale mám dobré srdce ... za mňa zbytočná strata energie, hľadala by som inde ... vzťah nie je o kilách, prídu choroby, tehotenstvo atď. ... jednoducho sú situácie, kedy žena jednoducho svoju váhu neovplyvní ... a tomuto očividne záleží len na fyzične.

lilyianka
9. jan 2023

By som sa ho spýtala protiotazku co za kobru má v gatiach....

sissy27
9. jan 2023

Za mna to je v poriadku. Chce zrejme nejaku konkretne tvarovanu zenu, tak sa proste spyta priamo a nebude stracat cas skusanim, ci naaahodou sa mu nezapaci aj nieco ine. A ci sa opyta na kila alebo typ postavy je uplne bezpredmetne. Ty by si tiez nesla na rande, keby ti napise ze ma 150cm aj s obrubnikom 🤷‍♀️

anjelicek26
9. jan 2023

Ze je bud strasne mlady, neskuseny a - blby - a polozil v ramci konverzacie otazku, ktora je formulaciou mimo... vlastne ina alternativa ani neexistuje... mohol to sformulovat lepsie - aky si typ postavy? To je rovnake, ako keby sa ho spytas, ci ma aspon 180cm, lebo tebe sa pacia len taki... a on tak 170cm, tiez sa bude citit zraneny no...ale usetrite si kopu casu pred prvym rande...

vamajka
9. jan 2023

S takym nestracaj cas

monillia
9. jan 2023

Hlavne akú výpovednú hodnotu majú kg úplne inak vyzera 65 kg na babe čo má 145 a úplne insk na tej čo má 175

lintu
9. jan 2023

Záleží, kto a ako by sa pýtal. Od niektorých typov by som si z toho nič nerobila. Tí proste tliachajú zo srandy nerozmyslene, prvé čo ich napadne, pritom to tak nemyslia. A potom sú tu takí, ktorým na týchto veciach veľmi záleží. I keď zamrzí, ale je fajn, že sa ukážu už na začiatku. Lepšie ako dozvedieť sa na druhom-treťom rande, že im čosi vadí. S akým typom máš česť, už vieš ty posúdiť.

lalenka33
9. jan 2023

Odpísala by som, že 45 kg 160 cm, velkost oblečenia S, topánky 35, kabelka čím drahšia tým lepšia, podprsenka velkost 85C a že mňa zaujíma len dľžka a hrúbka a až nemá 20+ nech ani neodpisuje lebo s malým šaškom divadlo nehrám 😉

bajka16
9. jan 2023

Neslušný, povrchný, hlúpy. Ja by som prišla na prvé stretnutie s ním s metrom a nech teda ukáže koľko má cm. 🙈🙈

zobaka
10. jan 2023

fotku celej tvojej postavy videl, alebo len nejaku selfie tvare? mozno ma zle skusenosti, ze prisiel na stretko niekto uplne iny ako sa prezentoval na fotke, hoci to vyznie ako blba otazka, lebo pri roznej vyske je rozna vaha ok

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandica
10. jan 2023

No ja by som si pomyslela že je to pekný blbeček ktorý nepozná základy slušnosti. A pekne pomaličky by som si s ním prestala písať.

koniarova
10. jan 2023

A koľko teda vazis? Asi sa obáva,že máš kilá navyše a takú babu nechce. Aspoň to skratite a nebudeš zabíjať čas.

laska86
10. jan 2023

@lilyianka alebo akeho cervika ma v trenkach🤣

dadis
10. jan 2023

Napisala by som mu pravdu kolko.. Je to len cislo. Niekedy som sa hanbila za moje cislo na vahe 🙈, teraz by som si ho dala pokojne aj do profilu na zoznamke, ak by som bola 😃..inak my s priatelom si zdielame data z hodiniek, zo zaciatku som iracionalne vahala, ci budem s nim zdielat aj toto delikatne cislo 😂😂, ale potom som si povedala, ze videl ma z kazdeho uhlu nahu, tak nech si pozrie 😂😂😂. A ze nie malo vazim, mam cca 70kg, ale tak co uz..ale inak vyzeram v pohode 😂😂, mysli si to aj on

stanulienkat
10. jan 2023

Otazka je sice velmi nevhodna, ale ked sa mu na rande dovali 80 kilova zena , mozno ho prejde chut na randenie. Clovek si ma vyberat takeho partnera, aby sa mu aj fyzicky aspon trochu pacil.

dadis
10. jan 2023

@stanulienkat Alebo naopak, si na takych vacsich zenach ide 🤷‍♀️😂, minule tu pisala jedna, co jej pisal, ci by nepribrala

mirko84
10. jan 2023

Mozno nevhodne polozena, ale v dnesnej dobe profiloviek a filtrov legitimna otazka. Ako spomenute, vymenili ste si aj nejake fotky kde ta videl aj celu? Fyzicka pritazlivost je vo vztahu dolezita a netvd, ze aj ty nemas nejake kriteria a preferencie. A ak sa clovek hanbi povedat svoju vahu, tak potom si je sam vedomy, ze nie je v poriadku.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
10. jan 2023

@lilyianka 😂

brembo
10. jan 2023

napíš mu,že medzi 5 a 450

simca06022011
10. jan 2023

Určite by som to odkomunikovala, ono niekomu to pride cez ale ak chodí na stretka asi vie co tým sleduje aj ked to je netaktne asi. Kedysi vyska vaha patrili do profilu 🙂 ja by som mu nenapisala ze mam 74,56kg ale kľudne približne možno áno nsp 70, 68... atd. Záleží ci videl celú fotku alebo nie, možno by skôr ra pomohla. Cibsi myslim ze na tu vahu vyzeram. Na druhej strane lepšie ak človek nevyzerá tip top si to vyjasniť pred stretnutím ako potom riešiť ze ta okomentuje na stretnutí ako tucnu 🙂

beata_ra
10. jan 2023

Heh tak ako takto by si u mna napriklad chlapec teda vobec nesplhol a priamo by som sa ho opytala, na co mu to vlastne je. Mala si sa ho obratom opytat akeho ho ma velkeho

autor
10. jan 2023

@mirko84 videl fotky kde bola polka môjho tela 😂 samozrejme oblečená a to, ase z tohto mat predstavu musí a filter som nemala

autor
10. jan 2023

@stanulienkat vraj je neskúsený co mi písal a ja mam priemernu postavu, tak chudá vyslovene nie som ale som priemer

laska86
10. jan 2023

@brembo 🤣🤣🤣ze od-do...nech si vybere kolko chce aby mala

laska86
10. jan 2023

Mala si mu na otázku ze akú máš váhu odpisat ze kuchynsku🤣🤣

brembo
10. jan 2023

@laska86 presne. Niektorý su na objemnejšie,niektorý na štíhlejšie. Tu si vyberie,aku ju chce mat.

ropucha6
10. jan 2023

No je to nevhodna otazka. A aj hlupa, ved kila az tak nevypovedaju o postave. Mohol si radsej nejaku fotku vypytat.