Som zamilovaný do ženy, ktorá má kamaráta s výhodami

peter1473
2. máj 2022

Ahojte,mam na vás prozbu.
Poraďte mi prosim čo mám robiť, som zamilovaný do jednej ženy o ktorej som sa dozvedel že má kamaráta z výhodami.

zina234
2. máj 2022

@peter1473 to znamená ze bud ho chce ona a on nechce ju, alebo naopak.... Ak ho nechce ona a mala ho naozaj len na tie výhody, nemala by mať problém to nechať ak si začne s tebou

peter1473
autor
2. máj 2022

@zina234 pred tím ako boli kamaráti tak snim chodila

zina234
2. máj 2022

@peter1473 takže to nie je kamarát s výhodami ale ex, s ktorým to ešte stále neukoncila. To mi príde ako väčší problém.. A vie ona ze sa ti páči? Ma o teba záujem?

peter1473
autor
2. máj 2022

@zina234 to práveže neviem. Oplatí sa bojovať ?

peter1473
autor
2. máj 2022

@peter1473 ked ona mi včera povedala ze to je kamarátstvo z výhodami

kittykat22
2. máj 2022

@peter1473 bojovat o zenu 🙂 trosku knizne, nie? Ma o teba ta zena zaujem? Ak nema, tak sa mozes na hlavu postavit. Zober si to z druhej strany - aspon je uprimna. Len malo zien by ti toto povedalo priamo.

peter1473
autor
2. máj 2022

@kittykat22 neviem či ma záujem ale vždy ked som snou tak sa zabávame,smejeme.neviem ci to mam brat ako záujem

kittykat22
2. máj 2022

@peter1473 tak sa jej otvorene spytaj. zjavne nema problem povedat, ako sa veci maju. Aspon budes vediet, ci tam je moznost alebo treba ist o dvere dalej. Staci nejako nie uplne nasilne. Napriklad "velmi sa mi pacis a dokazal by som si predstavit, ze by sme mohli tvorit par. Vidis to rovnako?"

makova333
2. máj 2022

@peter1473 zvaz ci chces ist do vztahu s niekym, kto nema este ukonceny predchadzajuci vztah (nema kamarata s vyhodami ma ex s ktorym stale nieco urdziava). Ak aj napriek tomu chces do toho ist, tak ju normalne zacni balit 🙂 A uvidis. Bud sa chyti alebo nie.

peter1473
autor
2. máj 2022

@kittykat22 dakujem za radu. Mam taký strach že k tomu jej kamarátovi niečo city

kittykat22
2. máj 2022

@peter1473 urcite k nemu nieco citi. ale to neznamena, ze to nemoze/nechce zmenit 🙂 To ako sa citi a kam dava svoju energiu ovplyvnit nemozes. Ale ty sa mozes rozhodnut. Ak ti povie nie, nestracaj cas ako ona. Najdi si zenu s ktorou vytvoris plnohodnotny vztah.

peter1473
autor
2. máj 2022

@makova333
@kittykat22 pomohlo by ju niekde pozvať napr. Večeru ,kino či to je uz moc ?

ivanaks
2. máj 2022

@peter1473 Skúste kino a potom sa jej opýtajte, či nie je hladná, že by ste zašli niečo zjesť. Uvidíte, čo povie a či Vaše pozvanie príjme.

kittykat22
2. máj 2022

@peter1473 urcite. aspon sa spoznate a aj sam uvidis ci prejavuje zaujem.

michaela_koc
2. máj 2022

otvorene sa jej to spytaj, ci ma o teba zaujem a samozrejme ak ma musi to s nim seknut. ono "bojovat o zenu" znie pekne, len ked to ma zmysel. usetris si cas a nervy.

jaskolka
2. máj 2022

Však ju niekde pozvi, naznač jej záujem, a uvidíš. Ale začať si vzťah, ak ona nemá uzavretú minulosť, nie je dobrý nápad. Aj keby to hneď bol kamoš s výhodami, tak keby naozaj začnete vy spolu ako pár, tak ona si to musí ešte predtým uzavrieť. Ak to nedokáže, nevidím význam, ísť do vzťahu s takou osobou.

makova333
2. máj 2022

@peter1473 jasne uplne v pohode a podla signalov zistis ci ano alebo nie. Ak sa ti zda, ze ano, tak ju chyt v kine za ruku, okolo pliec... Ak je s tym ok, tak jej povedz, ze mas o nu zaujem. Urcite by som na nu nevyletela hned s tym, ze mas zaujem alebo nie 😀 Lebo ked si predstavim seba, ze by sa ma to spytal niekto... no co ja viem ci mam, ved uvidime postupne 😀

1natasa1
2. máj 2022

Či sa oplatí bojovať? Tak hlavne sa s ňou treba asi porozprávať či? Ako pokiaľ ani ona nevie čo cítiš.

mirkava
2. máj 2022

@peter1473 pozvať niekam... skús zabojovať 😉

denda007
2. máj 2022

Ty si presne ukazkovy tip ,,friendzone'' 🙂

janinah
2. máj 2022

Malo žien je na svete? Dúfam.ze môj syn o takú nebude stáť.co vie sexovať bez lásky ako stroj.

kornelies
2. máj 2022

@janinah Ako vies, ze sexuje bez lasky? Ak jej ex, sucastny fwb to tak chce a ona ho stale lubi, pristupila na jeho hru. Ma ho aspon na chvilu, ked nie absolutne celeho.

peter1473
autor
2. máj 2022

@denda007 da sa vystúpiť z friendzone ?

888deborah888
2. máj 2022
michaela_koc
2. máj 2022

@peter1473 da sa odist. narovinu jej povedat ze mas o nu zaujem a chces byt viac ako kamarat. ak nie, tak proste podakovat sa a seknut komunikaciu a vsetko

monka105
3. máj 2022

Ak by to bol kamarát s výhodami, nič by to nemuselo znamenať, ak predtým spolu chodili, to znamená, že stále nemá vyriešené svoje city k nemu. Navyše, ak sa poznáte dlhšie a ona k tebe okrem kamarátstva neprechováva žiadnu náklonnosť, zrejme ťa nevníma ako vzťahový materiál a ty by si mal dať od toho čím skôr ruky preč, aby si si neubližoval. Nič ale nestratíš, ak ju niekam pozveš. Buď ťa odmietne a budeš rovno vedieť na čom si alebo bude súhlasiť a ty budeš mať jedinečnú možnosť ukázať jej, že pri tebe zabudne na bývalého.

macilaci
3. máj 2022

@peter1473. Asi som stará 🙈. Co znamená kamarát s výhodami?

makova333
3. máj 2022

@macilaci ze s niekym sexujes a nemas za to ani len veceru, kino a vylet do Brna 😀

macilaci
3. máj 2022

@makova333 a kde sú výhody? 😁🙈

hefo
3. máj 2022

@macilaci Však výhody má ten kamarát, nie?

Ale podľa mňa tá večera, kino a výlet tam môže byť, prečo nie, len hrozí, že to žena začne podvedome považovať za vzťah...