Som z toho na nervy

rodinka
25. júl 2022

Ahojte, neviem ako si pomôcť som z toho na nervy. Priateľ ma raz sklamal mali sme problemy vo vzťahu a tak si zalozil tajný mobil v ktorom si písal so ženami kým pracoval... Doma sa tváril ze je všetko ok len keď odišiel vždy písal im boli z okolia trvalo to cca 3mesiace nemal s nimi nič len písal. Niektoré volal von ale nešli ja som našla mobil a prečítala som to všetko od Vtedy skončil prepáčil sa prešiel skoro pol rok od vtedy je milý ľutuje to do dnes stále sa o tom bavíme pomáha aj doma. Ale ja to mam stále v sebe vždy keď ideme von a vidím ich, je mi zle smutno a potom to vytiahnem a hádame sa som ja na vine viem ale neviem si pomôcť ako na to zabudnúť

aurorastone
25. júl 2022

Tak na vine si isto není TY a po druhé bud mu začneš veriť a zabudneš alebo sa budeš už len trápiť 😔

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
25. júl 2022

Zabudnúť nezabudneš nikdy, môžeš len odpustiť. Zbytočne to vyťahuje ako podpasovku. Uprac si v hlave, lebo týmto spôsobom ho dokopes k dsim excesom

dzulli1980
25. júl 2022

To keď sú vo vzťahu problémy, rieši sa to takto? ... ja osobne by som ho už dávno nechala, to načo Ti je taký "priateľ"? ... partneri sa pohašteria, to je úplne prirodzené, prídu aj pekné aj ťažšie dni, ale obháňať hneď ďalšiu sukňu je kus úbohé, taký chlap by u mňa stratil akýkoľvek morálny kredit ... a ďalšia vec, keď je raz sklamaná dôvera, už nikdy to nebude tak ako predtým ... takže buď sa budeš ďalej takto zožierať minulosťou a zmieriš sa s tým, že to urobí aj druhý, aj desiaty, aj stýkrát alebo ho necháš.
@rodinka

lucyluska
25. júl 2022

@rodinka buď sa s ním rozijdeš, alebo si povedz že mu to už nikdy nevyhodiš na oči ( o čom silne pochybujem). Buď prepáčiš, odpustiš....alebo mu to budeš vždy, furt, stále pripomínať.

panelacikova
25. júl 2022

@rodinka tvoj problém v mojom poňatí - už by som oňho nestála.
a mimo tému: čo znamená: prepáčil sa?

rodinka
autor
25. júl 2022

Mame spolu dieťa žijeme spolu nechcem aby vyrastla malá bez oca.. Prepáčil sa ze to ľutuje ze je rád že to viem ze ma miluje a nikdy nič nespraví ze chce len mňa a našu malú atd

emily_666
25. júl 2022

@rodinka ak,si,sa rozhodla pokracovat a odpustit, tak uz to nikdy nevytahuj. V opacnom pripade riskujes to, ze ho definitivne stratis. Kazdy robime chyby. Chod dalej a uz to nebytahuj. Alebo chodte od seba, ked to stale nevies stravit.

sparkling
25. júl 2022

@rodinka tak ked vies ze ta miluje a ma rad len vas dve tak na co sem pises?

Vies, ze s nimi nic nemal. Ako to vies? Lebo ti to povedal?

majka879742
25. júl 2022

@rodinka plne ťa chápem aj ako sa cítiš... Mne to spravil muž ešte keď sme boli na začiatku vzťahu a potom druhy raz pol roka dozadu ...len s tým že on si pozeral fotky nahých žien na pokeci... Tiež mu to bolo ľúto avšak už mu tak neverím ako to bolo predtým... A máme tiež spolu dieťa... Ale povedala som si ze aku ešte raz zistím klamstvo tak odchádzam...

panelacikova
25. júl 2022

@majka879742 to si len bude dávať väčší pozor...

viestta
25. júl 2022

@majka879742 z pozerania nahých fotiek taky problém? Keby vypisoval chujady s cudzími ženami, no to by stalo za problém, ale hambate obrázky? To obzerá 11 mužov z 10. Možno nie na pokeci ale obzerajú a nič to pre nich neznamená, už vôbec žiadne emócie.

majka879742
25. júl 2022

@viestta tak ono aj tým ženám vypisoval az ak pošlú tie fotky... A tak vieš nie každej žene sú príjemné také veci 🤷

majka879742
25. júl 2022

@panelacikova no on ma smolu že vždy ked dačo je tak sa sam prezradí...🤷

emmusska
26. júl 2022

Ani sa ti necudujem, ze ta to trapi, to by aj mna, len pri tomto nepomaha ani zakazovanie, ani vykrikovanie. A viem sama ze ziskat spat tu stratenu doveru nie je jednoduche. Mala som takeho priatela a teda nevedela som si potom k nemu uz najst cestu spat.

akmozempomozem
5. aug 2022

on ak to lutuje a nevracia sa k tomu, tak nemas pravo ho obvinovat z minulosti, to je jasna hlupost sveta....