Som vydatá a chýba mi bývalý priateľ

12. jún 2024

Ahojte, potrebujem sa vypisat sem, lebo napisem byvalemu a bude to len dalsia chyba ktoru urobim. Priserne mi chyba, strasne moc nechapem ako je to mozne, je to dlha doba a vratilo sa to. Ja uz mam dieta, manzela. Sniva sa mi s byvalym, dnes som dokonca plakala pritom ako som robila veceru. Co mi sibe??? Trvá ten stav uz asi dva tyzdne, zoziera ma to nemozem ani spat. Co mam robit?😢 miestami ma prepadnu myslienky, ze som mala prekusnut veci ktore mi vadili, s odstupom casu to boli same blbosti a bojim sa, ze mi bude chybat ešte dalších xy rokov a budem si vycitat to, ze som sa viac nesnazila 🫣🫠 počas vztahu. Urobila som vela chyb, ublizila mu a to ma trápi asi najviac.

gribka1
12. jún 2024

Myslíš, že on na teba takto myslí?

deti95060810
12. jún 2024

pustí ho z hlavy , nikam to nevedie.

autor
12. jún 2024

@gribka1 neviem, zrejme az takto nie, no par tyzdnov dozadu sme sa náhodne stretli vo fitku, objali sme sa. A od vtedy to nemozem dostat z hlavy

barka1
12. jún 2024

Myslím, že si projektuješ nejake skryté problémy.
Kašli na to, časom to prejde. Vyrieš si to v hlave, hlavne do toho netahaj ani jedného muža.

hefo
12. jún 2024

Asi tie dôvody, prečo ste sa rozišli, neboli len také prkotiny. Lenže spomienky človeku blednú, a pamätá si viac to dobré než zlé (preto toľko ľudí plače za dobami dávno minulými). Treba si racionálne uvedomiť, že už do tej istej rieky beztak nevstúpiš.

gribka1
12. jún 2024

A začal ťa kontaktovať, či sa ti zdalo, že stále cíti niečo k tebe? Lebo ak nie, tak by ťa to malo zbrzdiť. A vytiahni zo spomienok všetky zlé veci.

autor
12. jún 2024

@gribka1 nie nekontaktoval ma vôbec. Proste sme sa stretli, spýtal sa ma ako sa mám a tak, ale bol na odchode, opytal sa či ma môže objať …

gribka1
12. jún 2024

Tak z čoho ťa to tak chytilo? Bolo na ňom vidieť, že mu chýbaš? Že sa veľmi trápil? Musíš si to nejako opraviť v hlave, lebo keď to necháš pôsobiť, narobí ti to problémy. Teda, ak by stál za to, a ty si presvedčená, že on bol ten pravý, tak ako to je vlastne s terajším?

solange7
12. jún 2024

Zeny sa casto az priam patologicky trapia kvoli chlapom, ktori si na nich ani nespomenu. Ked ste sa stretli, mozno ho to potesilo ale po par metroch uz zacal rozmyslat nad inymi vecami. Zatial co ty 2 tyzdne reves ako 15tka. Hlavu hore, venuj sa rodine. Tam treba pestovat vztahy, nie k nejakemu byvalemu, s ktorym si sa rozisla.

gulka123
12. jún 2024

Spomeň si na dôvod PREČO je už ex…a možno už na neho myslieť nebudeš

svokrinjazykmonika
12. jún 2024

Nestavaj si vzdušné zámky a stoj nohami na zemi, veď si dospelá, si matka 🙄 radšej tú energiu venuj svojej rodine.

luciaruz
12. jún 2024

Daj si facku, otoč sa a chod za manželom.

vanilkovazmrzka
12. jún 2024

A preco to zrazu prislo? Stretli ste sa niekde?

maryetta
12. jún 2024

Rozisli ste sa v dobrom alebo v zlom? Mozno ti nechyba on. Ako to samotne odpustenie.

autor
12. jún 2024

@maryetta niečo medzi.

autor
12. jún 2024

@vanilkovazmrzka hore som to napisala

autor
12. jún 2024

@gribka1 aj keby ma mal ešte rád, už by ma nechcel, pretože mám dieťa, to mi sam povedal

brendaa
12. jún 2024

To ti kedy stihol povedať ze by ťa už nechcel...

januska12323
12. jún 2024

Máte problémy v manželstve?

gribka1
12. jún 2024

Tak už len seba upratať. Ak by si bola láska jeho života, ani dieťa by mu nevadilo. Takže sa sústreď ta to pekné čo máš. A predstav si, ako by si reagovala, ak by toto prežíval tvoj manžel s ex.

autor
12. jún 2024

@brendaa dávno, este keď bol syn maličký, mal moj byvaly slabe obdobie a pisali sme si, no povedal (v tej dobe) že ma stále miluje ale nemôže so mnou byt, pretože nestrpí cudzie dieta

autor
12. jún 2024

@januska12323 máme.. už dva mesiace sme spolu nemali nič intimne, tým myslim ani bozk, nikam spolu nechodíme, trávime cas len doma s malym

autor
12. jún 2024

@gribka1 myslíš, že to tak je? Že ak by som bola laska jeho zivota, tak by mu dieta nevadilo, aj keď sme boli spolu a ja som dieta vtedy nemala? Podľa mna ma môže mat stále rad, no dieta je preňho problem proste. Nechce to a tým pádom nechce už ani mna

gribka1
12. jún 2024

Tak jedine, že je to taký charakter, že radšej bude trpieť sám, len aby nerozbil dieťaťu rodinu. Ale, že pravdepodobne si nešťastná, to už nezáujem.

kitycat
12. jún 2024

Takze miesto riesenia partnerskej krizy fnukas za ex...

lenkakravcova
12. jún 2024

Tvoj bývalý mal slabé obdobie?
Alebo ty si tak trochu zaletnîčka?
Načo si vypisuješ vôbec s bývalým ?
Páčilo by sa ti keby toto robil tvoj manžel?
Že ťa hanba nefacká

janickacrazy
12. jún 2024

Samozrejme, že keby si bola láska jeho života, tak mu nevadí dieťa ani nič. On sám nevie, čo by chcel, ako malé decko. Chcel by ťa, ale bez dieťaťa a bez problémov. Lenže to nejde, takže tá vlastne radšej nechce. Takže prestaň snívať a začni riešiť svoje manželstvo.

vanilkovazmrzka
12. jún 2024

@gribka1 netrpi sam preto, aby nerozbijal rodinu, ale preto ze mu ego nedovoli prijat dieta ktore nesplodil on sam. Vobec ziadnu empatiu voci rodine v tom nehladaj.

@autorka bohuzial ak ta aj stale lubi, seba lubi viac a nic od neho radsej necakaj. S manzelom sa stalo co, ze ste si zrazu taki cudzi? Kvoli dietatu?

brendaa
13. jún 2024

nooo tak to je už iné, nehnevaj sa ale fakt si neviem predstaviť vydatá žena, matka si písať s bývalým, popri mužovi...mne sa toto hnusí. čo si čakala, že ťa bude chcieť? naozaj...fuuu... ty ho stále miluješ a teraz ešte viac, keď plačeš popri manželovi myslíš na neho.
Vie o tom tvoj muž?.... Vieš si predstaviť že ostaneš sama s dieťaťom? chceš byť vôbec s maželom, aký je otec?......Nik nevie dopredu ako dopadne vzťah, manželstvo....no takto sa zahrávať, si dospelá a prečo už nefunguje tvoje manželstvo?

tamky123
13. jún 2024

A nemáš náhodou problémy v manželstve preto, lebo myslis na iného a tým sa vzdialujes od manzela? No neviem, opýtaj sa manžela na jeho názor a radu na tvoj “problém”. Bože ženy, samé si robíte starosti. Všetko je len v hlave, tak si ju prečisti.