Sme spolu 2,5 roka a ešte sme nemali sex. Je to normálne?

martinaol04
12. sep 2022

Čaute, mam 32 rokov a priateľa. Sme spolu 2.5 roka a zatiaľ sme spolu nemali sex, on by aj chcel len ja stále nie. Orálny sex sme mali obojstranne, bolo to fajn. Momentálne však netúžim ani po tom. Posledné dni sa stále kvôli tomu hadame. 😔Veľmi sa ľúbime a ja neviem co ďalej. Je to muz, s ktorým chcem ostať. Diky za rozumné názory ak to niekto mal podobne.

deti95060810
12. sep 2022

si v nejakom mníšskom ráde? Lebo inak si to neviem vysvetliť nemať sex 2,5 roka...Alebo si sa pomýlila a malo byť 2,5 mesiaca?

pribinak
12. sep 2022

@martinaol04 a máš aj nejaký dôvod prečo odmietaš sexuálny styk?
Napr nábožensky dôvod? Alebo? Lebo sex do vzťahu patrí

enemi55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyberk
12. sep 2022

Chces s nim ostat, on chce sex... niekto bude musiet urobit kompromis, ale on to nebude ;)

zuzubb007
12. sep 2022

To ze nechces mat sex teda nieje normalne, sa cudujem, ze chlapec ma vydrz 2,5 roka cakat a cakat, mozno ho to prestane aj bavit

tomikejt
12. sep 2022

@martinaol04 a prečo nemáte sex? Čakáš do svadby alebo ako? Ja osobne sa čudujem že stále je s tebou.

melanta
12. sep 2022

Náboženský dôvod pre absenciu sexu to zrejme nebude, keďže orálny sex je tiež sex. Nuž, sex vo vzťahu dospelých ľudí je štandardná záležitosť, je to dokonca prirodzená potreba zdravého človeka. Takže je na mieste zvážiť si, či váš vzťah má význam, ak jeden vo vzťahu sex vôbec nechce či nepotrebuje. Myslím si, že chcieť od partnera čakať so sexom dlhšie ako 2.5 roka je ozaj extrém. Úprimne, normálne nie je, že on vydržal tak dlho.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrixx1525
12. sep 2022

Asexualita je úplne bežná a normálna vec, dokonca môžeš mať aj rada určite formy sexu raz za čas a stále byť asexuálnou, nie je na tom nič zlé ale buď si treba hľadať partnera ktorý to vidí rovnako/ podobne alebo si dopredu dohodnúť pravidlá vo vzťahu a ujasniť si takéto veci. V tomto by si páry mali vedieť sadnúť lebo to inak veľmi často končieva neverou.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tandariatko
12. sep 2022

@martinaol04 Ahoj, no ak sex nechceš nútiť ťa nemôže ... Ale ak som správne pochopila on by chcel tak až ho nehladá potom inde. Neviem či čakáš do svadby alebo máš iný dôvod. Mala by si ale rešpektovať aj jeho potreby a nie myslieť len na seba je to od teba sebecké.

martinaol04
autor
12. sep 2022

Tak ľudia, predtým som bežné sex s partnermi mávala. Teraz to ale vnímam inak. Nie som ani škaredá ani zakomplexovana. Ja o neho nechcem prísť. Ľúbime sa, preto na mňa nikdy netlačil, myslel si, ze ešte potrebujem čas. Nie sex inde nevyhladava, sme stále okrem jeho práce spolu. 😊My si vo všetkom rozumieme, len posledne dni sa kvôli tomu hadame. On je úplne super chlap, nikdy by mi nijak neublížil. Nie je ani neschopný. Mal dosť žien, neviem sama čím to je. 😔Som z toho veľmi smutná, viem, ze to takto ďalej nepôjde. Ale nechcem sa kvôli tomu rozist

martinaol04
autor
12. sep 2022

@zoro9836 on ma lubi, jemu to zato čakanie stalo.

martinaol04
autor
12. sep 2022

@tomikejt sama tomu nerozumiem. Dá sa prežiť krásny vzťah aj bez sexu, sme toho dôkazom 😊

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaol04
autor
12. sep 2022

@deti95060810 nepomýlila je to 2.5 roka. Predtým som normálne mala sex s partnermi v každom vzťahu. Sama neviem prečo to je tak.

nnnuuunnn
12. sep 2022

No, keďže máš 32r, je to iné ako keby si mala 15. 🙂

rebellefleur
12. sep 2022

@martinaol04 - nie, nie ste toho dôkazom, lebo partnerovi už po 2,5r došla trpezlivosť...

klarissa25
12. sep 2022

@martinaol04 nie nedá sa bez toho žiť...a nie ste toho dôkazom keď sa hadate...zdravý rozum asi odišiel...

alchemilkazltozelena
12. sep 2022

@martinaol04 a prečo s ním nespíš teda? Nerozumiem... A nie som jediná ocividne

martinaol04
autor
12. sep 2022

@jabadabadu všetko sa dá prekonať. Verím, ze sa to urovna

kamatopo
12. sep 2022

@martinaol04 naozaj tomu veris že toto prekonáte??? Je to zdravý chlap v najlepších rokoch.

martinaol04
autor
12. sep 2022

@alchemilkazltozelena ja sama neviem. Minule som videla tu jednu diskusiu na MK, baba to mala podobne ako keby o mne pise. Verím, ze to nejak vyriešime.

elizabet173
12. sep 2022

@martinaol04 po dva aj pol roku píšeš, že sa dá prežiť pekný vzťah aj bez sexu? No si teda riadne naivná a pobavilo ma, že si v podobnej téme sama pred mesiacom radila.
https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/muz-nema-o-mna-v-posteli-zaujem/

martinaol04
autor
12. sep 2022

@kamatopo tak snáď.. A ak nie skončí sa to...

kamatopo
12. sep 2022

@martinaol04 tak to skončí a netráp ho.

martinaol04
autor
12. sep 2022

@elizabet173 nemyslím si, ze som naivná a ani hlupa. Ja viem ako sa mame radi a vie to každý okolo nás. Ja som chcela nejaké rozumne názory niekoho, kto to mal podobne. Nie súdiť nieco.. Ale beriem každý môže mať svoj názor.

doriiis
12. sep 2022

Nie,nie je to normalne....a si na najlepsej ceste aby to bol ex priatel.A nikto by sa tomu necudoval

anjelicek26
12. sep 2022

Treba to skoncit, ked ty s nim ani spavat neplanujes...chudak chalan za taku dobu v tomto veku musi mu s toho pekne hrabat... a nie, nie ste dokazom toho, ze to funguje, len toho, ze ma tvoj partner neskutocnu az abnormalnu trpezlivost... ale zas odtial-potial...ved ani sama nevies povedat, preco s nim vlastne nespis... toto nemoze byt skutocna tema a zas to skonci na instagrame 🙄

klarissa25
12. sep 2022

Každý normalny zdravý chlap toto nevydrží....takže sú 3 možnosti....áno možno doteraz vydržal ale už mu to vadí...alebo to nerieši lebo to ma niekde inde, posledná možnosť ze je to cele vymyslené