Slabá výdrž pri sexe

jakub595
25. máj 2021

Zdravim, mám taky problém s priateľkou sme spolu dva roky všetko klape jak má ale čo sa sexu týka tak tam je vydrz katastrofalna :( niekedy vydržím tak minútu, niekedy dve... čo je zaujímavé na začiatku vzťahu som takýto problém vôbec nemal a dokázali sme ísť omnoho dlhsie 🙂 ináč som z nej totálne mimo a vzrušený som už len s toho že sa má začne dotýkať 😇 môže to mat nejakú väčšiu súvislosť? Myslite že to je nejaký zdravotný problém alebo proste to chce ďalej trénovať? Aj keď na začiatku to bolo všetko okey? Za nejakú radu predom ďakujem

nelca0510
25. máj 2021

@jakub595 co kebyže si to pred stretnutím vypustíš paru (chápeš). Aby si nebol az taky *namotivovany*. Kúpte si extra silné kondómy, to vcelku zaberá.

kratucka
25. máj 2021

@jakub595 a takú krátku výdrž máš aj vtedy, ak sa napríklad za deň aj dva krát pomilujete??

michellia
25. máj 2021

Uf tak toto je veru velky partnersky problem :/ Bacha na milencov

damiana1992
25. máj 2021

@jakub595
My máme čosi podobné len Jeho výdrž je tak cca 10max 15 min....co mne nestačí vždy. Keď chce vie byť aj za minútu, na začiatku to trvalo hodiny, a jeho odpoveď bola, vtedy to bolo čerstvé, endorfiny , bol paf na začiatku...

zabludenadusa
25. máj 2021

Na začiatku si zrejme vydržal dlhšie preto, lebo si predtým iba masturboval a koža na penise bola hrubšia, žaluď menej citlivý. Odkedy si začal žiť s partnerkou, frekvencia masturbácie sa určite znížila, koža na penise sa stenčila, žaluď začal byť viac citlivý, a preto sa teraz ľahko spravíš.

kkovacovak
25. máj 2021

@jakub595 ja si myslím že sex nie je len o samotnom akte. A ani si nemyslím že máš nejaký vážny problém. Skús sa viac venovať priateľke. Vždy keď už budeš cítiť že nevieš vydržať tak začni partnerku uspokojovať inak a potom zase pokračujte. Aspoň môj priateľ to tak robí a ja som spokojná 😄 Skús možno viac mastrubovať aby si vypustil paru a nebol si taký vzrušený keď príde do tuhého.

jakub595
autor
26. máj 2021

@kratucka no keď si to dáme druhýkrát po sebe tak je to už dlhsie 😇😅 chvála bohu, takze často to robíme tak že prvýkrát sa urobím (to je Rýchlovka) a druhýkrát si to užíva aj priateľka… sere ma to ale neviem ako s toho von 😏

jakub595
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakub595
autor
26. máj 2021

@zabludenadusa skôr som si myslel že to bude stále lepšie a lepšie keď bude pravidelný sex ale mám pocit že to má opačný efekt 😅😏 …ale to tvoje vysvetlenie dáva zmysel 🙂

matkahelka
26. máj 2021

@jakub595 trening robi sampiona 😉 ked uz to na teba ide, prestat, vytiahnut...zase zasuvat. potom opat vytiahnut. a vobec to nie je o prvotnom vzruseni, u nas to takto funguje uz 15 rokov

jakub595
autor
26. máj 2021

@matkahelka tak budeme trénovať 😀 ďakujem za radu

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terina25
26. máj 2021

@jakub595 skus erekcny kruzok

jakub595
autor
26. máj 2021

@magda15 popravde som skusal a nič extra to nepomohlo… mal som aj zerex tabletky na dlhšiu vydrz a žiadne extra výsledky 😏

jakub595
autor
26. máj 2021

@terina25 pozriem na to, popravde som o tom ešte ani nepočul 😅😂

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakub595
autor
27. máj 2021

@ankaanka1977 ďakujem pekne

nelca0510
21. jún 2021

@jakub595 no co, ako ti to ide?

jakub595
autor
23. jún 2021

@nelca0510 Noo stále nic moc… hej strašne má to sere, hlavne kvôli priateľke 😏

otecko_69
2. júl 2021

Zacni tym ze ju urobis jazykom, znizi to jej naroky na to co pride po tom 🙂