Skoro som mu naletela

15. nov 2022

Dievčatá taká som nahnevaná,som cez rok po rozchode nebol zlý skôr dohodou a skôr z mojej strany,ale od vtedy som mala len 3 mesacny akože vzťah nič vážne! No a ex mal 10 mesacny,boli sme v kontakte ako kamoši ,keď sa rozišli hneď písal a začal namotavat. A kedze som často naňho myslela trošku som sa asi zase namotavla veď nemám nikoho a celkom my to lichhotilo,aj keď stretnutia s ním som odmietala,lebo že je po rozchode nech to najprv spracuje! A vcera sa dozviem že to asi zase skúsia ,že sa stretli a že vyzerá to nadejne! Normalne ma to zobralo a že som zase kvázi naletela😢

zmrzlinka2021
15. nov 2022

Co ta zobralo?
Ze exfrajer chce opat to skusit so svojou priatelkou? Nezahodit vztah?

Ved ak vam to nevyslo, tak mu dopraj, nech je stastny, nech najde lasku v zivote.

marina447
15. nov 2022

Nechala by som to tak. Ako ale je jasne, ak ta to vzalo, ze si s tym vasim rozchodom proste stale neni tak nejak vyrovnana. Mali by ste ist kazdy svojou cestou, bez rozdielu na to, ci ste momentalne single alebo nie

radkasswe
15. nov 2022

Keď ťa raz dostal tak už vie čo na teba platí... Si ľahký cieľ ako jednonohy kôň

amiaja
15. nov 2022

Zablokuj ho. Naco si s nim v kontakte? Ocividne si len zadne dvierka ked nic ine nebude.. a vidis, odkopol ta bez mihnutia oka, nic pre neho neznamenas

h2
15. nov 2022

Čo ťa zobralo? Rozišli ste sa, on po rozchode s novou babou prejavil o teba zase záujem. Ty oňho nie, stretnutie si odmietala. A potom ťa zoberie, keď sa dá dokopy s bývalou? To mal vstúpiť do kláštora? Alebo ti spievať serenády pod oknom, až kým by si sa nerozhodla vziať ho na milosť?

autor
15. nov 2022

Mňa nezobrali ani ,že sa vrátil aj keď im to nefungovalo a ona ho nechala je mi ho aj ľúto lebo podľa mňa ho zase nechá. Ja som nahnevaná na seba že som sa dala zase namotat a nie že on je opäť s nou

autor
15. nov 2022

@radkasswe to si nemyslím

jaond19
15. nov 2022

Vies co bud rada ze si sa uz nadobro utvrdila v tom co je zač a ziadne "nabuduce" uz nebude a ze nedoslo k nicomu viac.... citila by si sa este horsie. S hentou druhou mu to tiez nevydrzi ked sa rozchadzaju/schadzaju... a vlastne aj s dalsimi to bude vselijake, kedze sa sprava ako sa sprava. Uz to viac nie je tvoj problem 🙂 odpadky sa vyhodili samé

nurielka
15. nov 2022

Tak pokiaľ to bolo "skoro" tak je to super. Vzdy lepšie ako naletiet úplne so všetkým. Si poučena do budúcna, že na lep netreba sadať a zvádzať sa medovymi motuzmi od bývalého nerobí dobrotu. Presne vedel, kde sú tvoje citlivé miesta keďže ta poznal. Dobre si premysli, či chceš byť ešte kamarátka s bývalým, teda konkrétne s týmto. A mala by si si do budúcna nastaviť hranice konverzácie.

radkasswe
15. nov 2022

Tak prečo by z toľkých žien kontaktoval práve teba ?? Bývala sa ani nedá považovať za úlovok a preto sa vrátil k nej a nie k tebe lebo v tejto situácii bolo kto skôr príde ten prv malé... Skrátka si brzda

madeline1
15. nov 2022

Nedavaj sa dokopy s byvalym, hlavne, ak chce byt s niekym inym, neodpisuj mu, na co...mozno sa rozisli kvoli vazmu pisaniu, co prenho ani nemuseloo byt dolezite, iba ti odpisoval...kamarat sa s nim sposobom, ze ked ho vidis, pozdrav sa, ale pis si s niekym inym, on je uz byvaly. A na druhu stranu, ak ho chces, tak mu to napis narovinu.

kitycat
15. nov 2022

Tak by ste si vrzli no.. Mozno ta zobralo aj to, že si nevrznete..

autor
15. nov 2022

@jaond19 pekne napísané áno

autor
15. nov 2022

@kitycat ešte že to

ls56
15. nov 2022

Tak vy ste ukoncili vztah skor z tvojej strany a ty si sa dala namotat? To co je za blbost?

papulienka48
15. nov 2022

Kašli na to. Podľa mňa má zmysel keď sa hovorí, že do tej istej rieky nevstúpiš dvakrát.

janickacrazy
15. nov 2022

Buď rada, že si sa ho zbavila. On je ešte nevyzrety a stále chce to, čo práve nemá. Pekné ho zablokuj a neopovaz sa mu písať. Načo? Aby ti zase vypisoval blbosti, keď ho ťa druhá odkopne alebo prestane baviť? Nie je hádam jediný na svete.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilka620
Odpoveď bola odstránená
Zobraz