Sex verzus orgazmus

17. aug 2022

Nie, nie je to jedno! Treba rozlíšiť, či sa jedná o muža, alebo ženu. Veď u mužov je zasúvanie dnu a von s orgazmom. Ak teda nemá neaké psychické, či fyzické problémy. U ženy? Môžem si hoc tampón zasúvať 😅, orgazmus nebudem mať. (česť výnimkám, ak teda sú). Nechápem, že prečo, veď technika (možno aj rozmer) je rovnaká. 🤣 A stále sa píšu blbé články o sexe. Koľkokrát má byť za týždeň, či aký zdravý je sex …
Ľudia! Teraz nie orgazmus je zdravý?! To je totálne jedno, keď ty ako žena sexuješ hoc 3 krát za deň a máš prd z toho?! Keď máš orgazmus 3 krát za deň, pre mňa za mňa aj s partnerov, či sex. hračkami … nie to je dôležité?!

P.S. užívaj si orgazmus 🤪🤗🥳

januska12323
17. aug 2022

To máš promile ešte odvčera alebo piješ od rána?

autor
17. aug 2022

@januska12323 Je mi ľúto, ale táto diskusia nie je o promile, či o alkohole. Skús inú tému.
Ďakujem 🧡

veronikaszabova
17. aug 2022

@januska12323 to bude nejaky novy matros od Queen Plackova 😂

finett
17. aug 2022

Skús písať trošku zrozumiteľne a ucelene. Je tam veľa preklepov (o.i.) a keď to čítam pripadám si aj ja ako keby som pila 😁. Nič v zlom, ale absolútne som nechytila linku.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
17. aug 2022

@autorka bez ohľadu na to, že z tvojho slovosledu ma trošku zatočilo, tak ja moc nemusím tieto nasilu motivačné a ženské reči ale povedzme, že chápem cieľ tvojho príspevku. 😀😀 Ja si sex s mojim užijem aj bez orgazmu, niekedy ani nemám chuť na orgazmus ale len na sex 😀to len aby som vyvrátila, že nie každá žena počas sexu potrebuje orgazmus, neviem či to vyplýva z toho, že ho mám dostatok a teda na to nie som fakt zaťažená ale k tomu, že si tak premotivovaná z orgazmu asi len toľko, že nabudúce vyberaj lepšie. 😆

galioska
17. aug 2022

casopis bravo rovno s odpovedami, jaj to je nuda cez prazdniny😃😂

maca1984
17. aug 2022

Môj ty bože, ďaľší generátor náhodných slov 😂 Danko má konkurenciu, a silnú.

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
17. aug 2022

ty si už v živote sexovala? A ak áno, to fakt s takým, čo mal onen rozmer ako tampón? A vedel len dnu a von? Tak potom sa tým ostatným drístom ani nečudujem

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenkastanka
17. aug 2022

To ze pises ako slaby google prekladac ani nejdem extra komentovat. No ze prirovnavas velkost tamponu k penisu len dokazuje ze si ho na zivo urcite nevidela... chod si zopakovat ucivo, o chvilu ti zacina znova skola.