Sex po sekcií v šestonedelií

6. okt 2021

Ahojte. Neukameňujte ma prosím 🙏🏼 Preto radšej anonymne.. Som 10 dní po sekcií a už od piateho dňa po sekcií mám neskutočnú chuť sa milovať. Mne sa o tom aj sníva, doslova 😕 viem že najlepšie a teda aj najrozumnejšie je vydržať do kontroly po 600nedelí..ale aj tak, nenájdu sa tu nejaké mamičky čo po cisárskom skúsili sex skôr?
Prípadne.. Môžem mať aspoň orgazmus a maznanie? Samozrejme bez toho aby priateľ išiel do vnútra..

henka123123
6. okt 2021

Orgazmus mozes mat ale asi ta bude bolet matermica pritom ked sa ti bude stahovat a sex asi by som nemala kym je rana na maternici koli infekcii..lebo tu ranu tam mas aj ked nemas vahinu poskodemu

klip0
6. okt 2021

Ja si myslím že to nestojí zato vymýšľať skôr, aj ak veľmi chces. Radšej počkať nech sa všetko poriadne zahojí a potom dohnať zameškané, ako si teraz vyrobiť problémy a mať nepríjemnosti ešte dlhú dobu

marcellka32
6. okt 2021

Šestonedelie nie je výmysel- čas za kedy sa sťahuje maternica a zahoja pôrodné cesty (u teba jazva na bruchu)

pininka1
6. okt 2021

Ak nekrvacas uz tak mozes, to nieje ako vaginalny porod. Ja som pri prvom krvacala asi dva tyzdne a na treti sme sa milovali a nic sa nestalo. Samozrejme by sa nic nestalo ani keby sme pockali. Urcite by som to nerislovala pokial stale krvacas alebo spinis

janinah
6. okt 2021

Si po vážnej brušnej operácii,brucho je šité v 7mich vrstvách,môžeš si narobiť zdrav. problémy.

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mrva
6. okt 2021

ja som mala prvy cisarsky, sexováa som skor ako po 2 tyzdnoch. Samozrejme opatrne, polohy, aby ste nedrazdili rez. A dalsie 4 porody noemalne a tiez rychlo. Ked som sa na to citila, mala som chut a dodrziavali extra hygienu, tak pohoda. A normalne mi aj dr povedal, ze ak citim, ze je to v pohode, tak uplna pohodka. Niektore su schopne po tyzdni, niektore ani po mesiacoch. Treba pocuvat svoje telo a byt pripravena (aj tvoj partner), ze mozno to bude treba prerusit, ukoncit, ked budes citit nekomfort.

luciador
6. okt 2021

My ťa neukameňujeme,je to tvoje telo,ty o ňom rozhodujes,ja som bola tiež po sekcii, tiež som mala chuť, ale skôr ako po 4-roch týždňoch nepripadalo do úvahy, pretože fakt až po mesiaci som sa cítila OK,ale to je moja skúsenosť...

hennyinnsbruck
6. okt 2021

My po 4tyzdnoch (tiez sekcia)ale pre istotu s kondomom a nic „blaznive“ 😁

1katus1
6. okt 2021

Ja som po oboch sekciách krvácala tak silno že mohli sme až po 2 mesiacoch. Ake ak už nekrvacas a neboli ťa brucha tak skuste

didi2102
6. okt 2021

Po druhej sekcii,kde mi brali viac tkaniva lebo opravovali aj prvú tak po 4tyzdnoch,no cítila som sa dobre,nemala som problémy a vhodne sme vyberali polohu,plus samozrejme opatrne všetko

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz