Sex na prvom stretnutí

18. júl 2023

Ahojte ešte predtým ako si prečítate nadpis, tak dúfam, že si prečítate aj moju diskusiu 😅 nepotrebujem tu žiadne hejty, ale vyspala som sa s chlapom na prvom stretnutí...už nejakú dobu sme si písali, volali a veľmi si rozumieme...netlačil na nič v posteli ma len hladkal a povedal, že mu nejde len o to aby ma pretiahol, ale že ma chce spoznávať atď...resp že je na mne či niečo bude, alebo nie a že mu na mne naozaj záleží naozaj to z neho cítiť ráno keď odchádzal do práce mi dal pusu na dobre ráno... LEN ČOHO SA TERAZ BOJÍM MÔŽE SA STAŤ, ŽE HO RÝCHLO OMRZÍM KEĎ SOM SA S NÍM HNEĎ VYSPALA? Toho sa veľmi bojím😪

obleckodogymu
18. júl 2023

Co ti máme povedať ...jasné, že sa to môže stať. Rovnako sa to môže stať aj po 5-10rocnom vzťahu, len tam už je väčšinou vzťah silnejší a nie je to len o fyz.pritazlivosti 😊však daj tomu čas a uvidis

beataxxx
18. júl 2023

Videla som taky zlaty film presne o tomto-na prvom rande sex, bolo im spolu super, tak si povedali, ze zacnu tradicne od zaciatku, aby sa zacali spoznavat, tak chodili na prechadzky, do kina, na vecere , sex predbezne vynechali, vela sa rozpravali-mozno to mozes vyskusat 🙂🙂🙂

queen_mary
18. júl 2023

Moze, nemusi. Ale vacsinou to tak byva, kedze uz v podstate ulovil. Aspon ja tak mam emdzi kamoskami skusenosti.

nikdenikto
18. júl 2023

Poznám pár čo sa stretli pripití na diskotéke,ona išla odtiaľ k nemu domov (jeho rodičom), samozrejme sa na seba len nepozerali. Dnes už sú pár rokov spolu, vzali sa atď.

thoughtfulweirdo
18. júl 2023

Ak je to čestný chlap a má o teba skutočný záujem, neomrzíš ho kvôli sexu. Ak je to namotávač, ktorý ťa oblbuje len na sex, toho by si po ňom omrzela, aj keby ste čakali pol roka, lebo má rozrobených ďalších 5, tak čo by nepočkal 🙂

h2
18. júl 2023

Skôr ho odradíš tým, že sa veľmi bojíš, aby ťa nenechal, než tým, že bol sex. Chlapi nemajú radi, keď sa o nich ženy trasú. Buď ty tou, o ktorú sa bude on triasť, aby ho nenechala!

simca06022011
18. júl 2023

Všetko sa môže stat a nemusí to byť ani o necestnosti ;) nerieš a užívaj si, nestrachuj sa.

pragmaticka
18. júl 2023

Ježiš nie. Prečo by si mala. Od toho to tiež absolútne nezávisí. Užívaj si s nim dobrý sex, a pekne chvíle, nemaj žiadne veľké očakávania, nevypisuj mu furt, rob si aj program bez neho a ži ďalej svoj spokojný život. Ostatné ak má prísť príde samo. 😊

aninka2012
18. júl 2023

Ja som vydatá 21 rokov a s mojím manželom sme aktívny pár od prvého rande 😉 ... ak tá noc bola pekná, tak by som sa nebála, že tá iskra vyprchá.

martinka13
18. júl 2023

Môže a nemusí sa to stať. Viem si predstaviť, že keď zauraduje brutálna chémia, môže dôjsť aj k sexu na prvom rande. Z osobnej skúsenosti to síce nepoznám, ale môže to byť zaujímavé.....

mon29
18. júl 2023

Ja som mala raz takýto vzťah.. Ani večeru sme nedojedli, tak medzi nami iskrilo ze sme skoro vybuchli.. Skočili sme na seba ešte v aute a boli sme spolu 9 veľmi pekných mesiacov..

domkakvet
18. júl 2023

Tak podla mna si lahka korist, ale uvidis co bude dalej.

banderaska29
18. júl 2023

my sme sa s mojim na druhom 😀 ale boli sme rok kamosi takže to nebolo pre nás hrrbrr (sme spolu doteraz 🙂 ).. ale ak ti mozem poradit, tak, hlavne sa mu teraz nepchaj. nevypisuj, nevyvolávaj. nemyslím to zle, ale nechaj ho, nech Ťa dobíja. neprejavuj taku iniciativu, aby ho to neodradilo. a hlavne, aj napriek sexu si už nepredstavuj obručku na ruke 😀 stále ho spoznávaj, neotvor sa mu hned emočne, stále maj na prvom mieste seba svoje srdce.. až časom ako ho budeš spoznávat a vidiet, aké má chlapec priority a ako sa k tebe správa až potom s tou iniciatívou pomaly povoľ 🙂 ♥ držím palce

1bambinko1
18. júl 2023

prosím ťa, neboj sa toho, že ťa teraz kvôli tomu nechá 🙂 čo sa má stať, sa stane a ty to nijak neovplyvníš. vieš, koľkým párom to práve takto vyšlo? 🙂

bluemoon24
18. júl 2023

Ja jsem s jednim chlapem taky mela sex na prvnim rande. Dneska jsme manzele a mame dite, takze cajk 😅

maranta_leuconeura
18. júl 2023

Nerozumiem tejto nedostupnosti a odopieraniu si prijemnych veci. Komu tym prospejete? Do vztahu patri aj intimita, sex. Najhorsie co mozes urobit ze sa teraz budes hrat na chrumkavu a budes si to odopierat. Spoznavat sa mozete aj v case medzi jednym a druhym sexom, nie?

kitycat
18. júl 2023

Cize na prvom rande si si lahla do jeho postele v jeho byte?
To rande tam zacalo?

Inak niektore pary si hned vrznu a su spolu, ine nedkor...to skratka nevies

alantroj
18. júl 2023

Moj znamy vravi ze by nikdy nezacal chodit s babou s kt by najskor nespal. jednu si aj vzal a su spolu happy

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
18. júl 2023

Záleží, ako to má tento muž v hlave nastavene a či si ho zaujala ako osoba. Ak nie, tak pôjde ďalej.

danica2711
18. júl 2023

nevšímaj si reči, že si ľahká korisť, už si mu dala všetko a podobné blbiny. Ako keby sex mali radi len muži, ženy nie, božechráň... Preskočila iskra, zafungovala chémia, bolo vám dobre, OBIDVOM. Šance, že ťa nechá/ostanete spolu sú 50:50, či už bol sex na prvom rande alebo na dvadsiatom

dadula_15
18. júl 2023

Každý chlap je iný, tu sa vážne nedá tipovať, či ťa kvôli tomu nechá tak alebo nie. Ale tak ešte ho nepoznáš natoľko, aby si to proste vedela odhadnúť. Ozaj asi len vyčkať treba a uvidíš sama 🙂 Avšak, takáto situácia sa stala aj mne, ale ukončila som to ja 😂 😂 😂

sajmonka_1216
18. júl 2023

to mi príde tak, že ti povedal presne to, čo chceš počuť, aby si sa necítila ako k..... boli ste na prvom rande a už ospevuje ako mu na tebe záleží?? ja som bola polroka so svojím teraz už manželom, kým sme si začali vôbec nejaké veci vyznávať a chápať, že je to vážnejšie..
podľa môjho názoru by to mohol byť aj di Caprio...ale mám svoju hrdosť na to, aby som niekomu hneď roztiahla nohy...a to nie som ani stará škola.ale tak je to môj osobný názor
ale záleží naozaj od neho... ak potreboval len sex, tak to si už splnila...ak naozaj túži po niečom viac, tak by to nemala byť prekážka.. to ale dopredu nikdy nezistíš

autor
18. júl 2023

@banderaska29 Vôbec sa mu prvá neozyvam on mne píše, vola stále aj po tejto noci 🙂

annadan
18. júl 2023

ja takisto nie som z tých, ktoré by toto spravili na prvom rande. predsa len toho človeka vidíš prvýkrát, pánabeka. ale samozrejme, že ťa neodsudzujem, je to tvoja vec. ja by som toho schopná však nebola 😀 ale kamarátka sa tiež vyspala na prvom rande s chalanom a ťahajú to spolu už 5. rok. 😀 takže úplne by som to nezahadzovalo. či z toho však niečo bude, ti nikto sľúbiť nemôže 🙂

foterlotor
21. júl 2023

Jeziis to sa neda takto vobec poradit - zalezi len na tom aky je to muz. U mna je uplne jedno ci je sex hned alebo o pol roka. Ked sa mi zena paci, som s nou a nemam ziadne pocity v style "dostal som ju a idem na dalsiu".

wildria
27. júl 2023

Moc to riešis, vypusti to z hlavy. Divaj sa na to trosku s nadvecou. Proste si si uzila lebo si CHCELA. Hotovo cela veda. A neboj sa ak neni suknickar nic take ho ani nenapadne ♥️