Semeno na trenkách

20. jún 2020

S frajerom sme sa dosť pochytili koli sexu, vyčítala som mu že sme prestali spolu spávať, vyhovára sa ze je unavený z prace.. Unavený bol potom aj keď mal voľno a stále dokola asi 2 tyzdne, predtým sme spolu spavali každý deň alebo každý druhý. Nahnevala som sa a povedala mu ze keby si to robím ako on tak by som tiež nemala chuť. Nasral sa a tvrdil ze on si to sám nerobí. No jedného dňa som išla prať a veľa krát sa stane ze keď sa vyzlieka tak pretoči naopak trenky a hodí ich do práčky, isla som triediť co dám prať a všimla som si na trenkach rozmazane semeno a kvapky semena uschnute. Potom som to už zámerne pozerala, ako viem ze trochu psycho ale chcela som vedieť pravdu. Co si myslite prečo je to tak, je to ozaj semeno? Prečo ma klame ze si to nerobí?

stanulienkat
20. jún 2020

No, ci je to ozaj semeno, to ti nepovieme. Mala si ochutnat.😂😂😂😂

autor
20. jún 2020

@stanulienkat haha 😂

dskjhfdlkdjhl
20. jún 2020

Neper mu, povedz, ze si unavena. Nebudes musiet obzerat pouzite trenky.

autor
20. jún 2020

@dskjhfdlkdjhl potom mu z nich urobím výstavu ze na ty klamar 😂

luulinkaa
20. jún 2020

Každý chlap si to občas urobí sám, je to normálne :D Robiť mu kvôli tomu scény mi príde detské, aj keď poznám ženy, ktoré by sa zato, že si vyhonil aj rozišli... Keď Ti chyba sex tak ho nejako navnad, každý chlap to ma rad, nejako ho prekvap a možno sa to v ňom znova zobudí a budete sexovať každý deň ;D

dskjhfdlkdjhl
20. jún 2020

Preco vystavu, snad si ich vie hodit do pracky aj sam.

autor
20. jún 2020

@luulinkaa keď ja len nemôžem prežiť to ze ma ide klamať 😁 a keby aspon sme spolu spali a robí si to ok ale kokos ja čakám na neho 2 tyzdne seba sa ani nedotknem a on toto 😁 a to mu ani nemôžem povedať lebo povie ze mi to hrabe totálne ze mu obzerám trencle

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. jún 2020

@dskjhfdlkdjhl to bolo zo srandy a keby mam čakať dokým sám operie tak sa toľko prádla u nás na hromadí ze až.. Skoro každý den periem

sunny8
20. jún 2020

Bože a ty na gatkach nemáš nikdy výtok ? Predstav si že aj muži majú čosi biele na trenkach

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. jún 2020

@sunny8 čosi biele by som si nevšimla zas som to prádlo neobzerala len to bolo tak zasrate biele ze mi to udrelo do očí

autor
20. jún 2020

@viestta vie dat oprat ale keď je viac v robote ako ja tak ja mam viac času to robiť.. A áno aj trenky obzerať 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
20. jún 2020

a nenapadlo ta ze ma inu?

autor
20. jún 2020

@syslik81 napadlo lebo sa aj hádame len to by som mu nemohla veriť to co mi rozpráva, to by ma fakt slahlo

kitycat
20. jún 2020

V kazdom vztahu su pary zo zaciatku ako zajaciky...tvoj frajer je mozno naozaj unaveny a ma ta rad a na ten sex naozaj nema naladu a o to menej ak na neho budes tlacit....ked mne obcas frajer vycita, ze sme dlho nemali sex tiez sa skkor urazim ako vyzleciem :D

taga
20. jún 2020

Som myslela, ze tu temu o cikani dnes neprekona nic, ale dam sancu tvojmu prispevku 😂
Skumat a nasledne vyhadzovat na oci partnerovi co ma na trenkoch mi pride velmi nizke. Riesit to na mk, to je uz podlaha, prepac. Trosku taktu by sa zislo

chocolatte1
20. jún 2020

Prepáč, ale byt muž a mat toto doma ... tiež si radšej výhoním

miskooo1987
20. jún 2020

A možno sa mu nechce len trtkat🙂 predsa len je to náročnejšia aktivita, ako zobrať veci do vlastných rúk... takze ak je unavený z prace tak je to pochopiteľne...

Ale mat teba doma, tak asi ako povedal/a predošlý/a diskutujúci, tak sa mu nečudujem...

marca12
20. jún 2020

Keby si to robil,tak by sa hadam vystriekal tam,kde to robil a nie do treniek. Plne trenky ma,lebo ma plne gule a takto to samovolne unika. To ma aku logiku honcovat si a potom sa vystriekat do treniek. Rozmyslaj. Nema nejaky zdravotny problem alebo nieco,preco nema chut?

marca12
20. jún 2020

@taga tak ale niet sa co cudovat,ak zrazu nechce sexovat. Nedostatok sexu roznymi sposobmi udiera na mozog.

autor
20. jún 2020

@marca12 no mne to prišlo tak ako keď spolu spíme a oblečie sa, že potom ešte nieco vyjde aj keď sa utrie, zas nie 2 týždnova dávka semena.. Najprv hovoril ze tehotenstvo, potom ze ho to svrbí a potom ze je unavený a nakoniec ze nemá chuť a to behom tých 2 týždňov, keď som chcela tak stále niečo iné, iný dôvod

chocolatte1
20. jún 2020

Spolu spíte, oblečie sa ...
no môj ty Bože 😂😂😂
To je ako v tam vtipe ... utrel ho do záclony...
S čistotou to teda nepreháňa, tak možno si fakt len vyhonil a utrel do trenírok.
Bože môj už som fakt stara raspla, lebo tot by som nedala 🙏🙏🙏🙏

c_est_la_vie
20. jún 2020

Ja uz neviem baby preco toto riesite.
Kebyze sem nejaka baba napise ze chlap jej skuma gatky ci tam ma vaginalny vytok/ ten vytok zo zliaz pri vzruseni na lubrikaciu posvy, tak je to nechutne uchylne hovado, chorobny ziarlivec a treba utekat.

Ved je to chore, s clovekom co mái robi taky bossing ze mi pradlo sleduje by som sex uz nechcela. Nikdy.

sandrika1986
20. jún 2020

😀

meluela
20. jún 2020

skus menej vycitat a pozriet sa ci nemate aj nejake ine problemy vo vztahu. mozte skusit si to obaja spravit vedla seba sami alebo navzajom ak sa mu bude chciet, porozpravat sa bez vycitiek co ho trapi a cim zije. a ci si to spravi sam je uplne jeho vec, do toho teba fakt nic neni, ani do stavu jeho treniek .. chapem ze si asi uz zufala, ale to je uz fakt cez ciaru. drzim palce aby ste zasa k sebe nasli cestu

irusa
20. jún 2020

Daj fotku... posúdime,či je to ono...možno to bola kyslá smotana....

chuandavid
21. jún 2020

@chocolatte1 haha 🤭😂

zirafienka
21. jún 2020

@taga 👏😂