Satisfyer a pocit hanby

22. aug 2024

Pred rokmi som dostala od manžela na Valentína darček Satisfayer, aby som skúšala, čo sa mi páči, lebo vždy som mala "problém" s orgazmom pri styku, sama so sebou som nikdy nič neskúšala, aj keď môj sexuálny život mám z môjho pohľadu úplne super, som spokojná...pred pár dňami mi napadlo, že teda túto hračku vyskúšam, veď načo ju mám, a teda prišlo to, čo som nikdy naživo nezažila (len počas spánku), vyvrcholenie a odvtedy stále na to myslím, používam ho ráno, večer, neustále som nadržaná a tu je môj problém...hanbím sa ako pes, nepozerám sa na seba do zrkadla, ľuďom do očí, bojím sa, že to na mne uvidia, že tá stará škatuľa (mám pred 50-tkou) si to doma robí, že to mám napísané na čele...chcela by som aj môjmu mužovi ukázať, že som to konečne dokázala, ale od hanby to asi nebudem vedieť...pri sexe totiž som sa nikdy nebála žiadneho experimentovania, ale dotýkať sama seba sa mi odjakživa hnusilo, neviem, asi príliš konzervatívna výchova. Moja otázka je, kedy tento pocit hanby prejde a či vôbec, kedy si na to zvyknem a ako sa s tým celým vyrovnať. Povedze mi prosím, že nie som jediná, ktorá si to robí, nech sa necítim blbo. Ďakujem.

oliviakatka
22. aug 2024

Womanizery sú normálnou súčasťou intímneho života ženy v akomkoľvek veku 👍🏼 Moje teta nedávno oslavovala 50tku (slobodná), napadlo mi to ako skvelý darček (z môjho pohľadu) no nakoniec som sa bála reakcie, aby nevzniklo nejaké nedorozumenie, nepochopenie. Ale inak je to u nás v ženských kruhoch či doma, v práci úplne otvorená téma 🤷🏼‍♀️ bez nejakej hanby

nikoll29
22. aug 2024

Samozrejme, ze nie si jedina. A aj ked sa k tomu vacsina zien ma problem priznat ci vobec nejako vyjadrit, robi to kazda 😀

januska12323
22. aug 2024

Ja sa skôr čudujem, že si sa doteraz nedotkla a radšej žila bez potešenia len kvôli nejakej hanbe.

nurielka
22. aug 2024

Myslíš si, že napr.20 ročná baba, ktorá má doma kopec vibrátorov chodí so sklonenou hlavou, lebo na nej bolo vidno, že to mala v ten deň 5 krát po sebe? Úprimne škoda, že si to nevyskúšala pred rokmi, radšej neskoro ako nikdy. Toto by mi bolo ľúto viac ako tej hanby.

luccija
22. aug 2024

Veľká chyba nedotykat sa svojho tela a nespraviť si dobre🙂neviem ako si mohla byť roky bez toho užívaj si a nie, nikto to nevidí😉

sandra_kul
22. aug 2024

Neviem, prečo máš ten pocit, že to na tebe môže byť reálne vidno? Ja chápem, že je to fakt len pocit, ale mala by si sa skutočne čo najskôr od toho odosobniť a brať to úplne normálne, lebo je to prirodzené a na tejto planéte nie je jediný človek, ktorý by to nerobil. 😅

mojemenonikto
22. aug 2024

Ak máš záujem o mužský názor, tak ti môžem povedať, že sa vôbec nemáš sa čo hanbiť. A možno by som sa sústredil na tvojom mieste práve na tento pocit, ktorý si tu teraz popísala. Hovoríš, že máš pocit hanby. Ja by som nevylučoval, že tam ten tvoj pocit bol niekde v podvedomí po celé tie roky a bránil ti užiť si intímne chvíle tak, aby si zažila to, čo zažívaš teraz. Mne sa celkom páči tvoj nápad, že by si ukázala manželovi ako ti to ide. Ver mi, je to jeden z najvzrušujúcejších zážitkov pre muža ak jeho milovaná žena-partnerka pred ním masturbuje až do vyvrcholenia. A možno ho to vybudí tak, že aj spolu potom zažijete to, čo si ešte nezažila. Skús o tom porozmýšľať 😉
A ešte poznámka na koniec - ženy ktoré majú po 50 a majú pravidelný a kvalitný sex to majú naozaj napísané v očiach. Vyzerajú oveľa mladšie a príťažlivejšie ☺️

michaela329
22. aug 2024

Lepšie neskoro ako nikdy 🙂 Užívaj si, zapoj manžela ak chceš (lebo on asi aj chce, keď Ti ho dal). Nerobíš nič zlé.

kiki68
22. aug 2024

Ale prosim Ta, len da nehanbi. Idealne predviest aj muzovi ( bude happy) , nakolko muzi radi vidia, ze tieto ich napady padli na urodnu podu. Keby vies aky arzenal mame doma my 😂😂😂 Ved dnes uz nemaju sex iba ludia do 30tky 😀😉

betulinka1
22. aug 2024

Jasne, ze je to na tebe vidno. Aj energia z teba ide ina po dobrom orgazme ako bez. Ale nikto nevie preco. Tak sa iba usmievaj a uzivaj si to.

doriiis
22. aug 2024

To si za 50 rokov nemasturbovala sama? 😱.Úplne bez hanby to používaj a pamätaj,že pri niektorých z nás platí,že čím viac sexu,tým viac ho chceme🤷🏻‍♀️.Je to úplne normalne

personality
22. aug 2024

Neboj sa už si taká stará, že už si isto nikto nepredstavuje nikto ako masturbujes 😜
Ozaj nehanbíš sa to písať na verejne fórum? Nie sme až takí anonymní, adminovia vidia všetky témy, čo sme založili, a možno aj viac…

iceberg
22. aug 2024

Podľa mňa by si nemala mať žiadny pocit hanby , nič zaco by si sa mala hanbiť si nespravila , ba naopak muža to určite poteší .

cukorfalat
23. aug 2024

Ja tieto hracky vyuzivam pravidelne, na spestrenie, alebo ak si to situacia vyzaduje 😊 su fakt vymakane, a ten zazitok je proste ina dimenzia 😉 uzivaj si to, a som toho nazoru, ze by mali byt v zakladnej vybave kazdej zeny.
Da sa to pouzivat aj sama a aj pocas sexu s partnerom. A zazitok je ovela ovela intenzivnejsi. Preco nedostat z tych krasnych pocitov to maximum? 😊 a na hanbu nie je absolutne ziadny dovod

danniiee8
27. aug 2024

Niektoré ženy to nepotrebujú vôbec, niektoré áno.. kamoške to kúpil manžel keďže on ju vo svojom veku už nedokáže tou svojou dvojminutovkou uspokojiť. Ale nedávno som o tom rozpravala s kolegyňou (40rocnou zadanou) a na moje počudovanie mi Satysfier veľmi odporúčala, vraj ho má od muža a je tak super ze ho odporúčala uz viacerým kolegyniam (sme čisto ženský 30clenny kolektiv), a vraj asi 5 z nich ho ma doma a veľmi sa chvália a vôbec sa tým netaja takže klud 🙂