S priateľom spolu nespíme

klara135
17. jún 2024

Ahojte, potrebujem od vás radu. S priateľom sme spolu 4 roky z toho 3 roky spolu bývame no už viac ako 2 mesiace spolu nespíme. Z jeho strany nie je vidno vôbec žiadny záujem. ja sa snažím no on sa buď vždy otočí alebo povie, že on na to nemyslí a proste zaspí. Neviem čo ďalej robiť . Aj keď som sa snažila s ním rozprávať, vždy bola odpoveď že nad tým nerozmýšľa. Obaja sme mladí ľudia a nemyslím si, že takto by to malo fungovať. Pýtala som sa, či má niekoho iného ale povedal, že nie. No najnovšie má v mobile zmenené heslo a keď sa naň pýtam dostanem odpoveď "už som ti ho povedal" pritom ho neprezradil. Čo si o tom myslíte vy?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilkovazmrzka
17. jún 2024

Ten sex by sa dal vysvetlit mozno nejako racionalne… ale ak si predtym jeho heslo vedela a nebol problem, a zrazu ti ho nechce povedat, tak to neposobi vobec dobre…

irusa
17. jún 2024

to mu chodíš do mobilu ???

h2
17. jún 2024

Ak si viete vzajomne heslá do mobilov, alebo teda, vedeli ste, kým si ho zmenil, tak aká je tvoja odpoveď na "už som ti ho povedal"? Lebo normálne mi príde povedať niečo ako: "No tak mi ho povedz ešte raz, prosím ťa."

klara135
autor
17. jún 2024

@irusa Nie do mobilu mu nechodím. Ale napríklad úplne bežne si on prepošle nejakú fotku z mojho mobilu čo som fotila alebo si zavolá keď potrebuje. To mi príde celkom normálne keď mám 4 ročný vzťah aby si človek bez problemov otvoril mobil a zavolal si

klara135
autor
17. jún 2024

@h2 Áno áno vedeli. Keď si ho pýtam znovu je to stále dokola už som pvedal máš si pamatať. Ja ho nepotrebujem kontrolovať ale príde mi to divné keď človek si len tak zmení heslo a zrazu ma problém aj keď si chcem len fotku preposlať

klara135
autor
17. jún 2024

@irusa a jeho mobil som mala v ruke vždy iba v jeho prítomnosti

mamutka
17. jún 2024

Ženy čo tu riešite sprostý mobil? Je normálne že sme vonku a muž fotí na výlete, potom si preposlem fotky a pod. To neznamená že si ľudia chodia do správ.
Autorka, jeho správanie normálne nie je, to vieš. Otázka je, či sa zmenil ak v inej sfére. Spoločný čas, rozhovory a pod. Ale keď sa o tom odmieta baviť, tak to asi celkovo ide dolu kopcom. Takýmto štýlom to nevylepsite, ak on nechce. Spýtaj sa narovinu, či ho už nepritahujes vôbec, či teda idete každý svojou cestou.

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buba183
17. jún 2024

@klara135 Myslím že sa nemusíš ospravedlňovať. Nevidím dôvod prečo nepozriet mobil . Neskrývaš nič nie je problém. Aspoň u mňa nie. A keďže máš pochybnosti buď tam niekto je tretí alebo má zdravotné problémy ale aj pracovné. Skús urobiť večer na rozhovor. Držím palce

h2
17. jún 2024

@klara135 Keby ti ho povedal, nemal by problém ho zopakovať. Povedať jedno heslo trvá oveľa kratšie, než stále dookola opakovať "už som ti ho povedal, máš si ho pamätať". To je jasné, že ti ho nepovedal, nechce povedať a mňa by teda táto reakcia "už som ti povedal, máš si pamätať" vytočila do vývrtky!!! Radšej nech povie, že ti ho povedať nechce, než takéto vykrúcačky!

alickapusinka
17. jún 2024

Uvedomuješ si že ej to problém .Budeš s nim dlhšie budeš chcieť deti a ON nie tak čo máš ešte teraz voľbu rozísť sa alebo skončiť ako bezdetná. Vyhovuje TI život bez deti lebo kde nie je sex nebudú ani deti logické. Tebe čas beží my ženy to mame ináč ako chlapi TY môžu hoci kedy mi nie .Ja mám kamarátku mala muž deti nechcel vykrúcačky blbosti tak ostali spolu a zmierila sa s tým aj ju to trápilo. Chlap ma niečo cez 50 rokov našiel si mladú ženu s mojou kamarátkou sa rozviedol a s novou ženou ma 2 deti ONA kamoška cez 45 rokov už na deti je neskoro. Tak čo TY na výber ešte máš. Môže prísť že odrazu deti bude chcieť mať a pre teba už bude neskoro.

domkakvet
17. jún 2024

@klara135 nechce sex, mobil sa mi nepozdava, nic dobre sa za tymto nebude skryvat.

tamky123
17. jún 2024

Milujem, ako niektoré ženy tu strašne nad vecou riešia, že mu chodíš do mobilu. Normálne tretia svetová vojna, keď na koňovi nejaká žena napíše, že mala mužov mobil. Ako halóóó, zobuďte sa už. Je to môj manžel, otec mojich detí a zdieľame spolu celý život, vrátane financií. Nebudeme si skrývať telefón !!! A nedajbože mať výčitky, že som sa pozrela napr. kto mu práve volá. Kks…

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teo3971
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
17. jún 2024

@teo3971 Keď si chlap, zmeň si ikonku na mužskú. Keď nevieš, ako, napíš, napíšem ti postup.

danica2711
17. jún 2024

@tamky123 ale napriek manželstvu, rodičovstvu, spoločným financiám atď. má snáď každý partner právo na nejaké svoje súkromie, či? My máme krásny vzťah s absolútnou dôverou, ale nikdy si nelezieme do mobilov ani do PC, to je proste naše súkromie. Nie tajomstvo ani zatajovanie čohokoľvek, proste len SÚKROMIE

teo3971
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hope87
17. jún 2024

Napisala si: "Pýtala som sa, či má niekoho iného ale povedal, že nie." Prepac ale pri tejto vete som sa musela zasmiat. A ty si vazne myslis, ze by sa ti s tym hned aj priznal, ze niekoho ma? 😀. Urcite nepriznal a veru to, co robi, je velmi podozrive. Ak ste mali vo zvyku vediet vase hesla a zrazu si zmeni heslo a neda ti ho, tak to je priam 100% istota, ze nieco pred tebou...nevera, gamblerstvo, dlzoby, atd. Mna by ale celkom zaujimalo, preco si zmenil heslo? 😕. Na to si sa ho nepytala?
No a samozrejme k tomu telefonu sa pridava aj nechut na sex, tak to mas len take potvrdenie, ze sa nieco deje a nebude to nic pekne a pozitivne. Nie vzdy to musi byt nevera ale ta nou, vo vacsine takychto pripadov, aj je...

fido69
17. jún 2024

@klara135 Tu nejde o mobil, ale celkovú zmenu chovania. Mladý chlap má chuť na svoju ženu 3-krat denne a nie že 2 mesiace nič.
Pohlavný pud sa nedá oklamať. Takže s vysokou pravdepodobnosťou svoj pohlavný pud ukojí v iných pohlavných orgánoch... teda nie tvojich. 😉

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamky123
17. jún 2024

@taynee tak toto je u mna Chore aby som si heslovala mobil pred manželom. On ma moje heslo a ja jeho a tiez mu pravidelne nekontrolujem telefón ani on mne… ale leby chcem, dostanem sa tam. Pre take pary ako ste vy asi manželstvo neznamená dosť na to, aby ste boli pred sebou otvorení…

tamky123
17. jún 2024

@danica2711 ake SÚKROMIE máš pred manželom? 😃 to je čudné. Čo take pozeráš alebo píšeš. Alebo používaš nejaké appky?

marca12
17. jún 2024

Ma inu,to je jasne.

rozculena
17. jún 2024

keby len nechcel sex,tak poviem problémy v práci,zdravotné problémy....ale zmena hesla na mobile...odpoveď poznáš sama...

kassandra25
17. jún 2024

@klara135 no. Píše si, volá si, zalúbil sa, je s ňou, funguje s ňou. Odpoved poznas, ked prides tam, kde by ta necakal.

gribka1
17. jún 2024

Začiatok konca.

natiblaskova
17. jún 2024

@irusa no a? My si s drahým poznáme hesla a nemáme problém si ísť do mobilu. Ja občas zájdem na jeho fb. Má ho menej mamickovsky ako ja😂😂😂😂alebo keď niektorému niečo príde tak rovno mu to prečíta ten druhy. Prečo mať tajnosti voči tomu druhému? A čo sa týka autorky podľa mňa má inú

natiblaskova
17. jún 2024

@danica2711 podľa mňa v partnerstve súkromie neexistuje bud fungujete ako celok alebo nie