Rozvedený priateľ

20. okt 2022

Ahojte s priateľom budeme spolu rok je rozvedený z manželstva má jedno dieťa. Je odomňa starší ja mám 24 on 38. Dnes mi povedal že by bol rád keby sme sa s jeho dieťaťom už zoznámili lebo že vie že je to medzi nami vážne a chce aby sme sa stretávali aj dokopy nie len keď nemá dieťa u seba. Jeho ex je s tým v poriadku súhlasí s tým. Máte niektorá nejakú skúsenosť s týmto? Myslíte že je po roku už čas? A myslíte že mám dieťaťu niečo kúpiť alebo tak? Bude mať 10 rokov a chcem urobiť dobrý prvý dojem .Vďaka 🙂

tosomja
20. okt 2022

No jasné, že je čas. Otrepaná fráza, ale hlavne buď sama sebou a pýtaj sa ho všetko možné. Otec určite vie, čo by ho potešilo.

marca12
20. okt 2022

Ano,kup nieco,co ma rado. To nech ti napovie priatel,comu by sa dieta potesilo. Najvyssi cas sa zoznamit,uz ste spolu dost dlho.

patka06
20. okt 2022

Po roku je najvyšší čas.
Bude mať 10 rokov - môžeš byť niečo ako veľká sestra, popýtaj sa aké hobby má dieťa, čo ho baví a podľa toho vyber darček - ten vždy poteší a urobíš ním prvý krok

pragmaticka
20. okt 2022

No ja ti neviem dievča.. To si chceš fakt takého starého chlapa zavesiť na krk?38 je teraz v pohode, urcite vyzrety sexi muž. Ale čo bude o 15-20r?za mňa dosť veľký vekový rozdiel. Ty si ešte hrozne mladučká... A už riešiť nejakého 10r chlapca by sa mi ako fakt nechcelo...

liljana
20. okt 2022

Dieta je asi chlapec, dievca by si asi spomenula priamo? Vymysli si nejake hry, travte spolu cas, zabavte sa a bude to v pohode.

marca12
20. okt 2022

@pragmaticka laske nerozkazes

deti95060810
20. okt 2022

@pragmaticka tiež by som nebola najšťastnejšia keby mi takéto niečo donesie domov dcéra...a rovno aj s deckom . 😨

apolka77
20. okt 2022

Syn a otec majú medzi tebou 14 rokov rozdiel, jeden mladší o toľko a druhý starší o 14 rokov, zaujímavé zaroven mi je vždy ľúto že tak mladé dievčatá si vezmú na krk tak starého chlapa ešte s dieťaťom,že prečo si komplikujes život., Keď by si si mohla bezstarostne užívať. Viem na to sa nepytas,..

nwnw
20. okt 2022

@deti95060810 @pragmaticka ake ste skarede. Ved to nie je dochodca! Co on nema pravo uz na lasku?

cacianka
20. okt 2022

@nwnw nie sú škaredé, ale realistky.

soldi
20. okt 2022

10 rokov je uz takmer zacinajuci pubertak. Ja ked som rovnako stareho syna "zoznamovala" s priatelom, tak uplne nenasilnym stylom. Vobec nie tak, ze aha, toto je moj priatel, ale praveze uplne opacne. Boli sme doma, prisiel priatel, synovi som povedala, ze to je kamos. Aj sme sa k sebe pred synom chovali ako kamosi, on sa mu ziadno nevtieral, vonkoncom mu nenosil darceky, obcas pokecali, obcas sa len pozdravili a takto pomalicky nenasilne si spolu urobili vztah. Teraz, ked ho syn vidi (uz ma 11 rokov), tak sa mu okamzite vrha do narucia a tuli sa a objima ho.

horalka1986
20. okt 2022

10 ročný má už dosť rozumu a netreba mu tliachať do hlavy rozprávky o tom, že toto je moja kamarátka a podobne. Zažila som a ešte z opačnej strany asi aj zažijem, keď si môj ex niekoho nájde. Mám 11 ročného a 8 ročného a v tomto veku ešte nie sú tak úplne v puberte, čo je fajn. Fičia na Fornite a podobne, takže čo sa týka darčeku, ideál by bolo niečo s touto tématikou, ale u mojich by si zabodovala aj s obrovskou čokoládou. 😀
A ako už bolo hore písané...hlavne buď sama sebou. Nesnaž sa moc zapôsobiť. Deti to prekuknú. 😀 Držím palce.

karolinakr
21. okt 2022

Ja akurat pozeram ženu za pultom a tam to zoznamovanie prebehlo katastrofaone 🤣 to bol film, nechcem ťa strašiť

deti95060810
21. okt 2022

@nwnw má ale nech si hľadá seberovnú... prečo práve moju dcéru v mladučkom veku... keby bola dcéra rozvedená , staršia ako on - OK

apolka77
21. okt 2022

@nwnw právo na lásku? Pravdaže má právo na lásku ale keď si 40- narazí 20-tku tak to zaváňa skôr že mu ide o mladé mäsko, prepáč...skôr je mi z toho na grc, že ju využíva ako madrac

nwnw
21. okt 2022

@apolka77 ked to tak beries... Ja mam chlala skoro 10r starsieho s detskom a teda moji rovesnici mu ani po paty nesiahaju. Nikdy som nemusela riesit ze sedi doma na gauci s mobilom a ja aby som sa zodrala pri detoch. Nechodi po krcmach, nebuzeruje ma za nic. Nikdy sme sa ani nepohadali. Pomaha so vsetkym, podporuje ma vo vsetkom.

sense
21. okt 2022

Ja som dcéru s novým priateľom zoznámila tak ze par krát sme sa stretli "náhodou" ako kolegovia, neskôr sme sa stretli na ihrisku a postupne sme to ďakovali, darčeky v podobe maličkosti prišli neskôr ale to už vedela ze sa mame radi viac ako len kamaráti, dôležitejšie ako darčeky bolo ako bude reagovať na neho celkovo.

kitycat
21. okt 2022

To je nejaky trend, nosit darceky na prve stretnutie?
By som povedala, ze staci Kinder cokolada, alebo Milka.

A uz vobec nehovorim o tom, zahadzovat sa s o tolko starsim chlapom, co uz dieta ma. Co ty od neho ocakavas? On uz mozno dalaie nebude chciet

apolka77
21. okt 2022

@nwnw ja píšem skôr o 20 ročnom rozdieli

autor
21. okt 2022

@kitycat by ste sa čudovali ale áno plánujeme dieťa aj spolu 🙂

nwnw
21. okt 2022

@apolka77 ale ved medzi nimi je 14r nie 20.

autor
21. okt 2022

@apolka77 prepáčte ale ja som sa tu nepýtala na názor na môjho priateľa do toho vás nič nie je s kým a o koľko starším som... Nám je dobre a ľúbime sa a nie sme s tých ľudí ktorí riešia vek poznáme sa oveľa dlhšie ako sme spolu vo vzťahu a viem čo je zač a určite nie je z tých ktorí by ma chceli využiť to by som skôr očakávala od rovesníkov 🙂

autor
21. okt 2022

@apolka77 vôbec si život nekomplikujem vôbec nič nám nechýba a jeho dieťa má už dosť rokov si rozvedení už dlho už fungujú úplne normálne. A nemyslím si že dieťa je nejaká komplikácia

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. okt 2022

@patka06 áno to viem čo robí na aké krúžky chodí a tak 🙂

apolka77
21. okt 2022

Je to tvoja vec, ja ti držím palce aby to bolo tak ako si praješ. Keď to isté napíšeš aj o 5-10 rokov vezmem čo som napísala hore späť...ale nie, mne to môže byť jedno. Rob si čo chces, nie si moja dcéra,,,keby si bola a prinesies starého štyriciatnika tak ....celé zlé

autor
21. okt 2022

@apolka77 pre mojich rodičov je prvoradé to či som šťastná a som a nič mi nechýba a s priateľom majú skvelý vzťah 🙂