Rozdiel v prežívaní orgazmu

6. jún 2024

Ahoj dievcata, chcela by som sa spytat tych, ktore to uz zazili... Aky je rozdiel medzi klitoralnym a vaginalnym orgazmom? Samozrejme, ze teoriu viem, aj ako funguje zenske telo, mam za sebou viacero vztahov, aj partnerov na jednu noc, ale nikdy sa mi nepodarilo dosiahnut orgazmus bez stimulacie klitorisu. Zvykne ma to trapit, lebo mam rada sex, vela som experimentovala v mladsom veku, ale nikdy sa mi ho nepodarilo dosiahnut.
Je nejaky rozdiel v intenzite, v prezivani, v dlzke? Prichadzam tym, ze som ho este nezazila, vlastne o nieco?
Staci mi aj stucna odpoved bez nejakych konkretnosti a len od zienok, ktore sa k tomuto chcu realne vyjadrit, lebo rozumiem, ze je to velmi citliva tema.
Dakujem krasne ♥️

vyrovnanaosoba
6. jún 2024

Nič si z toho nerob, užívaj si to ako doteraz. Dôležité je, že su spokojne obe strany. A nikto z vás nie je sebec. Ak partner vie, že potrebuješ "pomôcť rukou" a rad to urobí, treba si to len užiť.
Nie je predpísané ako treba prirážať, ako dlho, s akým veľkým. Na každého platí niečo iné. Dôležité je aby vám to robilo potešenie, nie trápenie 🙂

autor
6. jún 2024

@vyrovnanaosoba On je velmi pozorny, naozaj nikdy sa nestalo, ze by som ostala neuspokojena, na to berie velky ohlad. Len mi je luto, ze akosi mi to nejde...

thirstymonk
6. jún 2024

Ak ti to k niečomu pomôže, tak s manželkou sa nám vaginálny orgazmus podaril asi až rok od začiatku pravidelného sexovania. Nie je to nič také, čo zažiješ "za jednu noc". No a keďže ženy celý sex prežívajú trochu inak ako muží, tak musíš byť aj v hlave nastavená... teda aspoň tak mi to vravela manželka 🙂 good luck

autor
6. jún 2024

@thirstymonk Mne sa to zatial nepodarilo ani vo viacrocnych vztahoch. Pocas sexu napriklad nemam problem dosiahnut orgazmus aj 14krat, ak sa stimulujem rukou, pripadne erotickou pomockou, len ten vaginalny sa mi nikdy nejako nestal. Pocula som od jednej znamej, ze jej sa to poprve podarilo az po porode, tak mozno mam este sancu 🙂

vyrovnanaosoba
6. jún 2024

Ani po pôrode to nie je také ľahké. 🙂

thirstymonk
6. jún 2024

No od pôrodov je to veru omnoho ľahšie. Aspoň u nás.

thirstymonk
6. jún 2024

Vraj je na to najlepšia poloha, keď muž leží a ty po ňom skáčeš, ale otočená si k nemu chrbtom. Vtedy vlastne penis stimuluje čisto len rúru, klitoris vôbec. Tak možno to za pokus stojí.

doriiis
6. jún 2024

Zažila som orgazmus aj taký aj taký.Za mňa osobne ten so stimuláciou klitorisu je oveľa lepší

medda_beda
6. jún 2024

Žiaden rozdiel v tom nevidím.
A tieto mužské rady aká poloha je fajn 😅.
To záleží od partnera.Pri každom je to iná poloha a hlavne ide o zapojenie vlastných svalov.

autor
6. jún 2024

Dakujem baby za odpovede.
Nuz podaktore zenske magaziny to opisuju ako vrchol vsetkych vrcholoch, preto som chcela rasdej pocut skusenosti realnych zien.

medda_beda
6. jún 2024

Orgazmus jak orgazmus.Nič výnimočné.

doriiis
6. jún 2024

Za vrchol všetkých vrcholov povazujem ja osobne squirting a orgazmus pri oralnom sexe.

niekto2hy
6. jún 2024

😎

terry658
6. jún 2024

Mne sa podarilo vaginálny orgazmus dosiahnuť až po 30tke. Neviem ako je to možné ale teraz to už ide. Asi sme sa s partnerom už zladili po 12 rokoch 😂

autor
6. jún 2024

@terry658 To je super, ja na taketo zladenie cakam uz 10 rokov, tak uz som sa tak nejako zmierovala s tym, ze sa nam to asi nepodari vobec. Potesila si ma 👍

autor
6. jún 2024

@doriiis Squit je mega, sem-tam sa nam podari, len potom treba susit postel, co je pred spanim nepakticke 😂

vemi23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz