Rozdiel s kondómom a bez

28. aug 2021

Čaute fórumaci.🙂 Chcem sa spýtať hlavne žien či citite nejaký rozdiel s a bez kondomu ?
Lebo pre mna BEZ je ovela lepsie , to sa neda ani opisat … viem ze niektore zeny hovoria ze nie je v tom velky rozdiel … ale pre mna ten rozdiel sa neda ani opisat

Poprosim normalne odpovede
Dakujem

barborizzy
29. aug 2021

Áno je to rozdiel, ale prečo sa pýtaš keď to asi vieš ? 😀

dadulamamula
29. aug 2021

Je to rozdiel, ale keď sa chceš chrániť máš iné možnosti? Výber antikoncepcie.. Väčšinou kondóm je ten najžiadanejši.

ella_price
29. aug 2021

S kondómom je to ako jesť bagetu v obale 🤷🏻‍♀️
Rozdiel pozná pouze tvoj kaderník 😎😆

ofzuza
29. aug 2021

Rozdiel je v tom, ze som ovela kludnejsia a viac si to uzijem ked ho ma.

kiki68
29. aug 2021

Pre mna ziadny, chlap je zvyknuty tiez . Cize ja v tom rozdiel nevidim. Bola to zmena, ked sme skusali babo a potom v tehu, ale uz potom aj v tehu zase pouzival kondomy. Proste zvyk

sorciera24
29. aug 2021

pre mna je to o zvyku.....je to o nastaveni....ak pouzivas kondom dlhodobo, ani ta nenapadne uvazovat, ze je aj nieco bez.....ja som si tak zvykla, ze po dlhorocnom pouzivani, ked sme sli plodit nase dieta, bolo prave to bez "cudne":D....takze ak si povies, ze to je rozdiel, tak je, ak nie, tak nie....je to len v hlave a o zvyku🙂

alana1
29. aug 2021

jasne, ze je rozdiel a velky...ved kondom ma tu spicku, co sa tam pri sexovani krci ...mna to az boli...a prirovnala by som to ako k legu, jednoducho to s kondomom nema kam zapadnut 😅

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
29. aug 2021

Ja v tom nevnímam rozdiel.

c_est_la_vie
29. aug 2021

Rozdiel to je. Ale zasa, keď som bola slobodná a študujúca, nestálo to za ten risk a nervy😃.

monkijanacik
29. aug 2021

Ja v tom rozdiel rozhodne cítim,jednak som sa po každom použití musela ísť umyť,pretože lubrikant mi spôsoboval večne zápal,navyše ma ten latex dral,takže sex bol o polku kratši,a to som vyskušala rôzne typy,značky,najhorší bol snaď bez lubrikantu,i keď sme ho lubrikovali,čistá hrúza,no ako med cez flašu,najlepší je snad teraz ten durex zelený,nema v sebe tolko bordelu,nakoniec som aj tak presla na tabletky,lebo mi to spomaluje endometriozu a vratila sa aj chuť na sex,lebo kondomy už z duše neznášam,to radšej okna umyjem🙈

essenceee
29. aug 2021

pocitivo to može byt lepšie, može to viac klzat a tiež sa do teba može spravit. Je to prijemny pocit.

barborizzy
16. okt 2021

Ale keď nechceš sexovať s kondómom tak si kúp aspoň pharmatex krém

monkijanacik
17. okt 2021

Ten krem vyzera zaujimavo,ale ak som dobre citala,nieje to 100% ochrana proti pocatiu,ale vyborna volba pre mna urcite v starsom veku,to si zapisem,snad ho este budu vyrabat😁

barborizzy
17. okt 2021

@monkijanacik no ale keď sa nepoužíva mydlo pred ani po styku tak účinok tam mal byť a +prerušovana súlož

monkijanacik
5. nov 2021

@barborizzy ahoj,prosim ta,ten krem pouzivas uz dlho?Vcera som zase hladala gumy a uz ma to nebavi,kremik ma clovek stale po ruke,si s nim spokojna?Ziadne reakcie a tak?

barborizzy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborizzy
7. nov 2021

@monkijanacik ahoj kľudne mi napíšte do správy