Rok spolu nespíme

renata1312
6. jan 2021

Ahojte.. Začnem tym ze sme spolu 5r.mame syna 3r. Všimla som si že City uz nie sú aapon uňho rok spolu nespime.. Ked nieco chcem otočí sa odmietol ma ale nedal to uplne najavo ked nieco riešim on to ignoruje neviem ci ma niekoho zatial to neviem. Snažila som sa aby odišiel stale je pri mne uz vela krát som mu povedala ak máme takto žiť nema to význam. Nevravím abyma miloval stále ale toto je u mna uz divne.. Poraďte comam robiť

jajka71
7. jan 2021

Pred tým rokom sa nič nestalo? Co to stoplo...ja si to predstaviť neviem ale príde mi, že to nevie vyriešiť a čaká, že to vyriešis za neho neverou, odchodom, scénami..... Že nebude on ten, čo to ukončil, ten zlý.... Virm že sú takí, čo sex nepotrebujú, že du takí, ktorí si to po riešia aj inak ako s partnerkou v spol domácnosti, ale príde mi, že ak nadisla zmena a neverbalizuje to, tak je niečo co nevie alebo nechce pomenovať. Možno by to šlo odísť niekam k rodičom ale to by mohol použiť proti vám, v niektorých prípadoch chlap už neumožní žene vrátiť sa, nahlásil to úradom ako únos sú rôzne reakcie chlapov. Najhoršie je, keď spolu prestanú hovoriť, nvm ci sa dá nejak vyprovokovať, nejako od jeho kamošov zistiť co je s ním, či s niekym z rodiny to povedal. Ci aj v iných veciach došlo ku zmene..... Je to čudné v intímnej sfére ak to predtým fungovalo, trebalo by zistiť co spustilo tu zmenu, nie vždy je to nová známosť....

whatever1
7. jan 2021

@renata1312 môžno má milenku, zdrav. alebo psych.problem, strach z ďalšieho dieťaťa, alebo ta už vôbec nemá rád, mozno ta podviedol a cíti vinu, alebo má sexualme prenosnu choropu, alebo niečo závažné taji a zoziera ho to(dlhy)...moznosti je dosť. Okrem sexu, zmenil sa ešte v niecom inom?

renata1312
autor
7. jan 2021

@jajka71 stalo sa toho veľa ked sme zacali uz spolu chodiť ma klamal peniaze boli problém skôr v tomto sme sa tak viac hádali ale Nikdy nevera.. Bol Taký jeden čas ked som už bola totalne sklamana z neho pretože ked vás priateľ klame a nenosí peniaze a klame vás dákych veciach sklamw vas to jeden cas som si písala s niekym ale písala iba jeden nebolo to nic.. Skôr som ja hľadala porozumenie od niekoho on to nepochopil.. Samozrejme chcel odísť odomna ale mame syna tak prišiel mali sme ešte od tedy sex no potom ani neviem ako ubehol cas a ja az teraz vidím ze vlastne my sa vzdalujeme.. Inak funguje normálne komunikuje smeje sa nevyzerá to ze by ma az tak ne zniesol ale v tomto mi to je cudne ze proste sex ked to naznačujem radcej sa otočí tiež mam pocit ze mal niekoho a od tedy mi to nevie povedatz alebo späť somnou alw on skratka o nevere Sa vzdy hneval nevera bola preňho skratka nie dobrá vo vzťahu ale teda ak ma nechce prečo jw tu dieťa neudrží vztach.. A ma ešte jedno dieťa s bývalou o to dieťa sa tak nestará to nevidí aj mesiac dva aj tri a neverím ze tu je koli malemu

renata1312
autor
7. jan 2021

@whatever1 my podstatne fungujeme ako pred tym.. On sa totiž od začiatku ku mne ne choval správne tym ze ma klamal peniaze mi zatajoval výplaty a podobne mna sklamal uplne ale stále aom snim bola a som mam ho rada urobil pre mna aj dosť a choval sa podstate milo inak a aj sa chova stale normálne.. Len proste to seklo a teraz vidím ze to nefunguje.. Ja som si jeden čas písala a jedným ale tam nic nebolo ze ho chcem alebo ze ide o sex. Nikdy som mu neublížila to on mne a vie to.. Aj ked sme sa hádali ako partneri vždy to bolo za peniaze.... Zistil ze som si písal a z jedným aj chcel odísť a zostal ale moze mi povedať kde je chyba sme ľudia nepoviw mi ani ci ma lubi ani ze ma nechce jeho odpoveď ked riešim niečo on nebude hlúposti rozoberať co furt mam! Ale predsa toto život nieje takto.. Tiez som si myslel ze ma podviedol a nemôže teraz stoho von.. Lebo by vedel ze b to dopadlo inak.. Pytala som aa maa inú na to mi odpovedal hneď ze a koho on aa Vzdy rozčuľujw keď ho upodozrievam a toho on neveru neuznáva sama neviem co mam robiť odísť nechce uz som mu povedala tento mesiac 5 krát

mirkava
7. jan 2021

@renata1312 rozhovor. Treba sa porozpravat v klude a bez emocii.

renata1312
autor
7. jan 2021

@mirkava skúšala som ver mi nejde to rada b som vedela kde je problém ak ma nechce rozideme sa.. Pre mna by to bolo aj uľahčenie takto sa trapim aj som to povedala a nič nic a nič on veľa vecí rascej dusi sebe on sa ľahko ne porozpráva

mirkava
7. jan 2021

@renata1312 a keby ste si dali vinko na "rozviazanie jazyka"? Nie je nic horsie ako nevediet na com si. Ak niekoho ma nech ti to povie lebo sa zblaznis. Mozno po niecom tuzi v sexualnej oblasti, moze tam byt hocico. Aby ste sa pohli dalej musi sa mu rozviazat jazyk

renata1312
autor
7. jan 2021

@mirkava nepije.. Len ak som mu hnusná v posteli treba povedať vies mne nejde o sex aj ked by som ho chcela.. Ale uz my to neda neriešit cítim sa zle

mirkava
7. jan 2021

@renata1312 najdi si niekoho

renata1312
autor
7. jan 2021

@mirkava rada by som bola šťastná.. Ale toto potrebujem vyriešiť a potom si chcem ísť svojou cestou

jajka71
7. jan 2021

Nevieš niekam ísť aby mal čas a priestor rozhodnúť sa ci chce s Vami byť alebo nie? Alebo mu zbaliť veci a požiadať ho aby odišiel, lebo takto žiť ďalej nevieš a nechceš. Niečo sa stalo, ale musí to pomenovať, aby ste to mohli po riešiť. Musíš ho k tomu do tlačiť ak takto žiť nechceš. Neverí ti a možno v zlosti niečo spravil načo nieje hrdý....

renata1312
autor
7. jan 2021

@jajka71 presne toto mi beha v hlave prese inak by asi odišiel.. Vies on ma možnosť ísť domov ale nejde je stále u mňa.. Mohol si vymyslieť idem k mame na jeden deň potrebuje niečo.. Ale nicon je tu on niečo dusi v sebe

jajka71
7. jan 2021

@renata1312 musíš ho k tomu donútiť, napätie medzi vami neprospeje nikomu... A môže dôjsť k ventilácii napätia a to len zhorší situáciu....

whatever1
7. jan 2021

@renata1312 Môžno on nechce byť za zleho...Možno on caka že ty opustis jeho, bolo by to pre neho konfortnejsie,mal by čistý štít. Nebol by ten čo opustil ženu s dieťaťom, ale ten ktorého opustila žena. Veď mu jasne povedz čo chceš aby sa zmenilo a či je ochotny to pre teba zmenit. Ak nie tak to budete muset ukončiť lebo takto nie si šťastná. Uvidíš čo ti povie, ci vobec bude mať snahu...

renata1312
autor
7. jan 2021

@whatever1 ja som dala jasne vedieť ze toto nefunguje začal sa normálne rozprávať a chovať.. Pred tym ma ignoroval.. Neham to chvíľu tak ak nie zbalim ho a vypadne nech je to uz ako chce.. Ked sa nevie porozprávať načo to siliť sama som povedala aby to nesilil aby ked nieje šťastný aby odišiel aby ked ma uz neľúbi aby tu nebol a to ako keby on nevnímal skratka sa chová ako keby nič..

whatever1
7. jan 2021

@renata1312 načo ti je taký chlap, ktorý ta ani nepomiluje a musí sa premahat aby sa s tebou vobec bavil. Aby si sa mu doprosovala aby tá mal rad...s ktorým sa nedá ani porozprávať....zasluzis si byt šťastná a milovaná, ale pokiaľ s ním ostaneš a budeš čakať či sa zmení tak len stracas čas a sebauctu.

renata1312
autor
7. jan 2021

@whatever1 presne tak toto si vravím uz dlho len mi to ako by nechcelo dôjsť som aj znechutená ver mi aj mi ide na nanervy ale jeho nechápem načo je tu.. Načo on je u mojich rodičov nema kúsok hambu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
whatever1
7. jan 2021

@renata1312 Vy ste u vašich? Výborne, o problém menej, otázka bývania sa ti nezmeni. Ziadne sťahovanie, zmena prostredia pre dieťa a už sa nebudeš musieť denne pozerať na chlapa ktorý je otraveny tvojom existenciou.

renata1312
autor
9. jan 2021

@whatever1 vies co je najlepšie.. On svojim spôsobom na mna žiarli vidim to.. Ale zároveň niečo ho brzdí mi povedať co sa deje uz to snim rozobrela aj normálne aj zle aj bez hádok a on stále ticho toľko som za tento mesiac ho vyhodila a stále je tu

zuzana9393
27. júl 2024

Ahoj. Ako ste dopadli? 🙂