Randím s jedným chlapom a rada by som zistila, či má okrem mňa ešte niekoho

4. mar 2022

Pekný večer
Randím s jedným chlapom a rada by som zistila, či má okrem mňa ešte niekoho. Sú nejaké znaky? Nechcem sa namotať a potom byť sklamaná

sona96
4. mar 2022

Namotat sa a byť sklamaná môžeš byť aj keď nebude mať nikoho iného. Ale existuje taký trik, ako to zistiť. Stačí ak sa ho na to spytas. Ja som veľmi otvorená a rovno som sa na začiatku toho môjho spýtala, či sme monogamni, alebo je to zatiaľ nezáväzne, aby som vedela na čom som. Ak máš pochybnosti, naberá odvahu a spýtaj sa ho aj ty.

desore
4. mar 2022

Dobri herci to dokazu zahrat a randit s viacerymi. Skus mu navrhnut spolocnu fotku, rada by si ju poslala kamoskam, resp dala na FB, IG. Podla reakcie uvidis. Ak uvidis paniku v ociach, vies, ktora bije.

dzulli1980
4. mar 2022

To nebude fungovať, ešte ste ani poriadne nezačali a už žiarliš ... vzťah je hlavne o dôvere ... skús na sebe popracovať ... mňa teda nikdy nenapadlo v začiatkoch vzťahu rozmýšľať nad takýmto niečím ... a poviem otvorene, keby sa ma na toto potencionálny partner opýtal, začne mi v hlave blikať kontrolka.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
4. mar 2022

Trrba si kupit paroochnu, slnečné okuliare a taxikarovinpovedat, aby sledoval to jeho auto. Toto opakovat, kym si nebudes ista.

Nenamota sa zena, co uvazuje racionalne a nie ako namotana pubertacka..

autor
4. mar 2022

Chcela som pôvodne napísať, že nežiarlim ale klamala by som sama seba - napísal, že majú návštevu a poslal fotku, že ženskú. Z toho som zistila, že žiarlivá som. Samozrejme nemusí o nič ísť a on nebýva sám tak to nemusí byť vyslovene jeho návšteva a nieje nič na tom mať kamarátky no i tak mi to prekáža takže máš pravdu, seba musím dať najprv do poriadku

karolinakr
5. mar 2022

No mna čo vždy zarazi, ked ženaty chlap s deckom ma na fcb status slobodný..daj si status na fcb - vo volnom vztahu, ak ho maš medzi priatelmi, tak sa ta na to spyta alebo naopak to uvíta 🤣

shelby88
9. mar 2022

Ja som sa tak veľmi namotala, potom naraz stratil záujem a zostala som sklamaná

bosorka2302
9. mar 2022

Taky co ta ma pptrebu zneistovat bude debilko

charlottha
9. mar 2022

@bosorka2302 preco by mal mat taku potrebu. ako ved navstevu moze mat akukolvek, bolo by nieco ine na tom, ak by jej napisal, ze je to len sesternica? ako potom by neziarlila?

bosorka2302
9. mar 2022

@charlottha mne pride ako mevyzrety ked jej posle fotku zeny co ma 0rist na navstevu, tam cisto ide len o provokaciu podla mna