Randenie, sex a zmena správania

29. mar 2022

Ahojte.
Vyše mesiac randím s jedným chlapom. Nikdy sme neriešili čo je medzi nami, kto čo čaká od toho, či má niekto z nás aj iného…len sme si užívali to čo je. Za ten vyše mesiac sme sa aj dostali k téme sex. Priznal sa mi, že dlho nemal nikoho a celkom sa bojí , že keby u nás k niečomu došlo, spraví sa veľmi skoro. Doteraz nedošlo k ničomu až predvčerom ale ani to nie sex. Viac krát ma zastavil, že je veľmi vzrušený a bojí sa , že už bude - a to nechce. Napriek tomu sa spravil dosť rýchlo (čo mne osobne nevadí, ani som to nejak neriešila) ale on sa viac krát ospravedlnil a odvtedy zmenil správanie. Ledva sa ozýva a je taký odmeraný. Neviem čo si o tom myslieť. Samozrejme počítam s možnosťou , že dostal to čo chcel ale napadlo mi či to nemôže súvisieť s tým, že sa hanbí za svoj výkon? Ešte po “tom” začal plánovať ďaľšie stretnutie (i keď to mohol len zahrať).

stastna17
29. mar 2022

podla mna sa hanbi , ak ste uz o takej teme diskutovali neboj sa mu povedat ze ti to nevadi ze to je normalne, ked dlho sex nemal a postupne sa do toho dostane.

modrykomik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. mar 2022

@modrykomik Ani on ani ja nemáme 17 ale sme áno, obaja sme mladí ešte

modrykomik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastna17
29. mar 2022

my sme tiez zacinali tak v 17tke s manzelom a teraz mame 39 a je to ok a bolo to cim dalej tym lepsie, len treba fakt trening ako sa pise vyssie. nie raz za mesiac. 🙂

autor
29. mar 2022

Samozrejme mne to nevadí, čo mi skôr prekáža je zmena správania - teda to, že neviem či to je kvôli výkonu , že sa hanbí zato alebo jednoducho dostal to čo chcel

stastna17
29. mar 2022

treba sa ho to na rovinu opytat, nemas co stratit. Moj nazor je ze sa hanbi.

kitycat
29. mar 2022

No, asi by som s nim nerozoberala na najblizsom rande alebo pisomne dlzku jeho erekcie. Ked tak ho vytiahni na neutralnu podu, do kina alebo na zmrzlinu. Ak nebude chciet tak by som sa na chlapa s komplexami vykaslala..

zuzana9393
29. mar 2022

A nemehla si byt jeho prva? Ja by som sa s nim o tom porozpravala

potomka
29. mar 2022

Mozno potrebuje len cas, ak je to v tom ze mu vadilo ako rychlo sa spravil. Skus sa mozno aj ty na chvilku stiahnut a uvidis. Hadam to len nehral.

mon2523
29. mar 2022

ak sa ti paci a mas proste o neho zaujem, tak by som sa mu ozvala, podla mna sa hanbi za to, ze sa spravil tak nejak rychlo a mysli si, ze to tebe vadi. mala by si mu dat teda najavo, ze je to v poriadku

autor
29. mar 2022

Asi mu dám vedieť ako to vnímam ja, čo si myslím a cítim a potom mu dám priestor aby si to premyslel resp.spravil potrebné kroky

manqua
29. mar 2022

hej hej to tak bude najlepsie. Chlapi tak nejak zle znasaju taketo zlyhanie, no ak ho torcha povzbudis, tak si myslim, ze sa aj to spravanie proste zlepsi. Ak dlhsie nemal sex, tak to, ze to bolo rychlejsie je podla mna uplne normalne

charaka
29. mar 2022

veď to je úplne normálne, že sa muž urobí za pár sekúnd, keď dlho nemal sex... po pár dňoch to bude iné... a nevidím problém v tom, aby sa urobil aj 2-3x za sebou, keď je taký "nadržaný"... po rýchlom milovaní neprestávajte, vzrušenie zase príde a bude to super.

autor
29. mar 2022

@charaka Problém nie je to, že sa spravil rýchlo 😊 S tým ja nemám najmenší problém a chápem, že jemu to príjemné asi nie je ale na tom sa dá spoločne pracovať 😊 Len musím zistiť prečo nastala tá zmena správania

stastna17
29. mar 2022

jedine komunikacia to je zaklad vztahu ak nebude chciet o tom hovorit a dalej sa bude spravat cudne , tak vies, ze mas dat ruky od toho prec.

janickacrazy
29. mar 2022

proste sa cíti trochu trápne, asi si myslel, že očakávaš nejakého alfa samca, ktorý bude na prvom rande sexovať 2 hodiny bez prestávky a bojí sa, že ťa sklamal, tak si drží trochu odstup a nevie, ako reagovať, proste ho ukludni, že je to v poriadku

monka105
30. mar 2022

Podľa mňa má problémy s erekciou a mal ich aj v minulosti. Väčšinou chlap, keď má do dlhšej dobe sex, sa spraví skôr, lebo je viac vzrušený. Ale čím častejšie ho zas bude mávať, tým dlhší výkon podá. Buď je teda ten tvoj neskúsený a nevie, ako to chodí alebo má problém s erekciou všeobecne, o ktorom vie. Ak je to ten druhý prípad, nie, nedá sa nad to povzniesť ani zvyknúť, byť tebou tak to seknem už teraz.

bennn
30. mar 2022

Vie že nie je dosť dobrý a ty ako žena budeš očakávať niečo lepšie, aj on očakáva niečo lepšie od seba... ale nie je toho asi schopný. ... A to je celý problém. Tak daj najavo, že to nevadí, spôsobom, že to ani vadiť nemá. Inak si to neužijete, keď tomu neuveríte. Keďže nemá skúsenosti, tak nevie ako to je v skutočnosti. A má proste ilúziu z nekonečného styku z internetu, čo je vlastne jediné kde niečo také uvidíš keď máš chuť :D