Rada hryziem partnera

28. dec 2021

Ahojte, je normálne, že rada hryziem svojho partnera?, proste mam stále taku potrebu, do zadku krku stehna, všade 😅

0silvia0
28. dec 2021

to si ries s partnerom, nam je to jedno...

autor
28. dec 2021

@0silvia0 je to otázka, nie oznam 🙂

dskjhfdlkdjhl
28. dec 2021

Ak to nevadi partnerovi, tak potom je vsetko v poriadku.

0silvia0
28. dec 2021

Odpoved: Pre kazdeho je normalne nieco ine.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taga
28. dec 2021

Mala som obdobie, ze som hryzla jedneho kamosa. Neviem preco, on provokoval neuhryznes, ja som mala nutkavy pocit, ze uhryznem 🤣🤦‍♀️ vzdy to bolo, ked sme mali popite 🤦‍♀️ vtedy mi to prislo ako sranda, dnes sa tukam po cele, ci mi jebalo komplet, alebo co 🤦‍♀️

mmoonna
28. dec 2021

Keď to nevadí tvojmu partnerovi,tak nám určite nie🤔

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
28. dec 2021

Podľa mňa to normálne nie je, nikdy som nemala takéto chúťky. Najbližšie tomu, aby som niekoho hrýzla, som bola, keď bol syn bábätko a ja som mu robila nad tými bosými bábätkovskými nožičkami "ham-ham", že mu ich spapám. Ale aby som dobrovoľne hrýzla dospelého chlapa do zadku, stehna, krku? Čo som upír?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
28. dec 2021

ak mu to neprekáža, tak je všetko v porádečku, ak ti raz jednu utrie, tak mu to vadí a ty prestaneš 😎

luccija
28. dec 2021

@taga tak ľudia všeličo povystrajaju v opojení🙂aj prezradis kde si hryzkala?

katkatonkova
28. dec 2021

@bambulienka25 ja sefovej....🤪🤪🤪

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taga
28. dec 2021

@luccija 🤣 tak bol to fakt len kamos a povacsine k tymto uletom doslo niekde vonku, na pive.. takze nepredstavuj si nic vzrusujuce, normalne otlacok zubov na predlakti 🤣

judar
28. dec 2021

Takto...hryzenie chlapa na pery krku hrud a co ja viem co cucleky atd je staaale normalne nez ked si zoberiem horsie veci co ini praktizuju v posteliach ako oblizovanie chodidiel hlavne spinavych, ocikavanie sa a cikanie do ust ci fekal natieranie tela s ho*nami, ci rezanie do krvi a sypanie soli do ran, plieskanie zadku so zastrcenym liscim chvostom a podobne brutalne nechutnosti...a tu niekto ide vypravat ze biedne hryzkanie je nenormalne hlavne ze taki nemaju sajnu ze jestvuju doslova nenormalne veci

taga
28. dec 2021

@judar fuj, takto na vecer nam tu taketo pises 🤣

moonlight1210
28. dec 2021

@judar ale no tak, take humorne to bolo. A ty takto zabijes.

koniarova
28. dec 2021

@judar pobavilo na večer.😁😁😁😁 Ten líščí chvost je top. Sa tu už 5 minút udrbkávam.😁😁😁😁

veronikalubko
28. dec 2021

Kým nemáš zubatu vagínu tak je všetko okeeeey😂🤦🏻‍♀️

judar
28. dec 2021

@koniarova ten lisci chvost ...o tom som nevedela coho su ludia schopni kym som zdokumentovanu recenziu s chvostom v prdeli neuvidela zabludenu vo feedbakoch na sportove leginy na aliexpresse

zdenkastanka
29. dec 2021

Vsetko co je normalne pre vas dvoch je normalne... aj keby ste sa bicovali do krvi🙄pokial to jeden robi a druhy to len " musi" strpiet tak to normalne nie je... a treba o tom navzajom diskutovat.. dobru chut.

brembo
29. dec 2021

@dominika1988 tá piraňa,to je dobré

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz