Prvé rande pri vode

24. jún 2024

Aký máte názor na to, keď muž navrhne prvé rande pri vode? Chce si obzrieť vašu postavu? Podľa mňa je to maximálne nevhodné, neslušné až urážlivé.

syslik81
24. jún 2024

co je urazlive na tom ist ku vode.. nie kazdy v tom vidi potrebu ocumovat ..ak ti to vadi navrhni daco ine ...

andrejka1974
24. jún 2024

A nechce prechádzku pri vode

autor
24. jún 2024

@andrejka1974 nie, chce sa ísť kúpať.

januska12323
24. jún 2024

Aspoň bude vidieť či sa má snažiť. 😁 Neber to tak vážne ak nechceš navrhni niečo iné.

h2
24. jún 2024

Absolútne nič urážlivé na tom nevidím. Ale ak ti to nevyhovuje, navrhni iné miesto. Ak sa s ním chceš ešte vôbec stretnúť, keď ťa tak hlboko urazil.

dejna4
24. jún 2024

ach dôležité je to aká si, čo máš v hlave, čo z teba vyžaruje. Ak sa mu nebudeš páčiť v plavkách tak je to kretén a aspoň to rýchlo zistíš 😉 ja by som do toho išla, nechcelo by sa mi strácať čas s niekým, kto súdi knihu podľa obalu.

fido69
24. jún 2024

A kde si sa v lete, keď je 30 stupňov Celzia v tieni, chcela stretnúť? Niekedy sa nedivím, že ste samé. Toto by ani inšpektora Colomba nenapadlo. 😳

jaja20
24. jún 2024

Je to dvojsečná zbraň. Aj ty jeho uvidíš detailne 😉

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
24. jún 2024

Môj brat bral vždy každú frajerku na prvé rande na bazén....

jaass
24. jún 2024

Podľa povahy a ako si to vezmes 🤣 mne by to nevadilo ísť na prvé rande k vode🤣 ale to som ja. A zas. Nie každá ma povahu a postavu hneď na prvé rande ísť a ukazovat telo. A opakujem, nič v zlom 👍

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna4
24. jún 2024

@fido69 v kaviarni, reštaurácii, v parku, pri fontáne, v kine ... mi nehovor, že keď je 30 stupňov v tieni všetko je zavreté a všetci behajú v plavkách kade tade po kúpaliskách ... asi je autorka trošku hanblivá a nie je jej to príjemné, tak sa pýta na názor ... netreba ju odsudzovať.

princkrason
24. jún 2024

chlapec ide nato dobre
uvidi ci mas tetovanie, piercingy , flaky , celulitídu, prsia atd,

muchotrafka298
24. jún 2024

Ja nemam s plavkami ziadny problem, kedze ich mam celorocne oblecene miniamalne 2 x tyzdenne na plavarni medzi cudzimi ludmi a v lete na kupalisku. Tak ako on uvidi teba, uvidis aj ty jeho. Ja by som to neriesila a isla by som.

mirkam3
24. jún 2024

Ja by som práveže šla. Aspoň sa z vás nebude liať pot ak chcete byt v exteriéri, uvidis aj ty jeho 😉 a ak by sa z neho vykľul nejaký potencialny uchyl, bude tam určite v tomto teple veľa ľudí, takze nejake obťažovanie nehrozí (a v takom prípade by sa aspon vyfarbil hneď a nebudeš s nim strácať čas cele leto). Ak máš nejaký komplex zo seba v plavkách, to je samozrejme tvoja chyba, nie jeho. Áno, hrozí, že da na prvý dojem a hned stratí záujem (alebo naopak ty), ale ako píšem, ak to tak ma byt, potom nech sa to udeje pre dobro vás oboch čím skôr..

galioska
24. jún 2024

no ja by som na prve rande takto nesla, jedine ze som nejaka pubertiacka😀

michaela329
24. jún 2024

My sme mali tretie rande vo wellness... nič urážlivé som v tom nevidela 😃 Predtým sme boli na vysokohorskej túre a prvé sme mali na lyžiach. Jednoducho sme akční...Však nemusíš prijať, navrhni alternatívu.

butterflyeffect
24. jún 2024

Bola som tak raz v aquaparku, bolo prve aj posledne. Nie zeby za to mohli plavky ale nesadli sme si 🤷🏻‍♀️

liusa82
24. jún 2024

mne by sa to tiež nepáčilo ktovieako.To isté by ma napadlo čo aj teba.Nejaká prechádzka najlepšie navečer cez víkend nepoviem ked tak už nepečie slnko.Ale kúpať by som sa hned určite nešla ani ja

sense
24. jún 2024

@princkrason a ako vyzerá "pod omietkou" ako môj brat tvrdil...

tttbb
24. jún 2024

Ja by som tiez volil nieco konzervativnejsie, ale niektori ludia to zas neriesia. A mozno ti chce kupit v stanku langos s tatarkou kedze laska ide cez zaludok.

betulinka1
24. jún 2024

Ved ty si tiez pozries jeho. Vies kolko ludi sa zoznámilo na kupku. Kamoska zbalila plavčíka a su spolu 30 rokov. Uz su stary rodicia. A asi tam nechodila v šatách.

lindus_esterka
24. jún 2024

Mne osobne to na prve rande pride zvlastne, viem si to mozno predstavit na tretom-stvrtok. Na druhu stranu, ako náhodnému okololeziacemu by ma bavilo pocuvat ako na vedlajsom lehatku ostychavo rozoberaju take tie 1.rande-temy 🙂🦻👂

princkrason
24. jún 2024

@tttbb tie kupaliskove langose a este s prilohou su drahe to uz radsej do restiky 🙂

lakebabe
24. jún 2024

Urážlivé nie, ale nešla by som. Prve rande kdesi na jazere je fajn v 17 tích ale od dospelého chlapa očakávam originalnejsi nápad a hlavne ak sa nebudete mať o com baviť mat možnosť ísť preč

lucylaw
24. jún 2024

Tak ja som tu očividne v menšine a keby mi toto chlap navrhne,tak jednoznačne odmietnem a pomyslím si o tom svoje,ani vo sne by mi nenapadlo byť s chlapom na prvom rande v plavkách 🙈 a pomyslela by som si o ňom všeličo,ale nič dobré.. Za mna je to nevhodné,môže si hovoriť kto chce,čo chce..

muchotrafka298
24. jún 2024

Ja by som mala problem ist na prve rande do wellnessu,to by som rezolutne odmietla. Ale kupalisko, to mi pride OK. Raz som tak bola, ale bola zima v aquaparku.

janapeterjana
24. jún 2024

Tiež by som bola nesvoja 🙂

evcagabi
24. jún 2024

Ja som sa ani s mojim nebola este nikde kupat nieto liezt na kupalisko na prve rande 😅