Problémy s láskou

9. apr 2023

potrebujem sa len vypísať a nemam komu…vždy stretnem muža,ktorému sa celá otvorím,potom ma niečim veľmi zraní a začnem sa baviť s viacerými naraz (viem,že to nie je dobré,ale istým spôsobom mi to pomáha zahnať smútok) no a potom si zase nájdem jedného,ktorý si získa moju maximálnu pozornosť a lásku a opäť to skončí len zlomeným srdcom a opäť sa opakuje rovnaký scernár :(

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
9. apr 2023

asi sa otváraš príliš skoro...

deti95060810
9. apr 2023

skús sa riadiť týmto mottom :

Nikdy sa nepripútaj príliš rýchlo

Nikdy never príliš rýchlo

Ľudia sa menia a zabúdajú varovať....

grammarking
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
9. apr 2023

Koľko ich bolo? A koľko máš rokov? Možno len blbá náhoda... 🤷. Čo ti povedali ako dôvod rozchodu? Aké to boli zranenia, stále to isté, alebo vždy niečo iné? Je možné, že niečo príliš preháňaš (príde mi to tak z toho "veľmi ma zraní") a jednoducho väčšina mužov o telenovelu nestojí 🤷.

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
grammarking
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minilla
9. apr 2023

To, ze ti do zivota vstupuju rovnake typy muzov, ktori ta vzdy rania, nie je nahoda. Pritahujes si ich chybnym vzorcom spravania, ziskanym pravdepodobne v detstve. Zmen vzorec a zmenia sa aj typy muzov, ktori budu okolo teba.

janetinka27
9. apr 2023

Mala som kamaratku, bola nechcene dieta, matka jej sice dala vsetko, ale nie materinsku lasku. Otec ich opustil. Cely zivot hladala lasku u inych, najprv u uciteliek, ku ktorym si vytvarala hlboke zivotne vztahy, neskor u muzov. Od kazdeho ocakavala vsetko, aj ona chcela dat vsetko.ale ludia su opatrni a muzi rychlo pochopili tlak a pocit chytenia sa do pevnej siete. Vrhala sa zo vztahu do vztahu a kazdy bol osudovy a kazdy rychlo skoncil a uz riesila dalsiu osudovu lasku. Uhanala muzov, lebo mala neuspokojenu potrebu lasky, ktoru nedostala uz ako male dieta

autor
9. apr 2023

@janetinka27 ako to skončilo resp pokračovalo?

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
9. apr 2023

U nej to pokracovalo tak, ze sice predtym sa vrahala zo vztahu do vztahu, ale muzi to boli normalni, ale z raz stretla umelca, cvrcek, nic nasetrene, vela pil, striedal zeny, fajcil. Odhovarali sme ju, ale urazila sa.bola to moja najlepsia kamaratka, vsetko sme rozoberali.ocakavala, ze si ju vezme,pomohla mu najst pracu,zacali setrit na byt,makali obaja vela,ale on vela pil a jej to tajil.zistila to az po svadbe,ale on prisahal,ze to nie je pravda,ze mu len chcu uskodit nejaki chalani z minulosti a siria o nom klamstva. Pred narodenim ich dietata z pitia vazne ochorel,bolo to velmi vazne a na bola na vsetko sama.mala od neho ocakavania, a to aj ocakavania, ktore nedokazal naplnit.jej tu chybajucu materinsku lasku nedokazal nahradit nikto.on bol ale umelec,nesputany,nechcel zavazky a tak odisiel k inej. Este jej aj ublizoval, vysmieval sa jej do oci, trapil ju,ublizovala jej jeho rodina.ona sa zrutila a pomohli jej az na psychiatrii, ale trvalo to asi 6 rokov, nez sa pozbierala, ale bola uz na pokraji smrti niekolkokrat

toskanka
10. apr 2023

Na spoznávanie muža si dopraj čas, lebo ten, ktorý bude o teba naozaj stáť, to neukončí na treťom rande, ak nebude sex. Muži sa vedia o ženu snažiť, ale motiváciou je často len sexuálna túžba alebo potreba mať vzťah, lebo nechcú byť sami. Skoro som odpadla, keď mi minulý rok jeden pán tesne pred 60-tkou povedal, že muži sa chcú pri sexe so ženou len pohrať, že s ňou nechcú nič riešiť. Iste, sú aj takéto ženy, ktorým takýto prístup vyhovuje, ale pokiaľ si človek, ktorý si hneď vytvára citovú väzbu, tak si treba v sebe treba vytvoriť sito a takýto muži cez neho okamžite prepadnú, neboj, sú dobre čitateľní a časom ich spoznáš na prvý pohľad. Nehľadaj city tam, kde je len chtíč. Buď sebavedomou ženou a svoje srdce otváraj len tomu, koho tvoja intuícia pustí. A ver tomu, že samota je oveľa lepšia ako nenaplnený vzťah, ktorý ti časom len ublíži. Zostaň sama tak dlho, kým sa to nenaučíš.

pipistrel13
10. apr 2023

@grammarking 👏👏👏dnes problem mnohych...