Problém v sexe

katchov
26. jan 2021

ahojte, mali ste alebo máte problém s tým, že nemôžete pred sexom zvlhnúť?
Zvlhnem až počas sexu a nie pred takže predtým na sucho, 🙂 a keď už som taka celkom náruživa tak ma to tak celkom bolí akoby ta žlaza či ako to nazvať a nezvlhnem, a potom som veľmi stiahnutá, som v poriadku na gynekologii som bola...nechcem používať lubrikačné gely.
Ako zvýsiť aby som viac lubrikovala a bola viac náruživa? 🙂 beriem macu už druhý mesiac takže macu mi neodporučajte 🙂 priateľ ma veľmi priťahuje, je to úplne môj typ takže nerozumiem.

alienkami
26. jan 2021

Možno by stačila dlhšia predohra. Nech sa priateľ na úvod trošku viac posnaží ťa nažhaviť.

katchov
autor
26. jan 2021

tak už aj ked ide k tomu vzrušeniu tak ma to boli, tie pysky, žlaza alebo ako to nazvať

alienkami
26. jan 2021

Možno na to idete prirýchlo... skúšali ste pomaly postupne? Ja viem, keď je chuť, tak človek chce zvyčajne hneď... ale niekedy je lepšie to trošku ponaťahovať a dať si na čas. Inak ti poradiť neviem. Možno sa nájde nejaký babský recept na toto, ale ja som o tom nepočula.

katchov
autor
26. jan 2021

už sme skúšali všeličo... a žial....akokeby som sa nevedela uvoľniť a za to ma to možno boli..alebo ja neviem..možno nejaka sa ozve čo mala podobný problém 🙂

viikkki
26. jan 2021

Presne tento problém mám aj ja ale keď nemáme sex 3+ dní tak zvlhnem ale keď aj viackrát za deň alebo dosť často tak treba naslinit alebo použiť lubrikant 😒

letta88
26. jan 2021

Pozrite toto, možno by to mohlo byt ok, výživový doplnok https://www.najlekaren.eu/libifeme

katchov
autor
26. jan 2021

@letta88 mate skusenosť s tým doplnkom? 🙂

letta88
26. jan 2021

@katchov osobnú bohužial nemám, len viem ze nieco take existuje

letta88
26. jan 2021
katchov
autor
26. jan 2021

mne gynekolog poradil voluptu... skušam si ju tak natierať mimo sexu aj ale nejako som nevidela zmeny

babydesire
26. jan 2021

@katchov a ako dlho mate predohru?ta je pre zenu pre perfektny sex najdolezitejsia - jej dlzka,kvalita,kvantita... Spravne prostredie,spravne naladenie, uvolnenie, drazdenie, zvadzanie... Ja bez predohry nie,ak rychlovka tak je len prenho

katchov
autor
26. jan 2021

@babydesire všetko predtým je, predohra len nejako nemožem zvlhnúť ani keby hodina predohry bola

evora
27. jan 2021

Mna by zaujímalo, z akého dôvodu nechceš používať lubrikant. Ved to je úplne najlogickejšie a najjednoduchšie riešenie tvojho "problému" (ktorí ma minimálne polovica žien). Veľa z nich sa o tom hanbi hovoriť, ale je to bežné. Ja cítim podla mnozstva aj to, v akej som fáze cyklu (napr.počas ovulácie lubrikant nepotrebujem, tesne pred menzesom som suchá ako drátenka). Tak skus odsledovat. A ten lubrikant fakt nie je žiadna hanba, úplne bežná vec. Radšej si to poriadne užiť s nim, ako sa nechať vydrať bez neho a nemat zo sexu pôžitok

nela6
27. jan 2021

@katchov ja som mala taky problém a ked som zmenila zivotny styl, stravovanie tak odvtedy je to az katastrofa 😄 ale nemozem sa stazovat no

katchov
autor
27. jan 2021

@nela6 aha a čo ste obmedzili alebo naopak v čom ste pridali ? 🙂

matqa411211
27. jan 2021

Aky problem je dat si obyc kokosovy olej? 😃 Prirodne a super to premsti, radsej ako ist na sucho

natyreggae
27. jan 2021

Ja som mala presne tento problém keď som mala sex prvykrat zo svojim priatelom ... Úplne mega moc ma vzrušoval vyše roka som po ňom túžila ale ani za pána sa mi nedalo zvlhnúť.... Potom sa to už na druhý krát zlepšilo a teraz stačí že ma len trošku pohladká a už vlhnem..😀

katchov
autor
27. jan 2021

achh, proste tak chcem strasne vlhnúť a vidieť tú radosť v jeho očiach ale nejak to nejde...som zúfala..chuť tam je aj všetko len tamto nejak nefunguje, a vzťah ide tým pádom dole vodou :/

evora
27. jan 2021

@katchov No moja, počkaj na tu radosť v očiach ked budete mat deti 😀 budete radi aj za rychlovku v kúpeľni a nebude vas trápiť ani to, ze použijete lubrikant. A pokiaľ vám ide vzťah dole kvôli takejto banalite, tak by som si na tvojom mieste dala poriadnypozor na výber partnera. Aby to nebol jeden z tých zakomplexovancov, co zene všetko vyčítajú a všetko analyzujú.

milka1988
27. jan 2021

@katchov nemusíš použiť lubrikačný gél stačí bio kokosový olej tuhy myslím čo normálne treba s lyžičkou nabrať 🙂 troška ti to tam premaze príjemné to vonia, neškodí ani pri snahe o dieťa 🙂 skúste fakt

babydesire
27. jan 2021

@katchov tak ja neviem,,nemoze ist o fyziologicky problem?nez psychicky?len sa pytam..ja zvlhnem aj ked niesom vzrusena,,staci ze sa snazi ma zviest, dotyka sa ma, a aj ked sa branim (mam nejaku robotu,som unavena,nahnevana cokolvek) takze na sex atd ani pomyslenie..no po jeho dotykoch musim utierat na toalete nielen kvapky po cikani ...este aj moje prsia (bradavky) mu robia po voli proti mojej voli,,prinom moje telo reaguje inak ako pri predoslych partneroch

starshopping
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katchov
autor
28. jan 2021

@starshopping to mi povedal aj gynekolog, že som veľmi napätá pri normalnej prehliadke, že to nemám dávať do postele, hlavu do skrine a užívať si...ale ako to docieliť?