Problém s orgazmom

21. júl 2023

Isto sa nájdu ženy čo majú problém s dosiahnutím orgazmu, a otázka je, bavil by vás sex bez orgazmu?
Že by ste ho mali len výnimočne/z času na čas alebo, že by nebol vôbec

bluka2
21. júl 2023

To je asi tak, ako užívať si pohľad na dobrý koláč a nemôcť ho zjesť podľa mňa…

michellia
21. júl 2023

Ja mam takisto pri samotnom sexe problem vyvrcholit. Podla mna je to u zien viac bezne ako to, ze to dokazu. Som s tym v pohode, ved si vies k tomu dopomoct aj sama. 😉 To predsa nie je koniec sveta, su aj horsie veci.

irusa
21. júl 2023

a ja som názoru, že niektoré ženy v živote orgazmus nezažili..

autor
21. júl 2023

Ale aj tak je dosť známe, že ženy potrebujú aby sa im venovalo hm.... nazvem to ,,hrozienko" :D

rebrambora
21. júl 2023

Su to roky spoznavanie samej seba. Skuseneho partnera mat je (pre mna osobne) nutnost a treba byt otvorena a uvolnit sa.
Da sa to. Nie, pocas kazdeho sexu dosiahnut orgazmus nieje povinnost, ale raz za cas ano.

januska12323
21. júl 2023

A aký je problém venovať sa partnerke iné? Za predpokladu, že nemá problém celkovo len v istej polohe.

autor
21. júl 2023

@rebrambora Fuuu tak jasné treba sa poznať ale zase bez vrcholu by sa mi to nepáčilo, iste keby sa stane z času načas tak, dobre stane sa, ale keby je to veľmi časté tak by mi to vadilo a ano nie je to vyslovene povinnosť ale keby ho mám len občas, vadilo by mi to

doriiis
21. júl 2023

Veľa záleží aj od partnera a jeho vybavenia. Mala som partnera,s ktorým som za dva roky dosiahla orgazmus 1 krát.Teraz mám partnera,s ktorým mávam opakovaný orgazmus

autor
21. júl 2023

@doriiis Ale aj komunikácia

maranta_leuconeura
21. júl 2023

Musis poznat v prvom rade sama seba. Ja mam orgazmus vzdy, ale viem co sa mi paci a ako to dosiahnut a moj muz to vie tiez, naucil sa to odomna! Neexistuje aby bol jeden z nas hotovy a nechal druheho ,,nech si to riesi sam, lebo ja som uz unavena/y", nerozumiem takemuto nastaveniu a s takym sebcom by som v zivote nebola.

autor
21. júl 2023

@maranta_leuconeura Suhlas, je to hnus schytať sebca v tomto, ja našťastie samú seba poznám, viem čo sa mi páči

tanyag
21. júl 2023

Ak samu seba poznáš a vieš, čo sa ti páči, tak je čas to ukázať/povedať aj partnerovi ...

maranta_leuconeura
21. júl 2023

A ano, keby som nemala orgazmus, zrejme by ma sex nebavil tak casto, ak vobec. Rozumiem, ze toho nie vsetky zeny su schopne rychlo a vzdy (a male parcento zrejme aj vobec), ale teda pokial toho zena nie je schopna lebo sama sa nepozna a jej partner je drevo, tak to nie je fyziologicky problem.

maranta_leuconeura
21. júl 2023

Hnus je ze zeny s takymi sebcami ziju a este povedia ze ,,ved ono to aj tak nejde, tak to nejak pretrpim". Ale ved kazfa nech sa zariadi ako chce

autor
21. júl 2023

@maranta_leuconeura Iste ja napr, tiež potrebujem čas 🙂 predohra, pomalšie ale bez vrcholu by som bola smutná/sklamaná....no nepáčilo by sa mi to

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7miriam77
21. júl 2023

Každá žena to má inak, najskôr treba poznať samu seba a potom treba partnera, ktorému na Tom zalezi, aby žena orgazmus dosiahla. Žena proste na to potrebuje viac času

cukricek4
21. júl 2023

no niektora nedosiahne ani sama so sebou, to uz je potom smutne 🙂 ale tak niekomu na tom ozaj nezalezi. mna viackrat bavi priebeh a vsetko okolo toho ako samotne vyvrcholenie 😀

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamamasama
21. júl 2023

Vdaka ti Boze za multiorgazmy. 😮 Myslim, ze fyzicky ho dokaze zazit kazda zena. Problem je bud v hlave, alebo nepoznate svoje tela.

autor
21. júl 2023

@cukricek4 Nehovorím aj priebeh je pekný, príjemný ale bez vrcholu to nie je ono, keby nemám alebo len občas, vadilo by mi to

anonymanonym
21. júl 2023

Ja si myslim, ze dnes je na trhu tolko pomocok, ze skoro kazda jedna by aspon s pomocou nich vedela dosiahnut. Nemusi to byt len "nudne" dnu von a hotovo... Skor si myslim, ze problem moze byt v muzovi (ak je sebec, ak nema zaujem skusat nove veci atd) alebo v zeninej hanblivosti, otvorenosti, pripadne aj v predstierani orgazmu (vela zien predstiera a potom sa tazko o tom s muzom komunikuje ked on si mysli, ze je vsetko v poriadku).
Ale nevadilo by mi ak by nedoslo pravidelne k orgazmu. Na tom celom ma bavia viac ine veci ako samotne vyvrcholenie.

autor
21. júl 2023

@anonymanonym Ale divím sa, že sú ženy čo predstierajú alebo žijú so sebcom, ktorému je to jedno alebo aj ked ľudia nekomunikujú

rebrambora
21. júl 2023

Ano, ale tak pozri. My mame sex tak priemerne raz do dna. Nie stale mas cas sa tomu druhemu venovat tak dlho.
Cize partner sa mi niekedy venuje hodiny (samozrejme aj ja jemu), ale doprajem mu aj 30 sekundovu rychlovku, z kt okrem vystupeneho adrenalinu nemam nic 😀 cize za kazdym? Uuurcite nie.
Na kazdy hrniec existuje dekel. Velkost musi pasovat a chutky obidvoch tak isto.

Dalsia vec je, ze svoje telo treba poznat, ako je tu napisane, to ano. Ale ako si opisala, ze potrebujes pomaly, predohra a dlho.. tak isto sa to da aj s vibratorom bez predohry alebo do zadku alebo na 10 dalsich sposobov, len treba skusat.
Nie kazdy je tomu ale otvoreny.

barbora19911
21. júl 2023

Ja pri sexe nikdy nevyvrcholim neviem čím to je 🤷 ..vždy ma musí partner dorobiť rukou ..

ivangeline
21. júl 2023

Ano,bavil. Nemusi byt vzdy orgazmus.

autor
21. júl 2023

@ivangeline Je to samozrejme v pohode ale divím sa ked to niekomu nevadí :D

tilly
21. júl 2023

Mala som kamošku, ktorá ešte ani v 24 rokoch nezažila orgazmus, so žiadnym zo svojich partnerov. Asi existujú také ženy a možno si zas sex užijú inak. U mňa je to o hlave, keď viem, že napr deti ešte nespia, tak kontrolujem dvere a neviem sa sústrediť...

tanyag
21. júl 2023

A ty máš vlastne problém s partnerom? Lebo píšeš, že s takým by si nebola...tak si s takým alebo k čomu je táto diskusia dobrá? 😁

hladamematku
21. júl 2023

je mi jedno ako to vyznie, nemohla by som mat sex bez orgazmu, ak to tak bolo vztah koncil, cize v manzelstve by som to bez nemohla mat,,,znamena to egoizmus, neschopnost a nekompatibilita partnera, orgazmus sa da dosiahnut x sposobmi,muz o to ale musi mat zaujem...