Problém s libidom

zazrak1991
11. sep 2023

Ahojte , po druhom pôrode mám neskutočný problém s libidom , úplne je na bode mrazu . Je to už 10 mesiacov a ja nemám ale že žiadnu chuť na sex . Začalo to v tehotenstve ale spoliehala som sa na to že sa to po pôrode upraví . Prosím vás ak máte skusenost s nejakými doplnkami ,poraďte 🙏 je toho veľmi veľa a ja nemám chuť skúšať všetko zaradom. Skúšala som nejaký čaj na posilnenie ,pila som ho 3 mesiace ale nevšimla som si žiadnu zmenu. Muža milujem ,aj som mu povedala že to nieje tak že nechcem lebo ho neľúbim alebo má nepriťahuje ,ale proste nemám tu chuť na sex . Netlačí na mňa ale vidím že ho to trápi a nebaví ho že ho stále len odmietam . Ja chcem aby to medzi nami zase bolo tak ako predtým ,užívali sme si to , robili sme to s radosťou ...veľmi mi to chýba ,sama zo seba som nešťastná ...

terezka2911
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka2911
11. sep 2023

Skus dieta na chvilu odlozit- daj postrazit starym rodicom, kamoske, surodencom..urobte si veceru, dajte si vinko, uvolni sa, netlacte na pilu...pardni sa nestaraj o domacnost, oddychni si, fyzicky aj psychicky, pride to, neboj

magic08
11. sep 2023

dojčís? toto vie pekne zamavat s libidom... skuste vecer sa len rozpravat, nech ti spravi manzel masaz, a mozno to pride. Niekedy sa staci len prinutit a potom uz to ide