Problém s kondómom

benitka78
5. jan 2022

Zdravim, potrebujem pomoc... mali sme s priateľom sex s kondómom... všetko bolo ok ale na konci si priateľ všimol taku bielu látku pri koreni na kondóme z vnútornej strany... myslíte, že to môžu byť spermie ? Kondom držal dobre... občas sa trošku z vrchu zvliekol ale to len trochu... pri koreni bol vždy ok.. je dôvod na obavy?? Nemoze to byť len nejaká tá tekutina z kondómu?? Poprípade zaschnute sliny z lubrikovania?

moonlight1210
5. jan 2022

@benitka78 to bude skor z teba (z posvy).

benitka78
autor
5. jan 2022

@moonlight1210 ale ono to bolo z vnútornej strany kondómu

moonlight1210
5. jan 2022

@benitka78 tak ti poviem: kym som to nevidela, mozem len hadat.

Ale ak kondom drzal pevne a dobre, bol by to zaujimavy peipad, ze sa tadial pretlacili spermie von.

benitka78
autor
5. jan 2022

@moonlight1210 keď ďalšia vec je, že priateľ (zevraj) nemal ejakulaciu

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deedol
5. jan 2022

kondom (minimalne teda znacka durex) je lubrikovany zvonka aj zvnutra, nemoze to byt ono?

monka105
5. jan 2022

Keď nemal ejakuláciu…na čo sa potom pýtaš, či je dôvod na obavy?

benitka78
autor
5. jan 2022

@deedol to sa práve pýtam... nebude to biele náhodou lubrikant ??

benitka78
autor
5. jan 2022

@monka105 možno ci to nieje predejakulat alebo niečo iné...

deedol
5. jan 2022

@benitka78 no tak asi hej. prvykrat ste pouzili kondom, ze sa pytas? (nemyslim to v zlom, len teda ze ci inokedy ste tam nic take nevideli...)

benitka78
autor
5. jan 2022

@deedol tak pýtam sa, či náhodou niekto nemá skúsenosti... že z čoho to môže byť?

oblecenie99
5. jan 2022

Ten kondóm slúži práve na to, aby zachytil spermie, čiže ak nebol deravý a držal dobre, aj keby to boli spermie, tak je to v poriadku.

benitka78
autor
5. jan 2022

@oblecenie99 deravý nebol určite.... to sme aj pozreli.... len to ze sa trošku zvliekal z vrchu ale to asi každému, keď vyťahuje.... . ani raz sa nezvliekol celkom alebo do polovice... to si aj priateľ vždy pridržiava

benitka78
autor
5. jan 2022

Čiže to môže byť len ten lubrikant ano??

deedol
5. jan 2022

@benitka78 ano.

benitka78
autor
5. jan 2022

@deedol och .. dúfam, že áno... inak by bolo zle

benitka78
autor
5. jan 2022

A nemôže nejak predejakulat stiecť alebo niečo:( ?

ukulela
5. jan 2022

@benitka78 pockaj - chapem dobre, ze to bolo vnutri kondomu? pises vnutri - tak aky problem? moze to byt aj maslo s medom . cez kondom a to nedostalo von.

deedol
5. jan 2022

pozri, nikto z nas tam nebol a nevidel "to", takze na sto percent ti nikto nepovie, co to bolo, ale neviem si predstavit, ako by predejakulat "stiekol" ku korenu (smerom nahor?).

benitka78
autor
5. jan 2022

@ukulela ved ale kondom máš navleceny cez žaluď ku korenu... a pri koreni bol ten povlak....

benitka78
autor
5. jan 2022

@deedol keď leží príklad priateľ na chrbte tak to je smerom nadol

deedol
5. jan 2022

@benitka78 no ale vtedy ty si hore, takze to ide smerom "prec od teba".

benitka78
autor
5. jan 2022

@deedol to máš pravdu.. cize by som sa nemala obávať ano??

deedol
5. jan 2022

nie, ale zvazila by som okrem kondomu este dalsiu formu ochrany, ked sa takto bojis...

benitka78
autor
5. jan 2022

@deedol ďakujem za pomoc

benitka78
autor
5. jan 2022

A nieje potreba pre istotu zjesť tabletku po? Pre istotu ??

mamickalisticka
5. jan 2022

@benitka78 tabletku po nie, ale kura s ryžou stačí.. panebože 🙈

oblecenie99
5. jan 2022

@benitka78 Chápem, že sa veľmi bojíš, ale naozaj netreba robiť paniku, ten kondóm slúži práveže na to, že ma zachytiť "veci" 😉 ak to bolo vo vnútri, tak všetko v poriadku. Do budúcna rieš aj inú formu ochrany, aby to bolo istejšie.

benitka78
autor
6. jan 2022

@oblecenie99 ved ale neviem ci to bolo vo vnútri.... všimli sme si, že sa zvliekal ale zvrchu.... možno sme niekedy prehliadli a zvliekol sa aj trosku viac.... ja neviem :(

oblecenie99
6. jan 2022

@benitka78 Ak sa tak strašne bojíš, môžeš si dať tú tabletku PO, ale dosť to vie rozhádzať tvoj cyklus, závisí to aj od toho, kedy to bolo. Pozri, neviem koľko máš rokov, biológiu ste určite mali, nehovorím, všeličo sa môže stať, ale k tomu, aby si otehotnela, len toľko nestačí, najmä ak píšeš, že partner to ani nedokončil. Ver mi, otehotnieť zas nie až také jednoduché.