Príznaky podvádzania vo vzťahu

27. máj 2024

Ahojte ako ste zistili ze vas muz podvadza ? Ake boli priznaky ze ste si zacali vsimat ze sa nieco moze diat?

magic08
27. máj 2024

sice mna muz nepodvadzal, ale podla mna kazdy podvadzany vyciti, že je niečo inak. Zmena spravania, skryvanie sa s mobilom su len tie vonkajsie znaky

thirstymonk
27. máj 2024

Ja sa napr. skryvam s mobilom tiež, ale to len preto, že ženu to vytača do vyvrtky, keď som na mobile. Nepodvadzam ju, ani nič :D

Ďalšie znaky môžu byť ochladnutie prejavov lásky. Menej sexu, menej nálady na sex, podráždený muž. Alebo že sa o seba začne prehnane starať zrazu.

Nič z toho ale nie je dôkazom nevery. Môj prípad - Jedneho dňa som povedal žene, že už nechcem byť orangutan a idem sa cely oholiť a starať sa o seba. Tak sa aj stalo, ale nepodvadzam ju :D Takisto s mobilom som jej hneď ukazal, že proste len som na mobile, s nikym nepišem, ani neposielam fotku penisu. A že sa skryvam len preto, lebo ma nervy.

zoja_
27. máj 2024

@magic08 ja som podvádzala muža vyše pol roka, mala som milenca z ktorého som bola hotová. A na nič mi neprišiel ale s milencom sme to už ukončili..ale na nič muž neprišiel nemal žiadne podozrenie. Takže vo veľa vzťahoch sa nato nepríde nikdy..

magic08
27. máj 2024

@zoja_ zisti to až teraz po tvojom prispevku . 😉

candii
27. máj 2024

To cítiš. Ja som na to prišla tak, že môj muž nikdy nemal problém mi dať do rúk svoj telefón a raz mi ukazoval nejaké video a zobrala som si jeho telefón do rúk aby som lepšie videla a potom mi ho vytrhol .. vraj aby som sa v ňom nehrabala. Pritom nikdy nemal žiadny problém. Už vtedy som tušila. No a potom divné výhovorky keď išiel preč na dlhšie. A už som vedela . .

candii
27. máj 2024

@zoja_ to je smutné.

simona20201309
27. máj 2024

@zoja_ tak potom si ta absolútne nevšímal. Keby mal oči otvorené, mal by podozrenie.

Najčastejší príznak je ten, že ten kto začne podvádzať zrazu vidí na svojom partnerovi všetko negatívne. Začne hľadať všetky možné chyby aby v prípade prevalenia bol vlastne obeť- ved ten druhy bol taky hrozný, necudujme sa že si niekoho našiel.....
Toto nepríjemné správanie sa strieda s prehnanými prejavmi lásky- keď sa ozve svedomie, alebo ,,pokus" o záchranu vzťahu. Ten druhy je samozrejme z toho úplne v šoku a po mesiaci hádok a ponižovania taky pokus väčšinou nevyjde a dotyčný ma opäť pocit - no vidíš? Nemá to zmysel.. aj keď sa správam tak milo ona je ku mne chladná ako mraznicka....
Tie sprievodné priznaky ako zvýšená starostlivosť o seba, odmietanie sexu...to je dosť metuce. Milenke sa môže páčiť strnisko, a sprchu si môže dať aj v hoteli.
Najhoršie je to, keď si to žena nemá šancu nikdy zistiť ani overiť. Vtedy podvadzany stráca zdravý rozum a zábrany.

kiki68
27. máj 2024

S mojim ex to bolo take, ze on si strazil mobil zrazu, zrazu sluzobne cesty, ale take divne destinacie, nedvihal telefon hodiny,

adrestia
27. máj 2024

Mala som dva roky ženatého milenca, s ktorým som si nádherne užívala. Jeho manželka nič netušila. Keď sme spolu komunikovali, on používal mobil, o ktorom ona nevedela. On sa k nej správal stále rovnako a neukazovali sme sa spolu na verejnosti. Nakoniec to prasklo kvôli hlúpej náhode...

sense
27. máj 2024

Zmena v spravani, hoci som nevedela z čoho pramení, a následne sa prezradil sam

maciatkolulu
27. máj 2024

@adrestia akej?

zuzanka.zuzu
27. máj 2024

iný sex 🤷 horší alebo lepší alebo proste iný... to s tým mobilom je tak otrepané že inteligentný muž to takto na hovado nedá 🙈

adrestia
27. máj 2024

@maciatkolulu To tu radšej nebudem spomínať. Nestojím o výčitky pohoršených moralistiek. Až ťa to vážne zaujíma, napíš mi súkromne. 😉

maciatkolulu
27. máj 2024

@zuzanka.zuzu ale ver tomu,že sa. Lebo komunikuje,či s utajenym telefónom,či verejným a ono človek si nikdy nie je istý,či niekde niečo nezabudol vymazať a tak

autor
27. máj 2024

Môj ex ked ma podvadzal bol prehnane drzy na mna, vzdy sa snazil na mne najst nejaku chybu

zoja_
27. máj 2024

@simona20201309 prestav si ze ta sklamem ale nič také sa nedialo, žili sme normálne tak ako pred tým 😉

zoja_
27. máj 2024

@magic08 😉

magic08
27. máj 2024

@zoja_ prečo si si nasla milenca?

xnatalkax
27. máj 2024

@adrestia aj mna to zaujima..

simona20201309
27. máj 2024

@zoja_ neviem prečo by toto zistenie malo byt pred mňa sklamaním???
Takže si spavala súčasne s milencom aj mužom? Alebo si s mužom predtým bežné rok nespala?
Muž ktorý svoju manželku miluje a všíma sú ju, zaujíma sa o ňu, tak neverím ze si nevšimne že mu pol roka zahyba....

zoja_
27. máj 2024

@simona20201309
@magic08 prišlo to úplne nečakane, začala som chodiť behať a tam sme sa spoznali. Zo začiatku sme si len písali, a tak postupne to išlo..ale už som cítila ze sa obaja do toho privelmi zamotavame tak sme to s rozumom skončili. Ja vydatá on bol slobodný, ale jedno Vám poviem. Nikdy nehovor nikdy!!! Ja som tiež vždy každého odsudzovala kto písal tu na fóra ze ma milenca, milenku mne by sa to nikdy nemohlo stať žijem v šťastnom manželstve nič mi nechýba a hold stalo sa🤷‍♀️
Doma som bola úplne normálne žena, chodila naďalej do prace, starala sa o dieťa, dom atď a muža. Samozrejme muž si nič nevšimol, nedávala som mu žiadne dôvody nato aby si niečo mohol myslieť. A s mužom mam sex kedy si zmysli, v tomto som problém nemala a milenec to odomna nevyzadoval tak často. Aj ked mi chyba, rodinu som koli nemu rozbiť nechcela aj keď to on chcel, ale nenutil ma. Chcel ma ale bohužiaľ, rozhodla som sa takto ako som sa rozhodla.

magic08
27. máj 2024

@zoja_ nebojis sa, ze ked tu takto o tom verejne pises, ze sa to k muzovi dostane? Kolko je tomu, čo to skoncilo?

kiwi3
27. máj 2024

mne sa to zatial nestalo (aspon o tom neviem). ale tak typicke priznaky su urcite zmena spravania. ti, co nevylucuju "prestup" k novej partnerke, su neprijemni, typicki suknickari, ktorym ide cisto o sex, zase prilis mili a pozorni (ak na tom oblbovani nepracuju stale). inak zena to skoro vzdy vyciti, muzi su na tom horsie. asi nizsia empatia a vacsia miera bohorovnosti (nepripustaju si, ze by sa to mohlo stat). a este by som dodala, ze pri konfrontacii sa podvadadzajuci vacsinou sprava ako typicky klamar - vacsinou to otoci na utok.

simona20201309
27. máj 2024

@magic08 prečo by sa to malo dostať k jej mužovi? Je to príbeh jeden zo 100tisic...
Aj keď meno Noel Je dosť nezvyčajné, tak ak je to práve meno, asi by som ho pre istotu odstránila 😀

magic08
27. máj 2024

@simona20201309 ved prave preto.Ze nemas uvedene meno, neznamena, ze si anonymna 🙂

zoja_
27. máj 2024

@magic08 nebojím lebo tento nick je len taky fejkovy ani moje dieťa sa nevola Noel 🙂

magic08
27. máj 2024

@zoja_ chapem

simona20201309
27. máj 2024

@zoja_ tak potom je to úplne v pohode 😀

alenka0
27. máj 2024

@simona20201309 Najlepšie, že sa tu chvália tie, čo rozbíjali vzťahy... Ako, keby to bola pohodička. Dúfam, že sa Vám to vráti, lebo až vtedy pochopite...

nikaeli
27. máj 2024

Začal mi inak voňať. Nemyslím parfém, on ako muž.
Zásadne sa sprchoval, odrazu sa kúpal viackrát do týždňa. A brával si mobil do vane. Bolo to 11-12 rokov dozadu, nemal tam s tým mobilom čo robiť. Klasický tlačidlový, bez internetu. Nie ako dnes.