Príťažlivosť a pokazenie vzťahu

4. júl 2023

Ako odolať príťažlivosti?
Mám 25 a mala som 2 partnerov.
S jedným po roku to skončilo kvôli tretej strane. Prišiel do toho jeden muž a síce nič medzi nami nebolo, nevedela som myslieť na nikoho iného a po čase si to partner všimol, skončil sa náš vzťah.
Teraz som zadaná druhý rok a i keď som sa silou mocou vyhýbala tretím osobám. Prišiel do toho ďalší muž s ktorým by niečo i mohlo byť, keď som nemala partnera tak sme niečo riešili ale nakoniec si aj on aj ja našli partnerov. Prerušili kontakt ale zhodou náhod teraz býva vedľa mňa a keďže už nemá partnerku, snaží sa. Hovorím si, že ľúbim partnera a nechcem ho stratiť no bojím sa, že spravím hlúposť.

zooeynka
4. júl 2023

Tak toho svojho lubis ze sa pomalicky ho chystas podviest....ten to s tebou chudak"vyhral".

colsami
4. júl 2023

Vztah je aj rozhodnutie ze chces byt s tym druhym, nie len poblaznenie kvoli ktoremu s nim si.

Mas sice len 25r a vztah trvajuci len druhy rok ale to nic nemeni na fakte, ze musis zvazit co je pre Teba dolezitejsie. Nedeje sa Ti to zjavne prvy krat....

Pre mna bol a stale je pritazlivy ten jeden. Nejako si neviem predstavit ako by ma ocaril iny, ak je s mojim vsetko super. 🙂

viestta
4. júl 2023

Ak by v tebe nehlodali pochybnosti ten druhy by sa mohol aj pokrajat, aj tak by nic nebolo. Ty nevies ci chces ostat s aktualnym alebo ist za tym druhym? Kto iny to ma vediet ak nie ty?

listy456
4. júl 2023

clovek co je sebecky nebude nikdy mat dlhodobe vztahy.... ty hovoris o sebe iba, ja musim odolat, ja myslim na druheho, jja lubim priatela, ja spravim hlupost, ja ho nechcem stratit a co on??? no ja v dlhorocnom manzelstve viem o sebe ze pritazlivost je ludska no ale nikdy nikdy nikdy by som neublizila mojmu muzovi lebo ho milujem nikdy by som ho nezradila a neohrozila nase manzelstvo nase uspechy a nasu lasku tomu sa hovori priority a nemas 15 rokov aby si ich nemala urcene kedze si sa do vztahu ist rozhodla.... Take ako ty nevedia rozdiel medzi laskou a zalubenim nevedia co je laska ani jak funguje, laska je rozhodnutie a ked sa rozhodnes neverou nemilovat tak tam laska konci.... si myslis ze my sme nikdy nestretli dakoho kto by sa o nas snazil a mohol to byt aj sused.... urobis hranice a koncis ale ty nie si schopna urobit hranice nie si schopna zatienit tu pritazlivost laskou lebo nevies co to je cize odporucam vysporiadat sa sama so sebou a netahat do tvojich komplexov cudzich ludi ktorym ublizis

dzulli1980
4. júl 2023

Sa mi páči, ako píšeš, že ľúbiš svojho partnera a riešiš toto ... však sa zdôver svojmu súčasnému priateľovi, ten Ti poradí najlepšie.

autor
4. júl 2023

Idem radšej k susedovi 😝 pekný večer i vám žienky

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
4. júl 2023

Toto je dobré, keď ona k nemu chodí, však ak to zistí ten druhý priateľ, tak sa bude opakovať to isté ako v prvom prípade.

listy456
4. júl 2023

@mpg presne no len to je jedno jej a preto nechapem preco taketo .... s komplexami tahaju do svojho zivota neusporiadaneho cudzich ludi ktorym ptm ublizia. okej on to zisti a zbavi sa jej dobre pre neho ale zrani ho tak ci tak ://

marianarem
4. júl 2023

Si svojpravna, o svojich cinoch rozhodujes ty. Ak podvedies partnera, tak preto, ze sa ty tak rozhodnes. Tvoje vyjadrenia zneju tak, akoby ta nejaky neovladatelny magnet mohol natlacit tomu druhemu do postele. Ale nie, len ty z vlastnej vole tam mozes ist.

rorino
4. júl 2023

🤦🤦🤦

stenarko88
26. júl 2023

K tomuto napíšem len jedno pokial vás niekdo priťahuje tak že ste to 42rokov nezažili pri bozkoch a dotykoch sa vám telo trasie naozaj cítite že ste obaja rovnaky sadnete si proste zimomriavky máte po tele máte doma 100%muza ale ten sex nieje taký aký by mal byť ale ľúbite ho čo mám robiť naozaj tento pocit možno nezažil hocikdo a ani ho nezažije neviem to proste opísať obidvaja vieme ako sme natom máme partnerov ale máme taký pocit že ťa príťažlivosť a túžba je silnejšia ako mi snažili sme sa naro nemyslieť nepisat si ale nedá sa to skrátka potrebujeme to ešte sme spolu nespali nechceme sklamať partnerov ale cítime proste že po sexuálnej stránke to bude peklo aj horoskop baran strelec nám to napovedá proste nevieme čo máme robiť ale tento pocit so neviete predstaviť je to ako niečo nád bohom naozaj ja som veriaca a naozaj vam ten pocit neviem opísať skrátka som to vážne za celý život nezažila ano páčili sa mi muži pozývali má vždy som odmietala a nikdy nič ale toto ja mám 42 on má 30 ale je tam neopísateľná túžba dajte niake zmysluplné rady prosím ďakujem

zooeynka
26. júl 2023

@stenarko88 zajacika chces opacit 🙂 A on starsiu zenu 🙂 Normalka, takych bolo aj bude. To co opisujes casom vyprcha, staci odstrihnut kontakt. Alebo to zivit, casom podvediete svojich partnerov a blby pocit voci nim zostane navzdy. Super.

stenarko88
27. júl 2023

@zooeynka není to tak ako píšeš máme svojich partnerov ale ťa príťažlivosť sa nedá opísať.samozrejme že na vzťah to dar nechceme a ja by som svojho nepodviedla ale ťahá ma to akl nikdy