Priťahuje ma iný typ žien ako je moja priateľka

michal3457
7. júl 2021

Chcel by som poprosiť o radu. S priateľkou sme spolu už 6 rokov, ale začínam cítiť stále viac, že ma viac priťahuje iný typ žien, priateľka je brunetka, páči sa mi, ale proste som začal vnímať na sebe, že ma viac priťahujú ryšavé ženy s inou pleťou. Neviem čo robiť, cítim sa zle pretože mám priateľku naozaj rád a rozumieme si, sme tu pre seba a nechcem o ňu prísť, nechcem ju podviesť, ale neviem ako sa vysporiadať so svojimi túžbami po iných ženách. Prosím o radu, nie o súdenie.

angel993
7. júl 2021

@michal3457 zober si ženu, ktorá vie variť. Krása časom pominie, ale segedin ostane segedinom. 😂

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janakuul
7. júl 2021

@michal3457 len ci by aj ona teba nevymenila...

michal3457
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michal3457
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikuska744
7. júl 2021

@michal3457 tak jej povedz, nech si prefarbi vlasy na rysavo

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21oktober
8. júl 2021

@michal3457 tak a je problém prefarbit si vlasy a používať svetlý makeup?

sona96
8. júl 2021

@21oktober ryby si bola v pohode keby ti chlap povedal, že sa mu páčia iné ženy a ty si máš začať farbiť vlasy a meniť farbu pokožky?

annamarin
8. júl 2021

@mb2021 Určite je to kvoli vlasom. 😂

0silvia0
8. júl 2021

@michal3457 akoze neviem co sa tu da radit... evidentne potrebujes vzruso, zivocisno a valcuje ta to. Obavam sa, ze potrebujes zivotnu lekciu ako "pre par noci touhy stratit vsetko" a potom si otrepavat hlavu o stenu a vyplakavat aky som bol debil, ked som tu svoju dobru frajerku podviedol🙄

miadi
8. júl 2021

@21oktober nie je to problem ale to by musela chciet ona koli sebe nie koli nemu. Ale aj tak by to Nebolo ono. Jeho proste nepritahuje a po x rokoch by chcel nieco ine. Keby ju miloval tak taketo povrchnosti neriesi . Zaroven je na nu zvyknuty a nevie to ukoncit,

ikonica
8. júl 2021

Povedz jej to cim skor... Das jej tak sancu najst si niekoho lepsieho.... A mozno sa dozvies, ze ani ty ju uz nevzrusujes lebo mas neviem ake vlasy a plet, malo zarabas ci nemas to spravne nadobicko ci iny dovod, len nevie ako ti to povedat....

lintu
8. júl 2021

Pred rokmi brunetka, teraz ryšavka, následne možno blondínka, plešatá.... No... a čo tak sa skúsiť ovládať? Zamestnať si hlavu nejakou inou činnosťou, aby si nemal kedy rozmýšľať nad hlúposťami. Každému občas uletí fantázia, no ty tou svojou začínaš byť akýsi posadnutý. Viac upriamuješ pozornosť na svoje pudy ako na svoj vzťah. V živote to predsa nie je len o nutnosti vlastnenia toho, čo sa nám páči. Ak nevieš čo so sebou, kľudne povedz o svojich predstavách priateľke. Buď ťa prizabije, vysmeje, kúpite farbu na vlasy/parochňu.... alebo ťa to vzrušenie veľmi rýchlo prejde, keďže už to nebudeš mať ako tajomstvo.

anjelicek26
8. júl 2021

Ono v hlave je to vzruso vzdy uplne ine, ako je to potom v realite. Navyse par krat pretiahnut a uvedomit si, ze ti chyba to vsetko ostatne, co mas u terajsej priatelky... sex je sex... rozpravaj sa s tou, ktoru mas a milujes ... rysave vlasy? Povedz jej to...ze by si ju chcel s takymi vlasmi vidiet... je uz na nej, co s tou informaciou urobi... ved fantazii sa medze nekladu..od rysavej parochne na sexualne hry ... po situacne hry, krasna neznama vonku, zopakovat si prve rande, ako keby ste boli cudzi, sex mimo domu, nejake to vzruso.. skus to najprv takto, mne neprijde divne, ze po rokoch cloveku trosku uleti fantazia, ale ries to tak, aby ti to neznicilo to, co si roky budoval...

barus26
8. júl 2021

@21oktober a ty by si to spravila? keby ti frajer povedal prefarbi sa a zacni nosiť iný makeup? no ja by som to neurobila určite

snazilka_bio_mamka
8. júl 2021

mne sa tiež páčia vypracovaní potetovaní opálení blondáci s modrými očami a americkým úsmevom :D nie, neopustím preto svojho chlapa, nechám si to pre seba :D

magnetk
8. júl 2021

Napísali ste , že priateľku máte rád. Slovo milujem ste nenapísal. Vaša priateľka bude mať pri vás časom veľké riziko, že ju budete podvádzať.

marianarem
8. júl 2021

@michal3457 Ked sa len pozries na nejaku inu zenu a uvedomis si, ze ta pritahuje, tak podla mna o nic take nejde. Vsak nech ta pritahuje. Ak vies ovladat svoje spravanie, ako pises, a ak vztah s priatelkou inak funguje, ako ma, tak sa podla mna nic hrozne nedeje.

lenkakravcova
8. júl 2021

@michal3457 Šesť rokov je dosť na to, aby bola vždy len priateľkou. 🙂
Ty by si mal miesto farby vlasov, ak chces s ňou ostať, začať premýšľať konečne nad zasnubami.

A inak ta farba vlasov je fakt najmenší problém. Existujú farebné šampóny na jeden dva mesiace. Existuje henna, ryšavá, prírodná farba. Možno aj ona uvíta zmenu farby a vpohode sa prefarbi takto na pár mesiacov alebo nejaké obdobie. Ja som si tiež farbila vlasy hennou - nie je to nejaká veda. Len jej o tom povedz.

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21oktober
8. júl 2021

@miadi
@barus26 ak by som chcela byt ryšavá aj ja tak ano, inak nie..Ženy sú ochotné urobiť pre mužov veci kde mnohé z nás, tie dominantnejšie by len oči otvárali.Trpia darebákov , alkoholikov, gamblerov, ignorantov tak jedny ryšavé vlasy sú nič.

21oktober
8. júl 2021

A ešte jedna vec , pre frajera by som to nespravila pre manžela možno ano.

trema
8. júl 2021

Ak je to bruneta s tmavsou, olivovou pletou, neviem, ci by jej rysava pristala a plet proste nezosvetlis.. asi by som ten vztah nechala tak, najdi si svoju rysavku a ona si najde tiez niekoho, pre koho bude ta najkrajsia

1mata
8. júl 2021

@michal3457 budu vzdy krajsie, mudrejsie a mladsie 🤷‍♀️pokial si sedite po vsetkych strankach, tak to neries a uzivaj si pekny 6 rocny vztach 👍

ella_price
8. júl 2021

Páči sami, ale- Mám ju rád, ale 😂 Hej, určite keď niekoho milujem, tak ho budem chcieť zmeniť 😀 Chlapče, teba keď jedného dňa ona nepošle do preč, tak už nikdy 😀

kvetinka75
8. júl 2021

@snazilka_bio_mamka presne tak, mne sa tiež páčia muži, ktorý sú opakom toho môjho, ale môjho muža milujem. A v tom je podstatný rozdiel.

dominikac321
8. júl 2021

zeny co tu radia prefarbit sa asi nikdy nesli z hnedej, hnedociernej farby na rysavu...

ella_price
8. júl 2021

@dominikac321 Hlavne vôbec čo tu radia zafarbenie 😀 Si neviem predstaviť, že by som prišla za manželom s tým, že hej, nechceš sa prefarbiť? Som si uvedomila, že sa mi viac páčia typy chlapov s tmavšími vlasmi 😀

matqa411211
8. júl 2021

Robite tu neviem aku vedu z toho a z chlapa neviem co lebo ho pritahuju fyzicky aj ine zeny, akoze, vam sa nikto okrem vasich poloviciekv vyzorovo nikdy nikto nezapacil? Ze ste si nepovedali, hm tak ten je fesak? Co je na tom zle ? Ak si myslite ze vasi muzi toto nerobia tak ste pekne naivne