Prirodzená vôňa partnera

25. okt 2021

Zienky moje, pisem anonymne lebo neviem ani ako to opisat.
S partnerom sme boli 3 roky na zaciatku mi vonal teraz po 3 rokoch je pravda ze pribral 10kg to mi vobec nevadi . Len mne prestal ako muz vonat.
Viem ze to nema nic spolocne s KG.

basska_b
25. okt 2021

Podľa mňa je to ako so ženou tiež. V čerstvej zaľúbenosti vylučuje žena feromony a mužovi viac vonia, dokonca sa to dá kúpiť v seks shope ako sprej, niekde som čítala rozhovor s majiteľkou seks shopu 😀 čiže moja teória je, že muž už ťa považuje po 3 rokoch za "istú" a prestal vylučovat takéto veci.

miadi
26. okt 2021

Hmm ked mà clovek o 10kg viac tak sa aj viac spoti a tym co zje aj inak voni. Clovek ktory je vela cesnaku hnet pachne inak alebo pivo atd.

zuzitko74
26. okt 2021

Aj antikoncepčné tabletky môžu veľmi ovplyvniť vnímanie vône partnera.

andrea_82
26. okt 2021

Nemala si koronu? Ja napríklad po jej prekonaní aj sama sebe voniam inak.

kaki3
26. okt 2021

Moze to byt aj tou vahou, ale tak clovek sa pachy menia, viem to aj podla seba, ze ine je to na jar napriklad a ine takto na zimu, na jesen. Ale uplne chapem, ze toto je vec o ktorej sa neda len tak porozpravat.

krisbar
26. okt 2021

Imho 10kg spravi vela. Tych 10kg nenabral len tak. Zacal sa uplne inak stravovat a tym padom aj inak sa poti, ine veci z jeho tela odchadzaju.

vikinka128
26. okt 2021

Ja to mám úplne rovnako a nechápem.. 🙈

karolinakr
26. okt 2021

Nech zmení stravu, var mu dietne nenápadne

pupavica
26. okt 2021

Myslím že aj stravou to je a určite tou váhou. Zažila som to a dokonca sa mi aj začal hnusiť☹

simca06022011
26. okt 2021

Aj mne moj chlap smrdi :D strasne... v poslednej dobe a myslim, ze to bude aj tym, ze mi ide na nervy :D

radkaradix
26. okt 2021
zabludenadusa
26. okt 2021

Mohla mu klesnúť hladina testosterónu.

mrva
27. okt 2021

ja som to mala opacne. Mne vyslovene pachol (ale len mne), ked chudol. On je dost extremista v tomto a ked da rozhodne, tak to da. A chudol tychlo. Zhodli sme sa, ze sa z neho vyplavovali toxiny. Teraz, ked chve schudnut, tak pomaly. Vtedy je to ok.

mareri
28. okt 2021

mne moj vonia a pravda je, že odkedy mu kupujem parfemy s feromonmi, vonia mi ešte viac. Vonia mi tam dole, pretože milujem oralny sex.