Priateľ sa prestal ako keby snažiť

rozalka_13
21. jan 2022

Prosím vás, aký máte názor na takúto situáciu. Priatel sa prestal akoby snažiť,(nejde len o kvety) kedysi mi kupoval priateľ kvety len tak pre radosť a časom prestal, už vyše roka nič. Ja vieeeem, že nezáleží na kvetoch, že sú v živote podstatnejšie veci, ale kedysi ma aj viac objímal, teraz pokial mu nepoviem, tak sám už nepríde 😓 tvrdí že ma miluje, ale veľmi mi chýba

pribinak
21. jan 2022

@rozalka_13 ty mu niekedy niečo kúpiš?

basska_b
21. jan 2022

A povedala si mu to?
Ja som citala super heslo Jara Duska
"Kdyz neco chces... rekni to..."
Chlapi nevedia citat myslienky... zeny su v tejto discipline trochu lepsie, ale ani ony to nevedia 😁

dzulli1980
21. jan 2022

A čo čakáš? ... aj mne môj kupoval na začiatku kvety, na každé rande nosil ... dnes sme manželia, máme dieťa ... chodí do práce, stará sa o rodinu, venuje sa dcére, kvety mi už dávno nenosí a žeby som skrz to bola nešťastná sa nedá povedať ... iné veci sú u partnera dôležité ... vlastne ani nepamätám, kedy mi niečo kúpil len tak ... napriek tomu by som ho nevymenila, zarába, nechodí za ženskými, nechľastá, nebije ma, čo mu poviem, hoc aj tisíckrát musím pripomenúť, urobí ... žijeme si taký štandardný manželský život ... mám zlý deň, prídem za ním, prosím Ťa, poriadne ma vystískaj (pretiahni), mala som na ch.u.j.a deň a OK, urobí to ... ach jaj, chlapovi musíš na rovinu povedať, inak sa nedovtípi čo, prečo, ako, načo, začo.
@rozalka_13

bennn
21. jan 2022

Však nikdy to čo bolo na začiatku nebude trvať večne. Aj tak je to podľa mňa vyhadzovanie peňazí zbytočne... každopadne si mate rozumieť, nie kvety si nosiť. Objimanie na silu je oničom. Musia chcieť obaja.

rozalka_13
autor
21. jan 2022

@pribinak práveže áno, keď vidím maličkosť vždy pomyslím že jeho to poteší, kúpim radšej jemu ako mme

rozalka_13
autor
21. jan 2022

@bennn veď práve, áno viem že kvety a podobne sú zbytočne vyhodené peniaze, len ide o princíp, že úplne mám pocit, že ma berie ako samozrejmosť

rozalka_13
autor
21. jan 2022

Prečo mám pocit, že z neho vyprchá tá láska 😪 ja sa tak moc snažím

elizabet173
21. jan 2022

@bennn vyhadzovanie peňazí zbytočne? To by bolo vtedy, ak by muž kupoval kvet denne po ceste z práce, aj to neviem, či. Keď dá pár eur za krabičku cigariet, to je Ok a ešte si tým poškodzuje zdravie, ak dá za kvety je to vyhadzovanie peňazí? Nemyslím si, že to, že niekomu robíš radosť, je vyhadzovanie. A je fuk, či je to za kvety pre ženu, alebo vstupenka na futbal pre muža. Moji rodičia si robili prekvapenia a kupovali drobné darčeky celý život a ich manželstvo bolo veľmi krásne

vler
21. jan 2022

@rozalka_13 Nepovedala si dost podstatnu vec: ako dlho ste spolu? Je skutocne rozdiel ked je vztah parmesacny vs niekolkorocny vs dlhorocny

bennn
22. jan 2022

@rozalka_13 snažiť sa musia obidve strany, ale to musí ísť tak prirodzene... Keď to tam nie je , tak to nemá zmysel.

bosorka2302
22. jan 2022

neviem mne nosi kvety aj po rokoch, sice nie tak casto ale nosi

liljana
22. jan 2022

Ak si predstavujes, ze realny zivot zeny vo vztahu je od rana do vecera dostavat kvety, darceky, vecere, dovolenky,.. tak musis este trosku dospiet. Respekt, laska, spolocne splacanie hypo, pomahanie si doma ... su dolezitejsie, ako ho nutit, aby kazdy den okrem vsetkych povinnosti niekolko hodin travil vymyslanim a kupovanim pozornosti pre teba.

marca12
22. jan 2022

@rozalka_13 nie su to vobec zbytocne vyhodene peniaze. Moj kedykolvek niekam ide povacsine mi donesie kvety,vie,ze ich mam rada. Bud rezane alebo semienka na zasadenie do zahrady,cibulky kvetov na zasadenie,krik do zahrady a podobne. Hovorila si mu,ze ti chyba? Ze o vztah sa musi stale snazit? Ale zase nesmie to byt nutene. Vztahy si prechadzaju mnohymi fazami,nikdy to nebude ako na zaciatku. Zvycajne po dvoch rokoch opadne prvotne snazenie spadne do takej rutiny,co mnohe zeny znepokojuje,leno to uz nie je ako predtym. Ale prave ta rutina je super,len sa treba snazit udrziavat vztah. Ak som nespokojna a nieco by som chcela vylepsit,poviem to. Netreba to nechat spadnut do takeho stereotypu,ze uz nebudete mat nic spolocne a budete len ako spolubyvajuci.

sense
22. jan 2022

Ako dlho ste spolu? Zrejme prvotná zamilovanosť pominula a nemá potrebu ta dobíjať. To ale nemusí znamenať že ťa nemiluje. Sú muži kt donesú žene kvety aj po rokoch len tak, sú muži kt to nerobia a neznamená ze ženu neľúbi a, len prejavujú lásku inak

Aktivo vzťahu niečo nevyhovuje treba komunikovať bez emócií a hlavne bez výčitiek.

elizabet173
22. jan 2022

@rozalka_13 možno je chyba v tom, že sa príliš snažíš. Ako dlho ste spolu? Ako trávite voľný čas? Čo intímny život? Viac ako tie kvety by ma trápilo, že nemá potrebu ma objať

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rozalka_13
autor
22. jan 2022

Ďakujem všetkým za odpoveď... sme spolu 6 rokov 🙂

karolinakr
23. jan 2022

No však to je ako s chvalenim? Muži chcu byt chvaleni a rešpektovani,a by sa citili dobre, ženy objimane alebo obdarovane, aby sa citili milovane..čo je na tom nepochopitelne? Ked niekto napíše, že starať sa o pocity ženy je strata času tak to musi byť debil alebo niečo inšie....však nechvalte mužov pripadne ich furt kritizujte a holavne v posteli a uvidite, aki budu "spokojní!" žena sa nonstop musi doprosovať, aby jej potreby boli naplňané, to je trápne..

kittykat22
23. jan 2022

@bennn zbytocne vyhadzovanie penazi na kvety? Ty skblos 😀😅

kittykat22
23. jan 2022

@rozalka_13 mate deti?

rozalka_13
autor
23. jan 2022

@kittykat22 nemáme, ale snažíme sa