Priateľ nemá záujem

dzarika
2. feb 2023

Baby ma to niektorá podobne ako ja ? Mam priateľa mame spolu dieťa, lenže v poslednej dobe je nejaký divný, vôbec nemá záujem o malého absolútne sa s ním nehrá,nehovoriac o mňa záujem pomaly žiadny, furt len vysedava pri tej jeb**** hre na Xbox, furt celé dne len príde z roboty, s nami ani vonku ani nikde všade xhodik so synom sama,malý bude mať dva roky

janetinka27
2. feb 2023

@dzarika ahoj a ako reaguje, ked mu to vycitas?
povedala by som mu, nech sa bud vrati do detskej izby ku rodicom alebo nech sa sprava ako partner a otec

aurorastone2
2. feb 2023

@dzarika no moja "úprimnú sústrasť" mam kamošku co je s chlapom 10!!! rokov, deti síce nemajú ale jedine co majú spoločné je sex, ináč jedine co on vlastne robí je to ze chodí do práce a zvyšok dna/noci hra wowko, bývajú v obrovskom dome jeho mami čiže ešte ma aj mama hotel a servis ... Už sa s ním 5krat rozišla aj snubak 2krat vrátila ale nezmenil sa a nikdy sa ani nezmení podľa mňa, ma 37 rokov...nevidim to ružovo... Jedine vy*ebat PC von oknom a vypnut okrem internetu aj elektriku... Je mi to ľúto ze máš takého partnera ze sa nechce zmeniť ani kvôli malému, drz sa 🥺

paulinam99
2. feb 2023

@dzarika A priateľ má koľko rokov ? Do 30-tky sú muži spravidla ešte deťmi ... takže herné konzoly potrebujú k životu.

P.S.: Bolo by lepšie, keby sa venoval milenkám ? V 50-tke budeš hovoriť, zlaté herné konzoly. 😉

zelenakobyla123
2. feb 2023

@dzarika zahraj si s ním😆

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
foterlotor
4. feb 2023

Pozeram, ze si beriete chlapcov - velke deti 🙂)

zuz02
4. feb 2023

Tak to nemáš partnera, ale ďalšie nezrelé dieťa. A navyše závislé od hier. To, čo už popisuje je závislosť. Ak nedokáže vo svojom voľnom čase robiť niečo iné, len sa hrať, tak tam je to už závislosť. A to je už potom len život s človekom, ktorý je závislý ( hry, alkohol, drogy...) Tie hry sú v spoločnosti bagatelizovane, ale je to závislosť, aj keď si ju ľudia nepripúšťajú.