Priateľ na pokeci

micusa2222
23. apr 2023

ahojte...mám 4-ročný vzťah,myslím, že fajn, nemáme problémy, ani finančné, ani v práci...ani v súkromí..sme úprimní jeden voči druhému...ale-dnes som našla na pokeci môjho priateľa, dokonca s jeho fotkou,kde píše, že hľadá nových priateľov...neviem, čo s tým...ďakujem za radu..

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hodiny22
23. apr 2023

@micusa2222 tiež som si myslela že sme k sebe úprimní … potom som zistila že az tak veľmi sme k sebe úprimní neboli 🤷‍♀️

mamkalentedkova
23. apr 2023

To je nejaký nový profil ? Možno si ho založil už dávno ..teda neviem ,kedy bol naposledy aktívny .Ak si hľadá len nových priateľov tak pohoda nie ? Aj keď ,na pokeci ..neviem ..Asi by si sa mala opýtať jeho .

lienka9
23. apr 2023

@micusa2222 ja som na pokeci uz asi 100 rokov,este som manzela ani nepoznala.doteraz tam obcas zajdem,a pozriem sa ci mi nejaky email neprisiel (obcas som davala koli reklamam ci nejakej sutazi)..mam tam vyplneny profil,dokonca som pred 2rokmi aj foto zmenila,len tak z dlhej chvilky..a nehladam tam naozaj nikoho..tak sa proste opytaj frajera ci tam este chodi a naco.

spadnutaslivka
23. apr 2023

a ty si tam čo robila?
Inak keby ste boli voči sebe takí úprimní, vôbec by ti nenapadlo písať na MK, normálne by si sa ho opýtala. A ak ide len o nových priateľov, tak nevidím dôvod, prečo by nemohol hľadať nových. ČI svet mimo teba už neexistuje? Ale to už je asi na inú debatu.

syslik81
23. apr 2023

tiez som na pokeci a aj priatel .. dokonca sme sa cezen aj zoznamili .. tiez tam chodim -mam tam email .. s jednym chalanom obcas prehodim spravy - nic s nim neriesim len si pokecame co kto nove .. vie o mojom ja o jeho priatelke a samozrejme aj moj priatel vie ze obcas prehodim par slov .. veri mi a ja mu nedavam dovod neverit .. mam pokec otvoreny kedykolvek ked sme spolu takze vidi co tam mam alebo nemam ..

domkakvet
23. apr 2023

@micusa2222 ja by som mu napisala, ci popise atd. samozrejme, ze akoze to niesi ty a uvidis ako bude reagovat.

micusa2222
autor
23. apr 2023

ďakujem za všetky pozitívne aj negatívne rady..

micusa2222
autor
23. apr 2023

@jj298 nie..

sergejj
24. apr 2023

@micusa2222 a to ze si tam ty on vie? Ci ty potajomky mozes a on nie? 😀🫣 ani jeden zadany tam nema co robit

micusa2222
autor
24. apr 2023

@sergejj ja som tam už nie , odkedy sme sa dali dokopy..ale mala som nutkanie pozrieť..či náhodou..a on tam..