Priateľ ma podozrieva z nevery

kika728239
29. nov 2021

Prosim vas stalo sa to niekomu uz ? Je to sice divne ale prosim dajte mi vediet
Mala som s priateľom pohlavný styk proste sme po nejakej dobe maly análny sex nemavame ho často a išlo dnu ako po masle ako keby som ho mala kazdy den nechápem tomu pretoze za každým ked sme nato išli išlo to ťažko neviem co si otom myslieť mam nejaky problem ? mam obavy
Moj priateľ ma kvoli tomu podozrieva z neverí a ponižuje ma kvoli tomu

agacela
29. nov 2021

My mu to mame vysvetliť ? No bola si viac uvoľnená … čo viac k tomu môžeme my povedať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika728239
autor
29. nov 2021

@viestta Mate pravdu no je strašne žiarlivy nikdy by som ho nepodviedla sama som bola prekvapená ked sa to stalo a on mi teraz kvoli tomu špini moju hodnotu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika728239
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pet888
29. nov 2021

Nemas ziadny problem so svojim telom,len s velmi nespravnym partnerom..Nenechaj si sliapat po vlastnej hodnote a ublizovat si chlapom,co nema dostatok vlastnej sebahodnoty..toto su chori ludia,ty mu nepomozes,ale vies pomoct sebe,ked ho opustis,nech ti bude akokolvek tazke🙏🏻

kika728239
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
30. nov 2021

Mas problem ale nie s tvojim ritnym otvorom ale stym tlkom co si si ho pustila donho. To musi byt strasny primitiv. No Jasne podviedla si ho s konom Preto to islo lahko. Toto nemoze byt realna tema Bud si troll alebo .. este aby Ta ponizoval za konecne bezproblemovy anal. Chore.

natassha1
30. nov 2021

tak ten by sa mal asi lepsie vyspat a ked ti neveri tak potom neviem aky to ma zmysel, aby ma niekto za takychto okolnosti podozrieval, ved je to smiesne.

greywolf
30. nov 2021

@kika728239 mozno si len mala hnacku a on sa cudujeze to islo lahko 😀 utekaaaj od takeho.

kikus7
30. nov 2021

@kika728239 Chorobný žiarlivec? Utekajte, inak skončíte s takým veľmi zle.

elysiacik
30. nov 2021

Keď ti neverí a toto si myslí, no tak budiš, ale ak bude si toto myslieť zakaždým kvôli nejakej maličkosti, tak ďakujem pekne, to by som nedala žiť s takýmto človekom.

lucik90
30. nov 2021

@kika728239 Kam sa podela tvoja sebaúcta? :( Rýchlo preč od neho a pracuj na svojom sebavedomí a nauč sa vážiť si svoje telo a svoje zdravie.

sima338
2. dec 2021

To je debil, jediné, čo sa dá k tomu povedať...Ide len o mieru uvolneniu, nič viac, každý rozumný chlap vie, idiot ako on povie toto..

jaskolka
2. dec 2021

Bože kde sa takí blbci berú? Tu podozrieva, lebo "ľahko šiel anal" v inej diskusii chalan salie, lebo priateľka ma v mobile 3 fotky seba v bielizni a kuká na ňu kamarát, tak iste ho podvádza...
Ešte akú debilinu si chlapi vymyslia? A ženy im budú to trpieť? 🙉🙈