Priateľ má nadrozmerne veľký penis

24. júl 2022

Dievčatá, jednu vec na úvod vám prisahám. Táto diskusia je real. ja som real. Chodím sem často a práve preto zakladám túto tému ako anonym, pretože ma poznajú aj kolegyne s týmto nickom a nechcem, aby vedeli o tom, čo idem riešiť. zatiaľ je to čerstvé ale...

...mám nového priateľa. dajme tomu, že sme spolu naozaj čerstvo ako pár a keďže sme sa už nejaký ten čas ako kamaráti poznali, skúsili sme spolu sex.

Ešte aj keď to píšem tak sa mi červenejú líca 😀 jeho penis má tak 23 cm a viac, nič podobné som nevidela. veľký a hrubý 🙊..mňa to extrémne bolelo, skúšali sme rôzne polohy. nešlo nič. nakoniec som aj zakrvácala. na druhý deň zasa, išiel na to pomaly, potom sa rozbehol ale zasa bolesť jak keby mi niekto do krčka zaživa Ďobal (aj ďobal vlastne 😀)

Ja ho ľúbim, veľmi. sex je pre mňa dôležitý a verím že nájdeme spôsob, ako ísť na to, aby to nebolelo.
a tu nastáva otázka: prosím baby ktoré máte skúsenosť a žijete s mužom, manželom s nadrozmerným penisom. dá sa to nejak vytrénovať časom ? poznáte možno polohy v ktorých je to slasť ?

nemusíte mi písať do diskusie svoje skúsenosti ak je to osobné, len mi napíste do komentu slovo "správa" a ja sa Vám ozvem pod svojim nickom do správy. ♥

baby toto som ja ešte naozaj nezažila a preto potrebujem seriózne rady ♥ Ďakujem Vám každej

lowe123
24. júl 2022

Viem že píšeš dievčatá ale prvá vec , jemu teda závidím 😂, druhá ty si asi chudší typ postavy alebo?🤔 Pretože myslím že ženy viac pri sebe majú celkovo inak stavané telo aj panvu čiže to ľahšie dajú . Myslím že ak si ten typ skinny ako sa zvykne hovoriť tak veľké šance sa tomu prispôsobiť nemáš .

sszuzu8
24. júl 2022

Budem za blbú ale vždy keď sa zoznamujem a dôjde téma k tomuto rovno sa opýtam na cm 😄 ak je viac ako 16 ani do toho nejdem. Som úzka žiadna rozbitá jaskyňa 😂 potom neriešim ci to boli alebo nie pretože viem ze to je tak akurát a dá sa s tým pracovať.

terina25
24. júl 2022

Skuste pouzit lubrikant ,pojde to lahsie.

autor
24. júl 2022

@lowe123 som 180 cm dlhá ale vyšportovaná, po dvoch pôrodoch 😀 lenže to je prd platné lebo som tam dole úzka.
a moc mu nezáviď, on chudák povedal že všetky baby od neho ušli čo ich to tak bolelo jak mňa ☹ je z toho na prášky

lowe123
24. júl 2022

@terina25 myslím že tam nejde o to či ide dnu ale či sa zmestí dnu 😅

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lowe123
24. júl 2022

Neviem ale zasa je to možné , ja som počul že tak 17 je ideál 😂 ale to je podľa mňa blbosť .

Kým ho chalan nemá veľký chce ho mať a potom je to asi naopak . To sme my ľudia asi

maranta_leuconeura
24. júl 2022

Mala som takeho partnera, rozisli sme sa (nie kvoli tomu) a nie je mi za tym smutno 🤔 A to podotykam mam rozne hracky aj vacsie, ale nemam stale chut a nie som stale dost uvolnena na ,,rozorvavanie vnutornosti" (len obcas 😆). Casom si zvyknes, bez lubrikantu to nepojde asi nikdy a bohuzial, on sa musi naucit, ze nemoze ist nadoraz. Ale staci tyzden bez sexu a bude to zas tesne 🤷

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domireb
24. júl 2022

@lowe123 nie, to je či baba tenká alebo veľká, nemusí automaticky znamenať, či sa do nej vôjde viac alebo menej
@autorka ja som to kvôli tomu skončila. Nikdy som nepreferovala veľkých či hrubých, bolí to, nejde, neužila som si to, taký sex pre mňa nemal zmysel. Ale zase u mňa neboli až také city, tak som nemala ťažkú voľbu. Tu sa dá jedine voliť správne polohy a snahu z jeho strany. Dala by som s ním priamy rozhovor, buď to pochopí alebo za to nestojí.

savoya
24. júl 2022

Radsej velky a hruby ako maly a tenky.

kabba
24. júl 2022

Tu jedine dlha predohra na uvolnenie, casty sex a najlepsie poloha, kde si ty hore, aby si si mohla sama urcovat tempo a hlbku vniku, aby ti nenarazal na krcok maternice.

lowe123
24. júl 2022

@savoya Myslím že vidíš svet čierno bielo 😆

lowe123
24. júl 2022

@kabba opäť pohľad z mužskej strany , kedže autorka písala že je to hora svalov , tipujem že je to chlap čo zbožňuje sex a určite aj polohu odzadu , čiže slovíčka ako sama a korigovať . Zrejme to ajtak povedie k jeho frustrácií , chlap musí mať pri sexe slobodu .

kabba
24. júl 2022

@lowe123 tak ked uz ten chlap prisiel o tolko priateliek, kvoli velkosti, tak sa musi naucit, ako s nim narabat. Zial, nemoze bezhlavo zasuvat kolko sa mu zachce. A pre zaciatok, ked ju to boli to je najvhodnejsie. Ked sa casom prisposobi, tak mozu skusat aj ine aby boli obaja spokojni. Ale zaciatok budu musiet obaja pretrpiet… doslova!

stanulienkat
24. júl 2022

Sorry...a my ti ako mame pomoct, ked ani foto nedas???🙄😁

lowe123
24. júl 2022

@stanulienkat 😆😆😆 , A že modrý koník je pre slušné mamičky !!!

54tinka54
24. júl 2022

Oj teda 23 a viac to už je mega… musíte voliť polohy kde nebude hlboký prienik. Skúste napr lyžičky. Pripadne ty hore ale chrbtom k nemu a zakloníš sa dozadu. Pripadne aj poloha “na stojáka by mohla byť v tomto prípade fajn.
A samozrejme dlllha predohra, musí ťa poriadne pripraviť. A lubrikant.

hesloveslo
24. júl 2022

@kabba prepáč ale to je blbosť. Môj partner má 24 a tiež hrubý a táto poloha je ozaj nepríjemná.
@anonym mala som ten istý problém pomohol lubrikant a pomocný umelý penis vďaka ktorému som sa dosť roztiahla a už nemáme problém. Horšie je keď zrovna trafime ovulku vtedy to ozaj boli

michaelad97
24. júl 2022

Chceme najprv fotku a potom ti poradíme! 😂😂😂😂🤪🤪🤪🤪🤪 (v rámci srandy samozrejme)

lowe123
24. júl 2022

@kabba Má to tú výhodu že keď si ju prispôsobí pre seba , iný jej už nebude pasovať a to doslova . Ajkeď pochybujem podľa toho čo autorka písala že sa ešte môže tak ľahko prispôsobiť . Keď si uvedomím že ja by som v pohode prijal ešte 6 cm a možno aj viac a to nemám čo sa týka dĺžky žiadny podpriemer .

laurita285
24. júl 2022

@lowe123 ja som "veľká " baba, mam skoro 180 cm a 70 kg a teda o veľké vtáky nemám záujem lebo ma to pichá až v bruchu a po sexe ma bolí celé brucho, toľko k tvojej domnienke

54tinka54
24. júl 2022

@lowe123 k tvojej domnienke.. aj chudší typ ženskej postavy môže mať širokú panvu a naopak. Takisto dlzka vaginy nezalezi od toho ako je žena vysoká či koľko má kíl. Cize tvoja domnienka nie je správna. 😀

autor
24. júl 2022

@savoya no ano, kym to nemáš v sebe. potom maš pocit že ti doktor robí stery z krčka maternice celú noc 😀
@stanulienkat
@michaelad97 baby neštvite ma lebo ozaj vám ho cvaknem 😀 vyzerá to naživo ako fotomontáž, dobre že nie po kolená. neviem sa inak naňho vynadívať 😀

lowe123
24. júl 2022

@54tinka54 Pointa je že som mieril k panve , chudá baba má málokedy rozvinutú panvu (teda ak nerobí nonstop drepy alebo nieje latino ) , domnika je správna len nepochopená .

stanulienkat
24. júl 2022

Tak sa neser a hod sem jednu😁😁🤣🤣

autor
24. júl 2022

@laurita285 áno tá bolesť brucha - teraz to mám. :( a trošku som aj špinila.

autor
24. júl 2022

@stanulienkat no dnes spolu nie sme.. ale zajtra, keď sa podarí. zasa to nie je iba tak. musím to urobiť aby nevidel 😀 aj keď dnes som mu povedala že toto by mali vidieť všetky ženské oči pre potešenie 😀

stanulienkat
24. júl 2022

😁🤣🤣🤣radsej nie, nech o neho neprides

hennyinnsbruck
24. júl 2022

Ja si myslim ze casom si to tam dole zvykne .s mojim ex manzelom som mala rovnaky „problem“ a casom to slo👍