Priateľ je častejšie s kamarátom ako so mnou

veronika284
18. nov 2022

Dobrý večer, mám takú otázku...
Mám priateľa, ten môj priateľ má najlepšieho kamaráta.
V poslednom čase je s ním častejšie ako somnou.
Mal problémy, tak ten kamarát prišiel bývať k nemu. Samozrejme že je tam aj keď ja tam nie som.
A mám podozrenie že majú k sebe veľmi blízko.
Pýtala som sa toho môjho priateľa, či ho ma radšej ako mňa a povedal mi že on je iba jeho kamarát a že ja som jeho frajerka. No sem tam ho predomnou aj tlapne po zadku, čo si o tom myslíte? Hovorí o ňom stále aj v možnosťou čísle, keď mu ja napíšem že co robí, odpise že idú spolu pozerať film a spinkať..
Myslíte si že môžu byť niečo viac? Lebo v poslednom čase sa vyhovára ale som si istá ze v tom nie je žena, je za tým tento kamarát ďakujem za odpoveď

zuziiiii
18. nov 2022

Akože chlap chlapa tlapne po zadku? 🤦‍♀️
Tak keby po pleci ok ale po zadku? Sú buzeranti potom?

catch22a
18. nov 2022

mozno je bi

veronika284
autor
18. nov 2022

@zuziiiii mám podozrenie nato ze sú, ale ako to mam zistiť? Aby som si bola istá

koniarova
18. nov 2022

Vymyslené.😉😉

veronika284
autor
18. nov 2022

@koniarova prečo by to bolo vymyslené? Veď toto sú skutočné problémy, a ja neviem čo ďalej je to človek s ktorým si viem naozaj predstaviť celý život, a takéto zistenie zabolí

zuziiiii
18. nov 2022

@veronika284 no tak je teplej co už 🤷‍♀️

ruzovakrava
18. nov 2022

@veronika284 tak asi len prísť na neohlásenú návštevu po tom ako ti napíše že idú pozerať film a spinkať.

veronika284
autor
18. nov 2022

@ruzovakrava ďakujem to je celkom rozumný nápad

zuzanna33
18. nov 2022

@veronika284 pravdepodobne je podľa toho čo píšeš len ti nechce ublížiť tak to tají

ketrint
18. nov 2022

@veronika284 a prečo si potrebuješ byt ista a mat nejaký dôkaz? Máš právo sa zariadiť podľa seba, ak Ti vzťah (z akéhokoľvek dôvodu) nevyhovuje… a nepotrebuješ to nikde dokazovat že si mala padn dovod…
Každopádne drz sa. ✊✊

drake122
18. nov 2022

Však sa k nim pridaj do trojky🤣

malacibulka
18. nov 2022

Co chces, sadu na odhalovanie gayov? Ked nechce tak sa ti neprizna. A ked sa citis zle tak odid.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danica2711
19. nov 2022

ja fakt nechápem tieto problémy, ako zistím, ako naznačím atď... no spýtam sa! Je to háklivá téma, ale aj tá sa dá zvládnuť slušne a na úrovni, a s jasným výsledkom. A len tak na okraj, fakt ti dospelý chlap napísal, že ide SPINKAŤ?!