Priateľ chce, aby som kupovala kondómy

22. feb 2024

Priateľ chce, nech kupujem kondómy. Chce len jedny konkrétne, čo sú v obchode, takže ich neviem objednať. Povedala som mu, že ja to určite kupovať nebudem. Naposledy mi však “pohrozil”, že teda nebudeme sexovať, ale budem ho len fajčiť. Podľa vás je to normálne? Som povinná to kupovať aj ja? Podotýkam, že ja som nikdy sex, ani nič nevyžadovala. Sexujeme, keď chce on, o to viac divné mi to prišlo.

bbshop
22. feb 2024

Kondómy su očividne váš najmenší problém

doris11
22. feb 2024

Koľko máte rokov? 😀

0silvia0
22. feb 2024

A ked ty chces sexovat a on nie, tak ta posle domov?

crazy_cat_lady
22. feb 2024

suhlasim s nazorom vyssie, priatel ma kolko? 18? sexovat chce, kondomy kupovat nechce, tak riesenim je fajka od teba, no to je naozaj partner na pohladanie :D

zojanka
22. feb 2024

🤣🤣 Že budeš ho len fajčiť... 🤣🤣 By som sa z chuti zasmiala a povedala mu či sa chce staviť. Tam by som túto absurdnú debatu ukončila a po takejto poznámke ich už z princípu nekúpila, aj keď inak by mi to problém nerobilo. Nerobil si len srandu s tou poznámkou?

viestta
22. feb 2024

No tak nebude sex. Ale ani priatel. Ci?

autor
22. feb 2024

@0silvia0 písala som tam, že ja som nikdy sex nevyžadovala. Čiže sa také niečo nestalo

barbora0308
22. feb 2024

Takze ty ani sex s priatelom nechces ? 🫣

autor
22. feb 2024

@zojanka ja akože tiež dúfam, že si srandu robil, ale tak neviem. Uvidím, či to myslel reálne, až keď sa mu tie kondómy minú

autor
22. feb 2024

@barbora0308 nie som v tomto iniciatívny typ. Buď som mala len nejaké narážky, alebo náznaky

viestta
22. feb 2024

Ty si uvedom, ze nie si nafukovacia Anca, ktora sluzi len na jedno. Nechce kupovat kondomy? Nebude sex. Ale ani oral. Moze sa obratit na Anicku Dlanovu.
(druha vec je, ze to ti asi este nedoslo, pan je pekne sebecky a aj bezohladny)

mabenn
22. feb 2024

mas niekolko moznosti, kedze to za vas nikto odtialto nevyriesi: 1) kupovat kondomy, 2) nesexovat, 3) pochopit, ze je problem niekde inde (toto bude ale na dlhsie)

crazy_cat_lady
22. feb 2024

@autorka a aky je jeho dovod, ze nechce kupovat kondomy? sa hanbi?

viestta
22. feb 2024

@crazy_cat_lady pan bude este aj setrny, taky kondom, to je riadna polozka, vsak by nemal na chlieb...

crazy_cat_lady
22. feb 2024

@viestta :D :D tak ano, tu fajku by mal napriklad zadarmo.. mudry chalanko :D

autor
22. feb 2024

@crazy_cat_lady možno chce len ušetriť a chce nech ich preplatím ja. Zvládol to kúpiť raz a nijakú ujmu z toho nemá. Podľa mňa by to prežil znova

crazy_cat_lady
22. feb 2024

@autorka neviem ako dlho ste spolu a kolko mate rokov, ale zaklad vztahu je komunikacia. takze sa ho spytaj, preco ma problem s kupovanim. a hlavne by som velmi spozornela pri jeho spravani aj v inych situaciach, podla toho co si napisala, mi chlapec pride pekny sebec, tak ci to je iba v posteli, alebo aj v inych veciach..

tamitamitami
22. feb 2024

Keď zvládneš sexovať tak snáď zvládneš kúpiť aj kondómy 😂.
My keď sme ich chvíľu používali tak sme ich vždy pri sebe mali obaja. Ja som si kúpila do kabelky, on kúpil domov. Normálna vec....

nyusika
22. feb 2024

Až teraz som už videla všetko 😁😁😁😁😁😁😁😁😁

autor
22. feb 2024

@crazy_cat_lady veď ja som mu na to hneď povedala, že si bude honiť. A ja to myslím vážne. Čiže podľa mňa si rýchlo rozmyslí, či ich kúpi

autor
22. feb 2024

@tamitamitami no nie. Nebudem v obchode, kde robí moja mama, kupovať kondómy. Ja tam nechodím a isto kvôli tomuto ani nepobežím

doriiis
22. feb 2024

Akých exotov máte niektoré vedľa seba 🤦

mmoni89
22. feb 2024

Treba podotknut ked budes platit ze To je pre kamarata 🤣toto.pouzival kazdy chlap u nas v lekarni ked kupoval kondomy,vzdy ma to pobavilo😄to len na odlahcenie,co si myslim o tvojom.milom to asi hovorit nebudem

minka201
22. feb 2024

Prosiiim, nech je toto len troll 🤦🤦🤦🤦

proste0monika
22. feb 2024

Ja vam ich kludne behnem kupit aj do zasoby,len ich hlavne pouzivajte prosim vas....

diewcatqoo
22. feb 2024

Toto je urcite troll, ktory tu dnes cely den zaklada debilne diskusie. Urcite v ich okoli neexistuje ziaden iny obchod, len ten, kde pracuje mama autorky.... 🙄

nikpa
22. feb 2024

By som ho os*rala 🤣😅🤣😅 to je poriadny luzer. Moja odpoveď by bola, tak si ho budeš len honit keď nekúpiš kondómy. Co si ty volaka platená štetka?! Pre neho evidentne áno ale zadarmo, teda za kondómy 🙈🙄😅 Dievča ale rýchlo sa na neho vykašli.

nyusika
22. feb 2024

Nerozmysli...nájde si ešte sprostejšiu, čo mu ich aj darčekovo zabali 😁😁

neferneferuaton
22. feb 2024

Ma ta na sex dievca... Očividne mu staci fajka

pbra40
22. feb 2024

Ty si určite tá istá osoba, ktorá sa ru sťažovala, že musela dat 20 eur na jeho pizzu. Aj tam si sa sťažovala na kondómy.