Pri sexe vydržím minútu…

jakub595
22. júl 2021

Ahojte mám otazku/ problém na začiatku vzťahu s priateľkou pri sexe nebol žiaden problém, pohodka napr. Aj 10-15 minút kým som sa urobil. Po asi roku a pol sa to nejak zlomilo a jednoducho pri sexe nedokážem vydrzat dlhsie ako minútu-dve 😏 keď si vypijem tak to dokážem vytiahnuť na päť minút 😅 ale alkoholik nechcem byt takze to riešenie nieje 😏😅 skusal som aj nejaké veci na znecitlivenie, tabletky na vydrz a nič 😏 vie mi niekto poradiť čo robiť? Myslite že je to dôvod na doktora? …a ešte doplním že priateľka má brutálne vzrušuje, hovorím si že proste má asi tak rajcuje že to nevydržím ale zmysel to nedáva lebo na začiatku vzťahu to bolo minimálne takto iste 😇 ďakujem za každú radu

marseillefan
22. júl 2021

Skúšal si aj druhé kolo? Alebo pred tým masturbovať?

anonym0001
22. júl 2021

@marseillefan a nemozes proste sexovat pomalsim tempom, aby si sa hned neurobil? Ked to bude pomalsie, mozno aj partnerka z toho nieco bude mat... 🙄

annamaria_65
22. júl 2021

Skús vytiahnuť pred tým ako sa spravíš.

ckocka
22. júl 2021

Metóda stop-start
Existuje niekoľko techník a metód, ktoré môžu muži vyskúšať a ktoré pomáhajú pri predčasnej ejakulácii. Technika stláčania pomáha fyzicky kontrolovať orgazmus. Počas tejto metódy by mal muž alebo jeho partnerka stimulovať penis, až kým sa nepriblíži k ejakulácii. Potom jeden z partnerov pevne stlačí driek penisu, aby erekcia čiastočne zmizla a blížiaci sa orgazmus ustúpil. Metóda stop-start je metóda, počas ktorej by mal muž alebo jeho partnerka stimulovať penis, až kým nebude cítiť, že prichádza vyvrcholenie. V tomto momente by mali zastaviť stimuláciu a umožniť, aby pocit nadchádzajúceho orgazmu úplne zmizol. Potom by sa mal celý proces zopakovať ešte dvakrát a na štvrtýkrát už môže muž ejakulovať.

https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/1856517...

jakub595
autor
22. júl 2021

@marseillefan samozrejme skúšali sme aj druhé kolo… je to lepšie, ale stále sa dokážem urobiť za pár minút aj po druhý krát 😏

jakub595
autor
22. júl 2021

@ckocka ďakujem za radu… dnes určite vyskusame 😇

acrobaleno
22. júl 2021

Alebo cock ring 😂

simona1998
22. júl 2021

@jakub595 ak mám povedať pravdu tiež sme mali take začiatky kratšie a pomalšie by som to neskusala , z pomalšieho sexu nemá žena naozaj nič 🙂

jakub595
autor
22. júl 2021

@ckocka ale vie mi niekto vysvetlit ako je možné že na začiatku vzťahu sme takýto problém nemali? 😇😅

jakub595
autor
22. júl 2021

@simona1998 a je to už lepšie ako na začiatku? 😀

simona1998
22. júl 2021

@jakub595 viesco keď sa nevidime dlhšie tak to je problém , ale nikdy to nebolo že by vydržal hodinu vkuse 😀 ma vydrž takú akurát( dakedy mi je aj dlho 😂), že stihne uspokojiť aj mna . Popripade daj s nou dlhšiu predohru nech je nadrzana ona viac tým pádom sa urobi rýchlejšie 😅

ckocka
22. júl 2021

@jakub595 To može mať fyzické i psychické príčiny, často kombinácia oboch.
Ale ak je vola, je cesta. Partnerka sa dá uspokojiť aj inak, existujú pomocky.

tanickalab
22. júl 2021

Mozno by pomohlo keby si myslel na neico ine, tym by sa to predlzilo, vacsinou to byva opacne aspon moja je taka skusenost. Ale mozno by pomohlo keby si ju pripravil, nech vam to vyjde narovnako 🙂

goodidea
22. júl 2021

@jakub595 ako často máte sex?

slovakboy
22. júl 2021

@jakub595 predčasná ejakulacia nie je iba z prílišnej vzrušivosti ale aj zo strachu. Podvedomý strach.

wawna
22. júl 2021

zaleži aj na tom, ako často mate sex. neskušal si nejaky intimny gel na dlhšiu vydrž?

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakub595
autor
23. júl 2021

@wawna práve že skusal a nič… zlepšenie tak o 5% 😅

jakub595
autor
23. júl 2021

@bennn 🤣🤣 ja by som bol za, len priateľku by asi porazilo 😂 predsa to už nieje ako na začiatku vzťahu že tri krát za deň nebol problém a priateľka by po mne skočila aj štvrtýkrát 😇😀

jakub595
autor
23. júl 2021

@slovakboy asi áno… stále mám v hlave že hovno vydržím, keď ideme na vec! 😏 a potom to aj tak dopadá…

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misko1986
29. júl 2021

@ckocka presne tak ja si ho pred sexom niekedy vyhonim a vydzim dlho potom