Prekvapenie pre manžela

20. sep 2021

Ahojte baby, poraďte nejake milé prekvapenie alebo potešenie pre manžela. Chcem mu totiž urobiť radosť, vracia sa po dlhej pracovnej ceste a nič kreatívne ma nenapadá. Striptíz, sexi spodné pradlo, fajka 😂 ma dapadlo, uvítam niečo kreatívnejšie.

tncka
20. sep 2021

Dobra vecera,spolocna sprcha,pripadne sauna a fajka neomrzi nikdy podla mna🤣🙈

autor
20. sep 2021

Ďakujem krásne, sauna ma vôbec nenapadla.

belllinka
20. sep 2021

Pozvi domov stripterku, to ho iste poriadne prekvapi 😂

autor
20. sep 2021

@belllinka no to by bolo až moc kreatívne 😂 niečo medzi ťa nenapadá?

marseillefan
20. sep 2021

zavolaj peknú kamarátku do trojky

elizabet173
20. sep 2021

@marseillefan alebo kamaráta, veď aj sebe treba urobiť radosť, nie? 😎

autor
20. sep 2021

@marseillefan
@elizabet173
Dajte pokoj, môjho by to nepotešilo. Radšej niečo čo bude len medzi nami dvoma, alebo len pre neho, a nemusí to byt výlučne sexuálneho charakteru.

zuzipuk
20. sep 2021

Kúp mu kinderko, v ňom je predsa prekvapenie. buhaha 💪😀

zuzipuk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
20. sep 2021

veď to bolo myslené samozrejme ako žart. Ta sama predsa najlepšie vieš. čo ho poteší najviac

autor
20. sep 2021

@elizabet173 samozrejme že otazka je viac osobná a každého potesi niečo iné, ide mi o nejake nápady ktoré mna nepadli.

janulienka63
20. sep 2021
janula12345
20. sep 2021

Rozhodne nieco aj na zaplnenie bruska a teda jejake sexi oblecko, ktore dlho nevtsrzi na tebe😬 moj by sa napr potesil jablkovej strudle. 🤣🤣 tu zboznuje.

autor
20. sep 2021

@janula12345 aj môj by sa štrúdli potešil ale ešte niečo viac by som

lindusss2016
21. sep 2021

Tantricke milovanie, nic vzrusujucejsie neexistuje. Kup si nejaku knihu a prestuduj, ako na to

autor
21. sep 2021

@lindusss2016 ďakujem, popozeram

lilitela
21. sep 2021

Vecer na playstation. 🙂

barborachors
21. sep 2021

Neviem, mne to pride take umele a moc snazive, to pradlo a tak😀 Uz ta urcite videl stokrat v kadecom, neviem teda ako dlho ste spolu a ako dlho spolu zijete ale za mna eee, je to umele a take cele nasilu mi to pride a aj ten striptiz 😱 Pride mozno unaveny, z cesty hotovy a tym tam zacnes akoze pred nim poskakovat ci co 😃

Zeny, ak chcete chlapovi nachystat taky vecer, radsej objednajte pekny hotel, chodte v satach na veceru a pekne pradlo potom vyznie inak, ako na vas v obyvacke pri telke. Prostredie robi strasne vela, budete akoze trochu pre toho svojho "cudzia" a to ho bude rajcovat!

diusqa761
21. sep 2021

Ahoj , tak záleží odkiaľ ide, ako dlho bude cestovať domov. Môj chodil pravidelne skoro 900km domov s prestávkami cca 10/11 hodín cesty a to teda bol rád že prišiel , ani sa nevybalil len sa vyzliekol ľahol do postele a bol rád že leží a spí. A mohla by som sa mu vtedy aj okolo tyče krútiť a aj tak by zaspal ako chodil rozbitý. 🤭 Ak ide zďaleka že bude dlho cestovať nachystaj mu dobrú večeru, keď tak napusti vaňu a urobte si pekný program na druhý deň ak nejde až z takej nejakej diaľky urobila by som romantickú večeru, spoločnú vaňu, masáž, sex a spať 😅

bellla25
21. sep 2021

@marseillefan daky rozkokoseny

brita7777
21. sep 2021

Puta 😀😀😀 take s kozusinou 😊

karolinakr
21. sep 2021

Nalep si fúziky pod nos, bude veľmi prekvapený

brita7777
21. sep 2021

@karolinakr haha 😀

karolinakr
21. sep 2021

@brita7777 ani nestačí ústa zavrieť 🙂

autor
21. sep 2021

@karolinakr diky, odpoveď od veci ale ak si sa aspoň ty zasmiala tak fajn.

autor
21. sep 2021

@diusqa761 ide kratšiu vzdialenosť. Ale po dlhšom čase. Takze nemal by byť až taký unavený.

lilitela
22. sep 2021

Ja som trapka, ja by som nic nenacvicovala, zacnes raz a potom ked to uz niekedy v buducnosti neurobis, bude sklamanie, a nie prekvapenie.

mareri
3. okt 2021

fajka ako oralny sex? To mu to dávaš za odmenu?

autor
3. okt 2021

@mareri to sa pýtaš mna?

mandarinka555
3. okt 2021

Prečo si myslíš, žeby ho to nepotešilo ? Chlapi milujú sa dívať na dve ženské "v ráži" 😝 Žiaden to samozrejme neprizná tej svojej polovičke, lebo by dostal lopatou....Mňa veľmi pobaví, koľko žien si myslí, že má doma dokonalého muža so svätožiarou 😝