Prekvapenie pre manžela za dverami spálni

9. feb 2022

Ahojte mám pre muža prekvapenie, príde mi s práce po dlhšej dobe, kúpila som si sexi prádlo a chcem sa vás spýtať keď sa mu ukážem nebude blbé keď si dám doma k tomu vysoké topánky ?:😄🤷

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solange7
9. feb 2022

Blbe by bolo keby si si k tomu dala crocsy alebo nejake vycaptane zmolkove papuce.

belllinka
9. feb 2022

možno tvojho muža viac rajcujú chlpaté papučky. Ako to my máme vedieť??

barborachors
9. feb 2022

Mam znamu, tiez chcela muza takto prekvapit a akurat ju vysmial 😂 To iste tzv domace striptizy apod za mna je to uplna traposina, hlavne ked ste uz manzelia 😂

banderaska29
9. feb 2022

@bambulienka25 prečo ty v každej diskusií odpovedaš ľudom ako keby boli neandertálci ? to nevieš normálne reagovať ? ako chápem diskusie kde sú ludia jak zo zenitu, ale táto pani sa niečo slušne pýta.

autorka - za mňa ok. je super že chceš pracovať na vášni v spálni aj napriek tomu že ste už manželia, lebo pre niektoré to je vlastne rovnica manželstvo=game over 😀
ja som s mojim už dlhe roky a lodičky si dávam pravidelne - je z toho hotový. vyskúšaj to 🙂 a nech ti ich potom on vyzuje sam 🙂

kiki68
9. feb 2022

Urcite to k tomu pasuje a bude ta postava lepsie vyzerat

bajka16
9. feb 2022

@barborachors tiež si myslím 🤣 ono je to odtiaľ potiaľ zas nie sme vo filme. 🙃
Pekne prádlo je jedna vec a druhá sú vysoké topánky doma.. neviem za mňa maximálne od veci 😀

dzulli1980
9. feb 2022

U nás doma by z toho nebolo nič ... obaja by sme sa hneď začali rehotať 😀 ... celkovo tento domáci striptíz mi príde taký nejaký ... no neviem ... ale proti gustu žiadny dišputát ... šupni si lodičky, predĺžia Ti nohy, celkovo si myslím, že každá žena vyzerá rajcovnejšie vo vysokých topánkach.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
9. feb 2022

@bambulienka25 neviem či mi tykáš alebo vykáš 😀 nemám problém ,ale dlhodobo to sledujem že si maximálne povýšenecká a arogantná. to nemá s humorom nič sorry.

vahcaac
9. feb 2022

@banderaska29 presne to som chcela napísať. V každom fóre nejaký trápny komentár, ide mi to na nervy.

h2
9. feb 2022

Jasné, že to nebude blbé, pokojne si daj k sexi prádielku vysoké opätky, to k tomu patrí. A blbé komentáre si nevšímaj, Ty poznáš svojho muža, Ty vieš, čo sa mu páči. Neriaď sa tým, že niektoré by v tom muž vysmial. Možno si to len myslia a v skutočnosti by bol rád, len oni to neurobia, práve preto, že si myslia, že by boli na smiech.

nikha2809
9. feb 2022

@barborachors tiež si myslim,hlavne keď už má muž videl dotrhanu, zašitú, držal mi vlasy pri črevnej chrípke a pod.Ale ten nápad s prádlom je fajn,aj môjmu mužovi sa páči keď sa tak nahodím ale aby som sa doma zvijala a tancovala to nie 😀

dadis
9. feb 2022

Nechapem tie hlupe komentare tu. Obcas lodicky tiez takto pouzivam...len sa snazim menej chodit 😅, lebo v byte sa to klopkanie velmi ozyva. A teda si ich ani nezvyknem pri tom vyzut 🙃, ako kedy. Neboj, vobec to nebude trapne.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
9. feb 2022

Boze ake ste zle :D
No ako suseda, ak mas plavacku by som sa netesila... a potom podla toho ako sa vam to paci, podla mna je to zbytocne :D ale podla mna aj ine "veci" su tam zbytocne...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina1419
9. feb 2022

Blbé to nebude len aby nemal pripomienky že podpätkami ničiš dlážku.

h2
9. feb 2022

@bambulienka25 Ale v Tvojom prípade by som skôr povedala, že treba byť aspoň občas aj za dobrú, nie stále len za zlú. 😁

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
9. feb 2022

@mamina1419 ona v tých opätkoch predsa nebude behať po dome s mopom 😀

vahcaac
9. feb 2022

@bambulienka25 to by som sa bála otvoriť každé fórum a nebol by zmysel aby som tu bola, lebo ty si fakt v každej riti s názorom

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mayyyyka
9. feb 2022

Akože nezvyknem tu prispievať, sem tam sa vyjadrím k niečomu k čomu sa viem vyjadriť lebo mám skúsenosť, alebo ma to zaujíma, ale už dlhšie tu sledujem, že táto stránka sa zmenila na ,, rypni si keď môžeš” lebo pár individuí, ktoré očividne majú dosť nudný život sa tu pernamentne opakuje v každej diskusii, a hoci vlastne ani nemajú čo k danej téme povedať a hov.. vedia o lodičkách napríklad, tak podrypnú, potrebujú sa vyjadriť za každú cenu, aj keď to nikoho nezaujíma a podľa mňa to už hraničí s nejakou diagnózou, nechápem keď majú toľko času aby napísali nejakú urážku, alebo debilinu do každej diskusie, prečo si radšej neotvoria vlastnú poradňu, kde za to dostanú aspoň zaplatené, ale bude to deň a noc sedieť na modrom koníkovi :DDD podobnost s realnymi osobami je cisto nahodnaa :D čo sa týka otázky autorky tak myslím si, že je úplne v pohode dať si sexi pradlo a lodicky.

simca06022011
9. feb 2022

@mamina1419 to by bolo romanticke od neho :DD

zuzinapipina
9. feb 2022

@bambulienka25 ak sa ta nieco dotýka, znamená to,ze to s tebou rezonuje... čiže sa ta dotkne iba to, čo nemáš spracované v sebe a v drvivej väčšine je to aj to, co vlastne sama robis, alebo sa tak chovás. A ak mas zlu naladu a na zaklade toho odpovedas ci radis, znamena to, ze si velmi nevyrovanana a nevieš stale zvladat svoje emocie. A vlastne to ako o druhych hovoris a ako im radis ci sa k nim spravas vypovedá všetko, ale naozaj vsetko iba o tebe samotnej 😉

luccija
9. feb 2022

My máme vedieť?veď vyskúšaj a potom napíš.Podla mňa bude riešiť úplne niečo iné ako tvoje topánky🙂

diusqa761
9. feb 2022

Ahoj to musíš vedieť ty čo tvojho muža vzrušuje a čo nie. Môj napr.miluje opätky , samodržky , sexi prádielko atď u nás je to normálne. Niekomu sa to môže páčiť niekto by sa na tom zasmial , ty musíš si chlapa poznať.

1mata
9. feb 2022